Reklama

Logo TVP3 Olsztyn TVP3 Olsztyn program TV na środę - ramówka, emisje

2018-12-19 Pokaż dziś

07:01

Rodzinne ogrody działkowe na Warmii i Mazurach - odc. 6/17

( Polska 2017 ) Czas: 13min.

  Godziny emisji Rodzinne ogrody działkowe na Warmii i Mazurach

07:15

Historie szczęśliwe - odc. 24

cykl reportaży ( Polska 2016 ) Czas: 11min.

  Godziny emisji Historie szczęśliwe

07:30

Pora na przyrodę - odc. 19 - Jakub Borkowski

( Polska 2016 ) Czas: 10min.

  Godziny emisji Pora na przyrodę

Reklama
07:45

OPINIE /powt./

( Polska 2017 ) Czas: 12min.

  Godziny emisji OPINIE

08:05

Rozmowy przy stole

film dokumentalny ( Polska 2008 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Katarzyna Kościelak , Joanna Jaworska

  Godziny emisji Rozmowy przy stole

09:00

TELEZAKUPY

( Polska ) Czas: 20min.

 

09:30

Dla niesłyszących - Telekurier

( Polska 2017 ) Czas: 21min.

  Godziny emisji Telekurier

09:55

Pogoda - 19.12 - 1

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

  Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

10:00
Na żywo

Dla niesłyszących - Co niesie dzień

( Polska 2017 ) Czas: 12min.

  Godziny emisji Co niesie dzień

10:45

Polska z Miodkiem - (41) Racibórz

felieton ( Polska 2015 ) Czas: 2min.

Reżyseria: Witold Świętnicki

  Godziny emisji Polska z Miodkiem

10:50

Chromosom dwudziesty pierwszy

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 11min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

Reklama
11:15

Kuracjusz jestem

film dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Karolina Drogowska , Amelia Radecka

  Godziny emisji Kuracjusz jestem

12:10

Jesień nad Biebrzą

felieton ( Polska 2014 ) Czas: 6min.

  Godziny emisji Felieton z regionów

12:20

Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Księgozbiór Gimnazjum Mariackiego

( Polska 2016 ) Czas: 5min.

  Godziny emisji Tajemnice Książnicy Pomorskiej

12:25

Kreatywni

( Polska 2017 ) Czas: 13min.

  Godziny emisji Kreatywni

12:45
Na żywo

Dla niesłyszących - Co niesie dzień

( Polska 2017 ) Czas: 12min.

  Godziny emisji Co niesie dzień

13:05

TELEZAKUPY

( Polska ) Czas: 15min.

 

13:20

Agrobiznes

( Polska 2017 ) Czas: 19min.

  Godziny emisji Agrobiznes

13:40

Agropogoda

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 2min.

  Godziny emisji Agropogoda

13:50

AgroSzansa - odc. 108/16

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 12min.

  Godziny emisji AgroSzansa

14:15

Rozmowy przy stole

film dokumentalny ( Polska 2008 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Katarzyna Kościelak , Joanna Jaworska

  Godziny emisji Rozmowy przy stole

Reklama
15:15

Ostatni desant

reportaż ( Polska 2017 ) Czas: 11min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

15:35

Pograniczni

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

16:00
Na żywo

Dla niesłyszących - Telekurier

( Polska 2017 ) Czas: 21min.

  Godziny emisji Telekurier

16:25

Pogoda - 19.12 - 2

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

  Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

16:30

Chromosom dwudziesty pierwszy

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 11min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

16:45
Na żywo

Dziennik regionów - tematy dnia

( Polska 2017 ) Czas: 12min.

  Godziny emisji Dziennik regionów

17:00

TELEZAKUPY

( Polska ) Czas: 25min.

 

17:30

Prosto z lasu - program przyrodniczy - 23/17

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 13min.

  Godziny emisji Prosto z lasu - program przyrodniczy

17:45

Pora na przyrodę - odc. 19 - Jakub Borkowski

( Polska 2016 ) Czas: 10min.

