Reklama

Program HBO na tydzień

OD DO
Widok dnia Od dziś
Logo HBO
Piątek, 27.03
Logo HBO
Sobota, 28.03
Logo HBO
Niedziela, 29.03
Logo HBO
Poniedziałek, 30.03
Logo HBO
Wtorek, 31.03
Logo HBO
Środa, 01.04
Logo HBO
Czwartek, 02.04
06:00
Zwierzogród
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2016)

Reżyseria:
Byron Howard
Rich Moore

Czas: 105min.
06:00
Harry Potter i Insygnia Śmierci, cz. 1
fantasy Plan emisji Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2010)

Reżyseria:
David Yates
Obsada:
Daniel Radcliffe
Emma Watson
Rupert Grint
Helena Bonham Carter
Ralph Fiennes

Czas: 140min.
06:00
Harry Potter i Insygnia Śmierci, cz. 2
fantasy Plan emisji Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2011)

Reżyseria:
David Yates
Obsada:
Daniel Radcliffe
Rupert Grint
Emma Watson
Helena Bonham Carter
Ralph Fiennes

Czas: 126min.
06:00
Hotel Transylwania 3
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2018)

Reżyseria:
Genndy Tartakovsky

Czas: 94min.
06:00
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2005)

Reżyseria:
Tony Leondis
Michael Labash

Czas: 66min.
08:25
Na planie
magazyn filmowy Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2020)


Czas: 30min.
08:05
W głowie się nie mieści
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2015)

Reżyseria:
Pete Docter
Ronnie Del Carmen

Czas: 91min.
08:00
Współczesna rodzina XI, odc. 8
serial komediowy Plan emisji Rozwiń opis
08:20
Młody Sheldon III, odc. 13
serial komediowy Plan emisji Rozwiń opis
08:40
Dobry dinozaur
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2015)

Reżyseria:
Peter Sohn

Czas: 90min.
Reklama
09:40
Na planie
magazyn filmowy Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2020)


Czas: 30min.
09:40
Jestem William
komediodramat Plan emisji Rozwiń opis
09:10
Toy Story 4
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Josh Cooley

Czas: 96min.
10:45
Spider-Man: Daleko od domu
film akcji Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Jon Watts
Obsada:
Tom Holland
Samuel L. Jackson
Zendaya
Jon Favreau
Jake Gyllenhaal

Czas: 125min.
10:55
Romeo i Julia: Poza słowami
dramat Plan emisji Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2019)

Reżyseria:
Michael Nunn
Obsada:
William Bracewell
Francesca Hayward
Matthew Ball
Marcelino Sambé
James Hay

Czas: 90min.
11:05
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2005)

Reżyseria:
Tony Leondis
Michael Labash

Czas: 66min.
11:05
Współczesna rodzina XI, odc. 8
serial komediowy Plan emisji Rozwiń opis
11:30
Młody Sheldon III, odc. 13
serial komediowy Plan emisji Rozwiń opis
12:00
Krzyżówkowe zagadki: Mordercza łamigłówka
kryminalny Plan emisji Rozwiń opis
12:00
Kraina lodu
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2013)

Reżyseria:
Chris Buck
Jennifer Lee

Czas: 99min.
12:30
Na planie
magazyn filmowy Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2020)


Czas: 30min.
Reklama
13:00
Casanova
komediodramat Plan emisji Rozwiń opis
13:00
Coldplay: koncert w Sao Paulo
koncert Plan emisji Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2018)

Reżyseria:
Mat Whitecross

Czas: 121min.
13:20
LEGO. Przygoda 2
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Mike Mitchell

Czas: 107min.
14:50
Kraina cudów
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Dylan Brown

Czas: 82min.
15:50
LEGO. Przygoda 2
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Mike Mitchell

Czas: 107min.
15:05
Aladyn
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 1992)

Reżyseria:
Ron Clements
John Musker

Czas: 87min.
15:10
(USA 2019)

Reżyseria:
Guy Ritchie
Obsada:
Will Smith
Mena Massoud
Naomi Scott
Marwan Kenzari
Navid Negahban

Czas: 123min.
16:45
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
fantasy Plan emisji Rozwiń opis
16:10
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
fantasy Plan emisji Rozwiń opis
16:35
(USA 2019)

