Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-28 - ramówka, emisje

2019-04-28 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Dzień ślimaka

Showtime Eric jedzie do stanu Karolina, by nurkować w oceanie w poszukiwaniu morskich ślimaków. Czy w końcu natrafi na intrygującego uchowca?

  Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Kundelek w potrzebie

Na izbę przyjęć trafia golden retriever, który połknął smoczek oraz bezpański pies poturbowany przez samochód w Oklahomie.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Królowa psich serc: Dom dla ślepych szczeniaków

Amanda ratuje bezpańskiego psa — mieszańca rasy golden retriever o imieniu Goldilocks, potrąconego przez samochód. Dwa ślepe szczeniaki potrzebują nowego domu.

  Godziny emisji Królowa psich serc

08:00

Mieszkanie na pniu: Niespodziewane metamorfozy

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Zdrowa dawka pracy

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium w kształcie strzykawki. Następnie muszą wybudować akwarium dla siebie, ponieważ ich firma ATM przenosi się w inne miejsce.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Wybawcy zwierząt: Słoniowe wyzwanie dla Derricka

Derrick Campana liczy, że uda mu się uratować życie słonia imieniem Jabu dzięki ortopedycznej protezie. Ten medyczny wynalazek po raz pierwszy został skonstruowany dla słonia.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

14:00

Królowa lwów, odc. 6

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

  Godziny emisji Królowa lwów

15:00

Klinika Hendersonów: Osioł u dentysty

Dr Ross odwiedza klinikę dla osłów, aby dowiedzieć się więcej o leczeniu koniowatych. Tymczasem w klinice dr Tony pomaga rannemu szczeniakowi, a dr Ryan przeprowadza operację.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

16:00

Wilki i wojownicy: Misja: uratować wilki

Matt kieruje operacją ratowania 60 wilków z miejsca, które prawdopodobnie jest fermą futrzarską. Weterani używają wszystkich możliwych sposobów — mają nawet „wtyczkę" na miejscu.

  Godziny emisji Wilki i wojownicy

17:00

Baseny z rozmachem: Raj za domem

Lucas ponownie odwiedza pięć swoich ulubionych projektów i rodzin. On i jego ekipa ujawniają niepokazywane dotąd, niezwykłe baseny.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Klan z Alaski: Wielkie plany, wielkie przygotowania

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Na haczyku: Eric i goliat

Pasjonat wędkarstwa zamierza złowić itajara goliata - rybę, która może osiągnąć wagę nawet 800 kg. Kolosa planuje schwytać za pomocą liny i siły własnych mięśni. Czy mu się uda?

  Godziny emisji Na haczyku

Reklama
19:30

Na haczyku: Wędkarskie triki

Eric jedzie na Long Island, gdzie obserwuje wędrówkę skalników prążkowanych i lufarów. Próbuje też łowienia ryb z plaży. Czy nowatorska metoda okaże się skuteczna?

  Godziny emisji Na haczyku

20:00

Premiera Rzeczne potwory: Koszmar w raju

Ekstremalny wędkarz Jeremy Wade wyrusza na Bahamy, żeby rozwikłać zagadkę zniknięć pływaków wciągniętych do podwodnych studni rozrzuconych wokół rajskiej wyspy.

  Godziny emisji Rzeczne potwory

21:00

Premiera Tajemnice mrocznych wód: Włoski potwór z jeziora

Wędkarz i łowca przygód Jeremy Wade wyrusza nad jezioro Garda w północnych Włoszech, aby zbadać szesnastowieczne opowieści o potwornej rybie. Jakie tajemnice kryje w sobie jezioro?

  Godziny emisji Tajemnice mrocznych wód

22:00

Jak to robią zwierzęta?: Lewitujące jaszczurki i nieśmiertelna meduza

Najnowsze badania i doskonałe pokazy pomagają zrozumieć, w jaki sposób jaszczurki mogą dosłownie chodzić po wodzie. Czy meduzy mogą żyć wiecznie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

22:30

Jak to robią zwierzęta?: Naddźwiękowe sowy i niewidzialne ośmiornice

Ekspert tłumaczy, w jaki sposób sowa płomykówka chwyta ofiarę, której nawet nie widzi. Co sprawia, że ośmiornice są mistrzami kamuflażu?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

23:00

Strażnicy Alaski: W poszukiwaniu kozicy górskiej

Bill i Dustin w pobliżu jazu zbliżają się do lochy i warchlaków. Dom wyrusza na długą wędrówkę po górach Chugach, chcąc znaleźć jedną z kozic z założonymi obrożami telemetrycznymi.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

00:00

Smak przetrwania: Malezja - tropikalna wyspa

Josh James, myśliwy z Nowej Zelandii, i Matt Tebbutt, brytyjski szef kuchni, biorą udział w wyjątkowej przygodzie na bezludnej wyspie u wybrzeży Borneo.

  Godziny emisji Smak przetrwania

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś we mnie jest

Dziecko zapada na tajemniczą chorobę, która utrudnia mu oddychanie. Dziwny organizm zamieszkuje w intymnej części ciała mężczyzny. Kobieta tyje, a lekarze nie wiedzą dlaczego.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nieustraszeni przywódcy

Kutry wracają na Morze Beringa, aby w czasach gospodarczego kryzysu i jednej z najostrzejszych zim w historii wyruszyć na połowy krabów. Czy będzie to udany sezon?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu, odc. 12

Strażnicy przyrody, Henderson i Harper, poszukują kłusowników. Wyznanie podejrzanego mówi o ponad 40 zabitych jeleniach.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

Reklama
03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Najtrudniejsze akcje ratunkowe

Oficer śledczy, Stephen Goldman, przeżywa szok podczas kontroli w pewnej hodowli psów. Dziesiątki wynędzniałych buldogów znajdują się na granicy śmierci głodowej.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Mały cud

Dr Jeff operuje psa, który ma problem z jedzeniem, przez co waży o 9 kg za mało. Natomiast kot imieniem Winter ma krwawiącą ranę na boku.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Ogień i lód na Islandii

Tym razem samolot zostawia Beara na lodowej czapie na aktywnym wulkanie. Czy ten niestrudzony podróżnik poradzi sobie podczas śnieżnej nawałnicy?

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-28. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-28 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info