Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 | Środa, 01.05 | Czwartek, 02.05 | Piątek, 03.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:35
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:20
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | ||
06:00
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
06:35
Piłka nożna - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: Finał: Brazylia - Włochy Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 70min. |
06:00
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
06:40
Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 3. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 90min. |
06:05
Reportaż o Natalii Partyce, reprezentance Polski w tenisie stołowym, uczestniczce igrzysk olimpijskich. (2013)Reżyseria: Sławomir Malinowski Czas: 51min. |
06:00
(2021) Czas: 56min. |
06:10
(Wielka Brytania 2023) Czas: 60min. | ||
07:15
Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. |
07:05
Tenis stołowy - Liga Mistrzyń 2023/24 - Finał: KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg - TT ETIVAL Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 115min. |
07:15
Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023 - Lekkoatletyka - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Chorzów - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 150min. |
07:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - Memoriał Kamili Skolimowskiej, Chorzów Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 150min. |
07:25
Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. | ||
Reklama | ||||||
08:00
Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - wioślarze Roger Verey, Jerzy Ustupski reportaż Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 18min.
08:30
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
08:25
(Bułgaria 2023) Czas: 43min. |
08:55
Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. | ||||
09:40
Kiedy zaczęły grać i dlaczego? Co na to ich rodzice oraz ogrywani na podwórku koledzy? Czy futbol szkodzi żeńskim organizmom? Odpowiedzi na te i inne pytania w dokumencie. To pierwszy film o... (2021)Czas: 59min. |
09:15
Tenis stołowy - Liga Mistrzyń 2023/24 - Finał: KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg - TT ETIVAL Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 115min. |
09:15
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 18. kolejka: UJ Kraków - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
09:55
Przemysław Babiarz i jego goście - Sebastian Chmara i na skypie Robert Maćkowiak (ostatni zmianowy słynnej sztafety lisowczyków 4x400) wspominają dramatyczne męskie biegi sztafetowe (4x100 i 4x400)... (2020)Czas: 39min. |
09:55
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
09:35
Film o stuletniej historii polskiej lekkoatletyki ma łączyć dwa trudne do pogodzenia składniki: chronologiczny opis faktów i emocje towarzyszące sukcesom zawodników. Punktem wyjścia jest konkretna... (2019)Reżyseria: Zbigniew Rytel Czas: 58min. | |
10:55
Na żywo Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 18. kolejka: UJ Kraków - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
10:40
Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 4. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 90min. |
10:45
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. | ||||
11:30
Na żywo Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 187min. |
11:20
Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#2): Stomil Olsztyn - Lech II Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
11:55
Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. | ||||
Reklama | ||||||
12:20
Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
12:05
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | |||||
13:00
Na żywo Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 155min. |
13:25
Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
13:25
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
13:40
Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. |
13:15
Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. |
13:25
(2022) Czas: 18min. | |
14:25
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: Mateusz Masternak - Jean Jacques Oliver Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 49min. |
14:00
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 19min.
14:25
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#1): KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | |||||
15:25
Na żywo Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 4. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 80min. |
15:30
Waldemar Baszanowski, wybitny sztangista, najlepszy polski ciężarowiec w historii, wyjątkowy dżentelmen, wielokrotny rekordzista świata (24 rekordy świata), dwukrotny mistrz olimpijski (Tokio 1964,... (2020)Czas: 15min.
15:55
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
15:15
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele... (2024)Czas: 20min.
15:55
Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. |
15:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 2.kolejka, Gdynia: Polska - Austria Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 54min. | |||
16:25
Na żywo Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 3. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 150min. |
16:55
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 24min. |
16:35
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 14min.
16:55
Na żywo Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski, Kalisz - 1/2 finału (#2): Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | ||||
Reklama | ||||||
17:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:05
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:25
Gościem będzie Justyna Święty. (2020)Czas: 47min. |
17:40
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 55min. | |||
18:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#2): Stomil Olsztyn - Lech II Poznań (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. | ||||||
19:05
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
19:40
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 30.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
19:20
Na żywo Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
19:55
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
19:30
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Żylina: Słowacja - Polska (3 tercja) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. | |||
20:10
Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Szeged - Dzień 2. Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 90min. |
20:35
Kamerą TVP Sport - Wilfredo Leon - jak zostałem Polakiem Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 16min.
20:55
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #27, Rzeszów M. Cieślak - D. Bregeon i Ł. Różański - A. Babic Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. |
20:50
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka: Michał Cieślak - Juan Diaz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. | ||||
21:45
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
21:45
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
21:45
Film dokumentalny o Irenie Szewińskiej. Najbardziej utytułowana w historii polska lekkoatletka wspomina najważniejsze momenty swojej kariery. (2017)Reżyseria: Artur Szulc Czas: 57min. | ||||
22:30
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 30.kolejka: Lech Poznań - Cracovia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
22:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:50
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: M. Masternak - J. Oliver - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 127min. |
22:10
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka: Michał Cieślak - Juan Diaz Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. |
22:05
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: Mateusz Masternak - Jean Jacques Oliver Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 49min. |
22:05
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
22:50
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
23:45
Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Huelva Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 120min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | ||||
00:40
Boks - Gala w Shawnee, Oklahoma (walka wieczoru: M. Hughes - G. Kambosos) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 128min. | ||||||
01:00
Boks - Gala w Las Vegas: walka: R. Conceicao - E. Navarrete Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. |
01:10
Boks - Gala w Birmingham (walka wieczoru: J.Buatsi - P.Stępień) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
01:35
Boks - Gala w Pembroke Pines, Floryda (walka wieczoru: R. Ramirez - R. Espinoza) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. | ||||
02:05
Boks - Gala w Kempton Park, RPA (walka wieczoru: Roarke Knapp - Przemysław Zyśk - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
02:00
Boks - Gala w Detroit (walka wieczoru: C.Shields - M.Cornejo) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
02:10
Boks - Gala w Stockton, Kalifornia - walka: J. Alimkhanuly - S. Butler Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 48min. |
02:10
Boks - Gala w Stockton, Kalifornia - walka: J. Moloney - V. Astrolabio Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 50min. | |||
03:35
Boks - Gala w Pensylwanii (walka wieczoru: J.White - E.Garcia) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 100min. |
03:45
Boks - Gala w Wolverhampton (walka wieczoru: F. Petitjean - A. Azim) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
03:10
Boks - Gala w Gold Coast (T.Tszyu - C.Ocampo) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 119min. |
03:15
Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas - (J.Alimkhanuly - V.Gualtieri) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. |
03:15
Boks - Gala w Bournemouth (walka wieczoru: C. Billam - Smith - M. Masternak) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 120min. | ||