Reżyseria:
Tim Burton
Obsada:
Colin Farrell
Michael Keaton
Danny Devito
Eva Green
Alan Arkin

Czas: 108min.
17:00
Premiera Na planie
magazyn filmowy Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2020)


Czas: 30min.
17:30
Kidding II, odc. 3
serial komediowy Plan emisji Rozwiń opis
17:35
Opowiedz mi bajkę II, odc. 2
serial sensacyjny Plan emisji Rozwiń opis
Reklama
18:00
Kidding II, odc. 4
serial komediowy Plan emisji Rozwiń opis
18:35
Sztokholm
komediodramat Plan emisji Rozwiń opis
18:25
LEGO. Przygoda
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2014)

Reżyseria:
Phil Lord
Christopher Miller

Czas: 97min.
18:25
Toy Story 4
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Josh Cooley

Czas: 96min.
18:25
Przystań II, odc. 1
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
19:00
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2005)

Reżyseria:
Tony Leondis
Michael Labash

Czas: 66min.
19:20
Premiera Wampiry: Dziedzictwo II, odc. 13
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
19:10
Spisek przeciwko Ameryce, odc. 3
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
20:10
Premiera Zero zero zero, odc. 1
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
20:10
Premiera LEGO. Przygoda 2
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Mike Mitchell

Czas: 107min.
20:10
Westworld III, odc. 3
science fiction Plan emisji Rozwiń opis
20:10
Spisek przeciwko Ameryce, odc. 3
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
20:10
LEGO. Przygoda 2
animowany Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Mike Mitchell

Czas: 107min.
20:10
Premiera Krzyżówkowe zagadki: Przeklęty klejnot
dramat Plan emisji Rozwiń opis
21:10
Premiera Fosse/Verdon, odc. 4
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
21:55
Drużyna A
film akcji Plan emisji Rozwiń opis
21:10
Premiera Genialna przyjaciółka II, odc. 2
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
(Włochy 2020)

Reżyseria:
Saverio Costanzo
Obsada:
Margherita Mazzucco
Gaia Girace

Czas: 60min.
21:40
Premiera Spełnione marzenie: Dzieciaki z konkursu oratorskiego im. Martina Luthera Kinga
dokumentalny Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2020)

Reżyseria:
Amy Schatz

Czas: 56min.
22:00
Spider-Man: Daleko od domu
film akcji Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Jon Watts
Obsada:
Tom Holland
Samuel L. Jackson
Zendaya
Jon Favreau
Jake Gyllenhaal

Czas: 125min.
22:00
Westworld III, odc. 2
science fiction Plan emisji Rozwiń opis
22:05
Avengers: Koniec gry
film akcji Plan emisji Rozwiń opis
22:00
Westworld III, odc. 3
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
23:10
Hazardziści
dramat Plan emisji Rozwiń opis
(USA 1998)

Reżyseria:
John Dahl
Obsada:
Matt Damon
Edward Norton
Gretchen Mol
John Malkovich
John Turturro

Czas: 116min.
23:20
Escape room
horror Plan emisji Rozwiń opis
23:00
Ona
komedia romantyczna Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2013)

Reżyseria:
Spike Jonze
Obsada:
Joaquin Phoenix
Amy Adams
Rooney Mara
Olivia Wilde
Chris Pratt

Czas: 121min.
00:10
Brightburn: Syn ciemności
horror Plan emisji Rozwiń opis
01:45
Smętarz dla zwierzaków
horror Plan emisji Rozwiń opis
01:15
Obyś następnym razem umarła
dramat Plan emisji Rozwiń opis
03:00
Premiera Westworld III, odc. 3
science fiction Plan emisji Rozwiń opis
03:00
Premiera Spisek przeciwko Ameryce, odc. 3
serial obyczajowy Plan emisji Rozwiń opis
04:20
Sztokholm
komediodramat Plan emisji Rozwiń opis
04:25
Droga śmierci
film akcji Plan emisji Rozwiń opis
04:05
Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym
kryminalny Plan emisji Rozwiń opis
04:25
Mečiar
dokumentalny Plan emisji Rozwiń opis
(Czechy 2017)

Reżyseria:
Tereza Nvotová

Czas: 91min.
05:20
W cieniu wież: Liceum Stuyvesant 11 września
dokumentalny Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2019)

Reżyseria:
Amy Schatz

Czas: 30min.
Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry