Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-25 - ramówka, emisje

2019-04-25 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Gniew małpiego boga

Na Bezdrożach nadchodzi pora sucha. Grupa ze Świątyni wyrusza w poszukiwaniu wody. Tymczasem Czarnym Pazurom, zajmującym Dolinę Figową, grozi poważne niebezpieczeństwo.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Terrarium dla węży

Legenda koszykówki, Dwight Howard, prosi chłopaków z ATM o zaprojektowanie i zbudowanie terrarium dla 14 węży. Dodatkowym projektem jest też rezydencja dla gadów!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka?

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Lily ratuje szczenięta

Pies cierpiący na rzadką chorobę potrzebuje operacji, jednak dr Jeff nigdy nie wykonywał takiego zabiegu. Ponadto, pewien kot doznał tajemniczego urazu. Czy ekipa zdoła mu pomóc?

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Filipiny - tajemnicze wyspy

Filipiny składają się z ponad 7000 wysp. Poznamy ich przyrodę, przyjrzymy się życiu tubylców i dowiemy się, jak zwierzęta i ludzie zaadaptowali się do wyspiarskich warunków.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Bindi i wydry

Wes i Robert wyjmują jaja z gniazda niebezpiecznych krokodyli różańcowych o imionach Terra i Bosco. Bindi interesuje się tresurą wydr — Percivala i Daisy.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: W potrzasku

Były żołnierz Joe i ekspert sztuki przetrwania Cody muszą zejść ze szczytu wulkanu w nikaraguańskiej dżungli. Jak tego dokonają?

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Zawsze musi być ten pierwszy raz

Tia ratuje psa uwięzionego w opuszczonym domu. Tania ma nadzieję, że uda jej się znaleźć dom dla nietypowego psa. Czy ryzyko choroby psa będzie miało wpływ na adopcję?

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Zmarły w chwili przybycia

Odbywający staż Derrick Schlitter zajmuje się sprawą szczenięcia, które porzucono w szczególnie okrutny sposób.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Zbiornik dla Betty White

Wayde i Brett jadą do słonecznej Kalifornii, aby zainstalować zbiornik dla Betty White. Następnie budują akwarium w kształcie telefonu.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Szczyt góry

Lucas jest w stanie Utah, gdzie zagospodaruje ogródek na zboczu góry. Tworzy basen w stylu toskańskim ze spa, masywną ścianą ognia i grotą!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Weekend pod znakiem flagi

Strażnicy mają pełne ręce roboty w weekend z okazji amerykańskiego dnia niepodległości. Podczas gdy tłumy świętują, strażnicy otrzymują donos o rannych bielikach amerykańskich.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Vancouver

Vancouver jest dużą wyspą podzieloną na dwie części pasmem wysokich gór. Charakteryzują ją urozmaicona rzeźba terenu, wspaniałe krajobrazy oraz bogata fauna i flora.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Królestwo słoni

W Tajlandii słonie otoczone są czcią. Program jest opowieścią o chłopcu, który pragnie zostać mahoutem, czyli opiekunem i poganiaczem słoni.

  Godziny emisji Królestwo słoni

21:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla restauracji

Kalifornijska restauracja prosi o akwarium do nowego lokalu w Santa Monica. Właściciele proszą o nostalgiczne akwarium nawiązujące do 70-letniej historii restauracji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Premiera Strażnicy przyrody: Homary i żółwie

Sierżant Hawks i strażnik Benvenuti nadzorują działania nowego rekruta. Strażnik Delisle i biolog Marchand badają sprawę śmierci dużej ilości żółwi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

23:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 2

Frank udaje się do Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki. Przemierza ten tajemniczy ląd, idąc śladami doktora Livingstone'a - od Zambii, przez Pustynię Kalahari, po rzekę Zambezi.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

00:00

Królowa psich serc: Pieskie życie nie jest złe

Szczeniak buldoga francuskiego z podejrzeniem wodogłowia potrzebuje pomocy Amandy, aby znaleźć odpowiedni dom. Tymczasem leczenia potrzebują dwa z własnych psów Amandy.

  Godziny emisji Królowa psich serc

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Pamiętniki

Lizzy i Marcel próbują razem złapać pitbulla błąkającego się po ulicach w okolicy centrum miasta. Tia ukończyła pisanie wspomnień i pokazuje je swojej rodzinie.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Bez wyjścia

Kutry wracają na Morze Beringa, aby w czasach gospodarczego kryzysu i jednej z najostrzejszych zim w historii wyruszyć na połowy krabów. Czy będzie to udany sezon?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Atak jelenia

Patrolując Rio Grande, strażnicy przyrody znajdują niezidentyfikowane ciało, a strażnik Powell zajmuje się zaskakującą sprawą jelenia. Problematyczny aligator zostaje przeniesiony.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Desperackie środki

Codzienna praca oficerów śledczych z policyjnej jednostki ds. ochrony zwierząt HSPCA. Kristie Franks musi schwytać psa, któremu obroża dotkliwie poraniła szyję.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 5

Osierocony Gelison przybył do Sepilok rok temu. Obecnie jest zdrowym, dobrze rozwijającym się orangutanem, ale ostatnio jego niesforne wybryki stały się zmorą dla rówieśników.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Wyspa Południowa, Nowa Zelandia

Na spadochronie Bear Grylls ląduje w odludnych rejonach Nowej Zelandii. Ma do pokonania jedno z najwyższych pasm górskich. Czy wyprawa, jak zwykle, zakończy się sukcesem?

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-25 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info