Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-03 - ramówka, emisje

2019-04-03 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 5

Szczeniak odebrany nieodpowiedzialnym właścicielom zdobywa serca pracowników ośrodka. Czy Stuart sam poradzi sobie z zadziornym orłem?

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Upał w Miami

Gwiazda NBA, Hassan Whiteside, zleca chłopakom stworzenie akwarium tak dużego, że nie zmieści się w drzwiach jego domu w Miami. Trzeba je będzie dostarczyć barką!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Z dala od domu

Dr Jeff udaje się wraz z zespołem do azylu dla dzikich zwierząt aby udzielić pomocy watasze wilków. Natomiast Dr Baier leczy kota ze zdeformowanymi łapami.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: Alpy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Rozpieszczone pupile

Labrador o imieniu Max ma swoje własne skrzydło domu. Kotka Didga jeździ na plażę na deskorolce. Zaś świnka miniaturowa z upodobaniem grzebie w śmieciach w poszukiwaniu jedzenia.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: W labiryncie bagien i kanałów

Cody i Dave walczą o życie na terenach zalewowych w Luizjanie. Zagubieni w labiryncie bagien i wodnych kanałów stawiają czoła aligatorom i jadowitym wężom.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Pod skrzydłami Earla

Tania i Lizzy pomagają rodzinie, która chce adoptować swojego pierwszego psa. Tia pomaga psu potrąconemu przez samochód — czy uda się go uratować, zanim będzie za późno?

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Nowy początek

Funkcjonariusz Greg Jordan próbuje ratować dobermana z dotkliwie poranionymi kończynami.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Nigiri i NBA

Wayde i Brett utworzą tymczasowy zbiornik dla gwiazdy NBA Dwyane'a Wade'a, który wprowadza na rynek nową linię obuwia. Projektują też akwarium z sushi i burgerami dla restauracji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Przynęta

Strażnicy McKee i Pushee badają sprawę dwóch myśliwych, którzy nielegalnie wabili jelenie. Arsenault stara się wydobyć informację od nieskorego do współpracy nastolatka.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Europa: Alpy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
20:00

Najgroźniejsze rekiny na świecie

Dr Michael Domeier i dr Barry Bruce poszukują rzadkiego żarłacza białopłetwego. Chcą sprawdzić czy ten gatunek rzeczywiście zasługuje na miano najgroźniejszego rekina na świecie.

  Godziny emisji Najgroźniejsze rekiny na świecie

21:00

Królowa psich serc: Szczeniaki w ogniu

Amanda ratuje trzy psy specjalnej troski z pożaru lasów w Kalifornii. Jest wśród nich szczenna suczka rasy chihuahua, która w każdej chwili może zacząć rodzić.

  Godziny emisji Królowa psich serc

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Z popiołów

Miejscowa kobieta prosi o pomoc przy szczeniętach, którymi nie może się już zajmować. Tia jest w szoku. M2 i Kanani przygotowują się do zamieszkania w nowym domu.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 3

Frank udaje się do Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki. Przemierza ten tajemniczy ląd, idąc śladami doktora Livingstone'a - od Zambii, przez Pustynię Kalahari, po rzekę Zambezi.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

00:00

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczeństwo o świcie

Strażnik Albert Flores egzekwuje prawo gdy odkrywa nielegalne połowy krewetek. Strażnik Jayme Deschaaf upewnia się, że myśliwi przestrzegają praw związanych z migracją gołębi.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Czarny wilk z Florydy

Forrest przeszukuje Florydę w poszukiwaniu czarnej pantery, której nigdy nie widziano w USA. Odkrycia na terenie stanu świadczą o tym, że obecność pantery to nie tylko pogłoska.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Granica wytrzymałości

Sztorm wisi w powietrzu. Jeden z rybaków z kutra Kodiak zostaje poważnie ranny podczas awarii dźwigu a rybak z Seabrooke psychicznie nie wytrzymuje napięcia.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu, odc. 6

Strażnicy szukają aligatora, który pogryzł mężczyznę i jego 13-letniego syna. Wyniki śledztwa w sprawie porzuconego samochodu sugerują, że zaginęła pewna nastolatka.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Narodziny szczeniaków

Na prośbę policji oficerowie śledczy interweniują w sprawie setek kogutów, przeznaczonych do nielegalnych walk. Zespół ratuje też dwie brzemienne suczki.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 8

W pobliżu Kapsztadu, trzydzieści trzy pingwiny padły ofiarą ataku lamparta. Tylko jeden ocalał. Strażnicy szybko przewożą go do ośrodka - czy akcja ratunkowa się powiedzie?

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Od kulis

Podczas swoich niebezpiecznych wypraw Bear Grylls nigdy nie jest sam. Zawsze towarzyszy mu pełna oddania i poświęcenia ekipa techniczna i kamerzyści.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-03. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-03 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info