Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-12 - ramówka, emisje

2019-04-12 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 12

Mel musi przekazać przykrą wiadomość właścicielowi psa, który niebawem się po niego zgłosi. Na terminal przybywają z USA alpaki. Czy zwierzęta będzie można odebrać z lotniska?

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium czarodziejki

Aktorka, aktywistka i bizneswoman Alyssa Milano zleca Wayde'owi i Brettowi stworzenie akwarium dla jej rodziny. Ma być ono eleganckie a w ramę ma być wbudowany stojak na wino.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Po prostu pech

Dr Jeff szykuje się do operacji rottweilera ze złamanym barkiem, a dr Baier odwiedza utykającą świnkę. Ekipa wyrusza w góry, aby wyleczyć kilka wilków.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Tajlandia

Kraj targany potężnymi siłami natury, gdzie zwierzęta, aby przetrwać, stawiają czoła trudnym wyzwaniom. Tygrysy nadal są tam największymi drapieżnikami, a małpy szybko ewoluują.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Bindi i wyspa lemurów

Robert pomaga przeprowadzić badania żółwi sępich, którym wyraźnie coś dolega. Terri i Bindi przyjmują do zoo siedem nowych lemurów, które przyleciały z USA.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Zza chmur

Dave i Cody pokazują jak przetrwać w lesie mglistym położonym na terenie Panamy. Przy sobie mają jedynie poncho, słoik i zepsutą zapalniczkę.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nieoszlifowany diament

Niebezpieczna akcja ratunkowa o północy skutkuje próbą odkrycia pochodzenia pewnego psa. Ponadto, kot stawia pod znakiem zapytania odnalezienie domu przez jednego z pit bulli.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Ratunek w ostatnim momencie

Weterynarze PSPCA opatrują ranę na szyi psu rasy husky. Do ośrodka przybywają też dwa czworonogi, które zostały porzucone przez właścicieli podczas burzy.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Gwiazdy i ryby

Niesamowite akwaria, zbudowane przez Bretta i Wayde'a dla gwiazd Hollywoodu, w tym zbiornik dla rekinów dla Tracy'ego Morgana i akwarium dla członków grupy rockowej KISS.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Piña colada przy basenie

Lucas po raz pierwszy współpracuje z lokalną firmą projektową. Razem tworzą tropikalną oazę składającą się z wyspy, skalnej groty i plażowej chatki.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Indyczy problem

Strażnicy badają sprawę myśliwego podejrzanego o nielegalne zastrzelenie indyka na drodze. Chris McKee szuka pisklęcia sowy, które wypadło z gniazda.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikie Indochiny: Tajlandia

Kraj targany potężnymi siłami natury, gdzie zwierzęta, aby przetrwać, stawiają czoła trudnym wyzwaniom. Tygrysy nadal są tam największymi drapieżnikami, a małpy szybko ewoluują.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
20:00

W pogoni za rekinami

Brytyjski podróżnik i biolog morski Monty Halls bada i analizuje zachowanie rekinów goniących sardynki składające ikrę u wybrzeży Republiki Południowej Afryki.

  Godziny emisji W pogoni za rekinami

21:00

Premiera Strażnicy Alaski: Orzeł ze śmietnika

Chris ratuje chorego orła wyjadającego resztki ze śmietników. Laura bada sprawę zniknięcia lasu, a na wyspie Kodiak ekipa zbliża się do niedźwiedzi.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

22:00

Premiera Klinika Hendersonów: Dzikie z natury

Dr Ryan i dr Tony wyznaczają zespół, który zajmie się nietypową operacją kolan. Uratowany kot rozdaje uściski, a rodzina Hendersonów spotyka się w chacie, aby zorganizować wyścig!

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

23:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 3

Frank zostaje pogryziony przez piranie i musi stawić czoła jednemu z najbardziej jadowitych węży na świecie. Spotka się także z drugim amazońskim plemieniem zwanym Dessana.

  Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

00:00

Baseny z rozmachem: Szczyt góry

Lucas jest w stanie Utah, gdzie zagospodaruje ogródek na zboczu góry. Tworzy basen w stylu toskańskim ze spa, masywną ścianą ognia i grotą!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Strażnicy przyrody: Przybrzeżni kłusownicy

Strażnik Benvenuti ściga w Rye dwóch kłusowników łowiących homary. Tymczasem Courtney bada skomplikowaną sprawę mężczyzny, którego znaleziono na plaży całego we krwi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Szkoła dla piratów

Na pokładzie Cornelia Marie kapitan wdaje się w sprzeczkę z rybakiem, z powodu braku przynęt. Nowy rybak z kutra Time Bandit trafia do „szkoły pirackiej".

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Uwięziony pod ziemią

Zespół ratowników szczęśliwie uwalnia spaniela uwięzionego pod ziemią. Jesteśmy świadkami wyjątkowo groźnej sytuacji, kiedy suczkę i jej szczeniaki atakuje rój pszczół.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Serce pit bulla

Udomowiona koza ulega przedziwnemu wypadkowi. Czy doktorowi Jeffowi uda się jej pomóc? Ponadto, pies Gus czuje się źle od kiedy połknął jakiś przedmiot.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: 25 najlepszych momentów

Dwadzieścia pięć najciekawszych przygód Beara Gryllsa.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-12. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-12 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info