Reklama

Zbigniew Zapasiewicz - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Zbigniew Zapasiewicz występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Zbigniew Zapasiewicz

Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Zbigniew Zapasiewicz

Zbigniew Zapasiewicz do zobaczenia przed lub za kamerą w: 14 bajek z królestwa Lailonii, Akcja pod Arsenałem, Barwy ochronne, Baryton, Con amore, Defekt, Dekalog, Dzieje grzechu, Egzekutor (film 1999), Enak, Gorący oddech pustyni, Koty to dranie, Królowa i Szekspir, Krótki film o zabijaniu, Marszałek Piłsudski, Matka Królów, Mistrz i Małgorzata, Nadzieja, Nadzieja (film 2011), Nocleg, Obrazki z życia - 7 nowel, Opowieści weekendowe: Urok wszeteczny, Ostatnie takie trio, Panny z Wilka, Persona non grata, Podróż do Moskwy, Polskie drogi, Powrót pana Cogito, Przypadek, Psy, Rok spokojnego słońca, Spotkanie ze szpiegiem, Stawka większa niż życie, Teatr Telewizji, Teatr Telewizji - Zdążyć przed Panem Bogiem, Tylko Beatrycze, Wyspy szczęśliwe, Za ścianą, Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Zbigniew Zapasiewicz


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Zbigniew Zapasiewicz z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry