Reklama
Od do
Widok dnia
Od dziś
Logo TVP Sport
Sobota, 16.02
Logo TVP Sport
Niedziela, 17.02
Logo TVP Sport
Poniedziałek, 18.02
Logo TVP Sport
Wtorek, 19.02
Logo TVP Sport
Środa, 20.02
Logo TVP Sport
Czwartek, 21.02
Logo TVP Sport
Piątek, 22.02
05:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Doha - Finał
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 100min.
06:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Doha - 1/2F - 1
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 90min.
06:00
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń - podsumowanie
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 100min.
06:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs drużynowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolejne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich zostaną rozegrane w niemieckim Willingen, gdzie przed kilkunastoma laty rekord skoczni bił Adam Małysz. Jak spiszą się najlepsi w tym sezonie zawodnicy? (Szwajcaria 2019)


Czas: 47min.
06:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolejne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich zostaną rozegrane w niemieckim Willingen, gdzie przed kilkunastoma laty rekord skoczni bił Adam Małysz. Jak spiszą się najlepsi w tym sezonie zawodnicy? (Szwajcaria 2019)


Czas: 50min.
06:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolejne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich zostaną rozegrane w niemieckim Willingen, gdzie przed kilkunastoma laty rekord skoczni bił Adam Małysz. Jak spiszą się najlepsi w tym sezonie zawodnicy? (Szwajcaria 2019)


Czas: 50min.
06:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Budapeszt: 2 runda: Iga Świątek - A. Van Uytvanck
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 90min.
07:40
Tenis ziemny - Turniej WTA - Doha - 1/2F - 2
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 80min.
07:45
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 16
relacja
Plan emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2018)


Czas: 50min.
07:35
Niepokonani - Ireneusz Kapusta
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
Niepokonani Ireneusz Kapusta (Polska 2018)


Czas: 14min.
07:55
MARZENIA - MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film o piłkarskich Mistrzostwach Świata Rosja '2018, wyprodukowany przez FIFA. (Szwajcaria 2018)


Czas: 79min.
07:45
Z kamerą TVP Sport - Ashleigh Barty
Plan emisji
Rozwiń opis
Sylwetka tenisistki Ashleigh Barty. (Polska 2018)


Czas: 9min.
07:45
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (66): Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 30min.
Reklama
08:50
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 50min.
08:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1 runda (1)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
08:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 2 runda (1)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
08:05
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń - podsumowanie
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 101min.
09:15
Na żywo
Snowboard - Puchar Europy FIS - Białka Tatrzańska
relacja
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 153min.
09:20
Pełnosprawni - odc. 288
magazyn dla niepełnosprawnych
Plan emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2018)


Czas: 20min.
09:45
Niepokonani - Mateusz Proksa - Szermierka na wózku
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
Niepokonani Szermierka na wózku (Polska 2018)


Czas: 11min.
09:25
Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata - Seefeld: Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 90min.
10:45
Liga Mistrzów - 1/8F: Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund
Plan emisji
Rozwiń opis
Liga Mistrzów wraca po zimowej przerwie. Czas na 1/8 finału, w której Tottenham Hotspur zmierzy się z liderem niemieckiej Bundesligi. (Wielka Brytania 2019)


Czas: 52min.
10:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1 runda (2)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
10:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 2 runda (2)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 11min.
10:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (1)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 14min.
10:00
RETRO TVP SPORT
magazyn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 53min.
11:45
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 2 runda (3)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
11:10
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 42min.
Reklama
12:00
Na żywo
Stan futbolu
magazyn
Plan emisji
Rozwiń opis
Jeden z najlepszych piłkarskich programów publicystycznych, przygotowywany przez redakcję Weszło!, nadawany teraz na antenie TVP Sport. Krzysztof Stanowski (Weszlo.com) wraz z gośćmi omawia wydarzenia piłkarskie. (Polska 2018)


Czas: 42min.
12:55
Na żywo
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Cogne - sprint kobiet i mężczyzn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 79min.
12:55
Liga Mistrzów - skróty
Plan emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2019)


Czas: 19min.
12:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1 runda (3)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
12:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (2)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
12:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1/4F (1)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
13:45
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 2 runda (4)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 14min.
13:00
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 16
relacja
Plan emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2018)


Czas: 50min.
14:20
Na żywo
Lekkoatletyka - Halowy mityng IAAF World Indoor Tour - Birmingham
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 70min.
14:20
Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny ( studio )
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 47min.
14:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1 runda (4)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
14:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (3)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
14:00
Na żywo
Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata - Seefeld: Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn ( studio )
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 23min.
14:30
Na żywo
Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata - Seefeld: Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 105min.
14:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1/2F (1)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 14min.
15:35
Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny ( studio )
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
15:15
Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 55min.
15:45
4-4-2 - magazyn piłkarski
magazyn piłkarski
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Cotygodniowy magazyn piłkarski podsumowujący wydarzenia piłkarskie w kraju i za granicą. (Polska 2018)


Czas: 24min.
16:00
Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 55min.
16:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1 runda (5)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
16:40
Gol Ekstra
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2018)


Czas: 90min.
16:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (4)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
16:25
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1/4F (2)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 6min.
16:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1/2F (2)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
Reklama
17:35
Na żywo
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń - dz. 2 ( studio )
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 2min.
17:40
Na żywo
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń - dz. 2
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 135min.
17:50
Na żywo
Hokej na lodzie - PHL: 1.runda play - off (2): KS UNIA OŚWIĘCIM - TAURON KH GKS KATOWICE
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 50min.
17:30
Na żywo
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ, Zagrzeb: Chorwacja - Polska ( studio )
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 16min.
17:50
Na żywo
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ, Zagrzeb: Chorwacja - Polska
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 50min.
18:30
Na żywo
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń - dz. 1 ( studio )
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 1min.
18:35
Na żywo
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń - dz. 1
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 130min.
18:20
Na żywo
Hokej na lodzie - PHL: 1.runda play - off (2): KH ENERGA TORUŃ - TATRYSKI PODHALE NOWY TARG
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 50min.
18:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - podsumowanie
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 80min.
18:00
Na żywo
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1/4F (3)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 15min.
19:30
Na żywo
Liga Mistrzów - 1/8F ( studio )
Plan emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2019)


Czas: 75min.
19:55
Na żywo
Hokej na lodzie - PHL: 1.runda play - off (2): TAURON KH GKS KATOWICE - KS UNIA OŚWIĘCIM
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 50min.
20:15
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Willingen - konkurs indywidualny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 50min.
20:25
Na żywo
4-4-2 - magazyn piłkarski
magazyn piłkarski
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) (Polska 2018)


Czas: 24min.
20:55
Na żywo
Liga Mistrzów - 1/8F: Atletico Madryt - Juventus Turyn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2019)


Czas: 52min.
20:05
Na żywo
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ, Varese: Włochy - Węgry
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 50min.
21:00
Na żywo
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
21:40
Lekkoatletyka - Halowy mityng IAAF World Indoor Tour - Birmingham
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 50min.
21:25
Na żywo
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
21:20
RETRO TVP SPORT
magazyn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
22:40
Tenis ziemny - Turniej WTA - Doha - Finał
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 100min.
22:00
Na żywo
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
22:45
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń - podsumowanie
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 100min.
22:00
Na żywo
Gol Ekstra
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) (Polska 2018)


Czas: 90min.
22:55
Na żywo
Liga Mistrzów - skróty
Plan emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2019)


Czas: 20min.
22:30
Na żywo
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
22:30
Na żywo
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
23:35
Gol - magazyn piłkarski
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 1995)


