Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-24 - ramówka, emisje

2019-04-24 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Na bezdrożach

Grupa ze Świątyni wędruje po opustoszałych Bezdrożach w poszukiwaniu pożywienia. Tymczasem zwycięskie Czarne Pazury pod przewodnictwem królowej Pandory plądrują Dolinę Figową.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Baseballowe akwarium

Drużyna baseballowa San Francisco Giants chce nadać swojemu stadionowi styl znad zatoki! Ale czy ekipa ATM zbuduje odpowiednio duże akwarium by zachwycić fanów baseball'a?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek nad jeziorem

W Lake Barkley w stanie Kentucky, ekipa pracuje nad trzypiętrowym domkiem na drzewie w stylu Franka Lloyda Wrighta. Domek ma być wyposażony w sypialnię, kuchnię i łazienkę.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Serce pit bulla

Udomowiona koza ulega przedziwnemu wypadkowi. Czy doktorowi Jeffowi uda się jej pomóc? Ponadto, pies Gus czuje się źle od kiedy połknął jakiś przedmiot.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Vancouver

Vancouver jest dużą wyspą podzieloną na dwie części pasmem wysokich gór. Charakteryzują ją urozmaicona rzeźba terenu, wspaniałe krajobrazy oraz bogata fauna i flora.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Terri i tygrys

Terri uczestniczy w badaniach tygrysa o imieniu Charlie — trzeba sprawdzić, czy leczenie jego guzów okazało się skuteczne. Bindi pracuje nad szczepionką dla diabła tasmańskiego.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka?

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Droga donikąd

Cody i Dave utknęli na bezdrożach w lasach Północnego Maine. Ciężarówka, ich jedyny środek transportu i ratunek w głuszy, właśnie się zepsuła. Na dodatek skończyło się im paliwo.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Niemiła niespodzianka

Tia rusza na pomoc postrzelonemu psu. Matt i Lizzy próbują uratować przetraszonego, chorego szczeniaka biegającego po ulicach w dzielnicy przemysłowej.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Kot w potrzebie

Policjanci likwidują schronisko dla kotów, w którym panują makabryczne warunki. Oficerowie próbują ratować trzymane w nim zwierzęta. Niestety, część z nich już nie żyje.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Bitwa na śnieżki

W ramach relaksu po wykonaniu zamówienia na akwarium w barze Minus 5 w Las Vegas duet postanawia porzucać się śnieżkami. Ale skąd je weźmie?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Raj za domem

Lucas ponownie odwiedza pięć swoich ulubionych projektów i rodzin. On i jego ekipa ujawniają niepokazywane dotąd, niezwykłe baseny.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Kłopoty na szlaku

Strażnicy przyrody stanu Maine odkrywają, że na szlaku dla quadów jest mężczyzna poszukiwany listem gończym. Rozpoczyna się pościg.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Brazylia i Amazonka

Niezwykłe gatunki zwierząt zasiedlających tysiące rzecznych wysp, rozrzuconych po Rio Negro i Amazonce. Jak te stworzenia przystosowały się do życia w trudnych środowiskach?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Szerszenie zabójcy

Olbrzymie azjatyckie szerszenie są sto razy większe niż pszczoły, a ich użądlenie powoduje martwicę i śmierć. Czy odważnej grupie myśliwych uda się powstrzymać rój?

  Godziny emisji Szerszenie zabójcy

21:00

Królowa psich serc: Pieskie życie nie jest złe

Szczeniak buldoga francuskiego z podejrzeniem wodogłowia potrzebuje pomocy Amandy, aby znaleźć odpowiedni dom. Tymczasem leczenia potrzebują dwa z własnych psów Amandy.

  Godziny emisji Królowa psich serc

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Pamiętniki

Lizzy i Marcel próbują razem złapać pitbulla błąkającego się po ulicach w okolicy centrum miasta. Tia ukończyła pisanie wspomnień i pokazuje je swojej rodzinie.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 1

Frank udaje się do Afryki, podążając śladami doktora Livingstone'a i poszukując tzw. Wielkiej Piątki. Na początek czeka go spotkanie z lwem, który sprawdzi jego odwagę.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

00:00

Strażnicy Teksasu: Kłusownicy i kłamcy

Strażnik Mike Boone przenosi żółwia sępiego a strażnicy Inman i Eddins zmuszają kłusownika do przyznania się. Strażnik Provaznik edukuje teksańskich rybaków.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Tygrys z wyspy Jawa

Forrest ląduje na indonezyjskiej wyspie Jawa by znaleźć miejscowy gatunek tygrysa. W 2003 został on uznany za wymarły, jednak ponoć tygrysy były znów zaobserwowane na wyspie.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wzloty i upadki

Morze Beringa to królestwo jedynej w swoim rodzaju społeczności rybackiej. Przygoda to ich chleb powszedni. Ich ofiarą są kraby a nagrodą 100 milionów dolarów.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Pogoń przy granicy

Strażnicy spieszą by uratować chorego bielika amerykańskiego. Doglądając jeleni niedaleko meksykańskiej granicy, jeden ze strażników wyrusza w pieszy pościg.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Phoenix: Bohaterscy ratownicy

Zespół paramedyków weterynaryjnych wspomina najbardziej dramatyczne lub niezwykłe akcje ratowania z oprescji młodych zwierząt.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 4

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Przewodnik po świecie

Bear Grylls podróżuje po różnych zakątkach świata i próbuje nam udowodnić, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach, od tropików po regiony skute lodem.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-24 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info