Czas: 29min.
23:15
Na żywo
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
23:50
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 2 runda (2)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 80min.
23:15
Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata - Seefeld: Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 90min.
23:10
RING TVP SPORT
magazyn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 50min.
00:30
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - skróty meczów
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 20min.
00:35
Lekkoatletyka - Halowy mityng IAAF World Indoor Tour - Birmingham
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 90min.
00:15
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1 runda (2)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 80min.
00:25
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (1)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 80min.
01:00
Na żywo
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (65): Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 49min.
01:45
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 1 runda (5)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 80min.
01:20
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 2 runda (3)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 80min.
01:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (4)
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 80min.
01:00
Na żywo
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (66): Toronto Maple Leafs - Washington Capitals
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 50min.
01:00
Na żywo
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (67): Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets
Plan emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2019)


Czas: 50min.
02:15
Esport - IEM Katowice - Podsumowanie 1.fazy grupowej
relacja
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 90min.
02:50
Wszystkie gole Mistrzostw Świata FIFA 2018
relacja
Plan emisji
Rozwiń opis
Mundial w Rosji - gole ze wszystkich meczów. (Szwajcaria 2019)


Czas: 96min.
03:55
Kapitan Tsubasa - odc. 170
serial animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
Animowany serial produkcji japońskiej. Główny bohater, młody piłkarz Tsubasa Ōzora, gra w klubie FC Nankatsu. Jego największym rywalem jest Kojir Hyga, kapitan FC Meiwa. (Japonia 2018)


Czas: 24min.
03:55
Boks - zawodowa gala z Las Vegas: o tytuł mistrza świata WBC półśredniej: Manny Pacquiao - Adrien Broner
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 49min.
03:15
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń - podsumowanie
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 100min.
03:25
RETRO TVP SPORT
magazyn
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
04:25
Kapitan Tsubasa - odc. 171
serial animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
Animowany serial produkcji japońskiej. Główny bohater, młody piłkarz Tsubasa Ōzora, gra w klubie FC Nankatsu. Jego największym rywalem jest Kojir Hyga, kapitan FC Meiwa. (Japonia 2018)


Czas: 24min.
04:50
Z kamerą TVP Sport - Ashleigh Barty
Plan emisji
Rozwiń opis
Sylwetka tenisistki Ashleigh Barty. (Polska 2018)


Czas: 9min.
04:50
Kapitan Tsubasa - odc. 172
serial animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
Animowany serial produkcji japońskiej. Główny bohater, młody piłkarz Tsubasa Ōzora, gra w klubie FC Nankatsu. Jego największym rywalem jest Kojir Hyga, kapitan FC Meiwa. (Japonia 2018)


Czas: 24min.
04:40
Kapitan Tsubasa - odc. 173
serial animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
Animowany serial produkcji japońskiej. Główny bohater, młody piłkarz Tsubasa Ōzora, gra w klubie FC Nankatsu. Jego największym rywalem jest Kojir Hyga, kapitan FC Meiwa. (Japonia 2018)


Czas: 24min.
04:05
Boks - zawodowa gala z Las Vegas: o tytuł mistrza świata WBC półciężkiej: Badou Jack - Marcus Browne
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 49min.
04:05
Boks - zawodowa gala z Las Vegas: o tytuł mistrza świata WBC wagi koguciej: Rau’shee Warren - Nordine Oubaa
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 49min.
05:05
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opis



Czas: 1min.
05:20
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
05:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opis



Czas: 1min.
05:05
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opis



Czas: 1min.
05:10
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opis



Czas: 1min.
05:15
Kapitan Tsubasa - odc. 174
serial animowany
Plan emisji
Rozwiń opis
Animowany serial produkcji japońskiej. Główny bohater, młody piłkarz Tsubasa Ōzora, gra w klubie FC Nankatsu. Jego największym rywalem jest Kojir Hyga, kapitan FC Meiwa. (Japonia 2018)


Czas: 24min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opis



Czas: 1min.
05:00
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opis



Czas: 1min.
05:00
Sportowy Wieczór
Plan emisji
Rozwiń opis
Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (Polska 2018)


Czas: 30min.
05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opis



Czas: 1min.
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info