  Godziny emisji Pora na przyrodę

18:00

Podróże z Zofią Suską - odc. 1 - Pływający targ

( Polska 2016 ) Czas: 13min.

  Godziny emisji Podróże z Zofią Suską

18:15

Ukraińskie wieści - 22/17

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 9min.

  Godziny emisji Ukraińskie wieści

18:30
Na żywo

Informacje - Wyd. główne

( Polska 2017 ) Czas: 23min.

  Godziny emisji Informacje 18.30 Wyd. główne

18:50

Flesz Sport

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

  Godziny emisji Flesz Sport

18:55

Pogoda z Prezenterem

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

  Godziny emisji Pogoda z Prezenterem

19:00

OPINIE

( Polska 2017 ) Czas: 12min.

  Godziny emisji OPINIE

19:15

L jak Las - 25/17

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 9min.

  Godziny emisji L jak Las

19:30

Pora na przyrodę - odc. 19 - Jakub Borkowski

( Polska 2016 ) Czas: 10min.

  Godziny emisji Pora na przyrodę

19:45

Flesz Sport

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

  Godziny emisji Flesz Sport

19:50

Pogoda z Prezenterem

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

  Godziny emisji Pogoda z Prezenterem

19:55

Punkt widzenia - 7/17

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

  Godziny emisji Punkt widzenia

20:25

Posmakuj Opolskiego - odc. 07 Nysa, piernik i Kopernik

( Polska 2015 ) Czas: 15min.

  Godziny emisji Posmakuj Opolskiego

20:40

OPINIE /powt./

( Polska 2017 ) Czas: 12min.

  Godziny emisji OPINIE

20:50

Flesz Sport

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

  Godziny emisji Flesz Sport

20:55

Pogoda z Prezenterem

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

  Godziny emisji Pogoda z Prezenterem

20:58

TELEZAKUPY

( Polska ) Czas: 30min.

 

21:30

Informacje

( Polska 2017 ) Czas: 22min.

  Godziny emisji Informacje 21.45

21:50

Flesz Sport

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

  Godziny emisji Flesz Sport

21:55

Pogoda z Prezenterem

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

  Godziny emisji Pogoda z Prezenterem

22:00
Na żywo

Dla niesłyszących - Dziennik Regionów

( Polska 2017 ) Czas: 21min.

  Godziny emisji Dziennik regionów

22:20

Echa dnia

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

  Godziny emisji Echa dnia

22:45

Pogoda - 19.12 - 3

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

  Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

22:45

Chromosom dwudziesty pierwszy

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 11min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

23:05

Dla niesłyszących - Telekurier

( Polska 2017 ) Czas: 21min.

  Godziny emisji Telekurier

23:35

Rozmowy przy stole

film dokumentalny ( Polska 2008 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Katarzyna Kościelak , Joanna Jaworska

  Godziny emisji Rozmowy przy stole

00:40

Pograniczni

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

02:20

Ostatni desant

reportaż ( Polska 2017 ) Czas: 11min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

02:40

Rozmowy przy stole

film dokumentalny ( Polska 2008 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Katarzyna Kościelak , Joanna Jaworska

  Godziny emisji Rozmowy przy stole

03:45

Echa dnia

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

  Godziny emisji Echa dnia

04:05

Agrobiznes

( Polska 2017 ) Czas: 19min.

  Godziny emisji Agrobiznes

04:30

Chromosom dwudziesty pierwszy

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 11min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

04:50

AgroSzansa - odc. 108/16

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 12min.

  Godziny emisji AgroSzansa

05:10

Dla niesłyszących - Dziennik Regionów

( Polska 2017 ) Czas: 21min.

  Godziny emisji Dziennik regionów

05:35

Dla niesłyszących - Telekurier

( Polska 2017 ) Czas: 21min.

  Godziny emisji Telekurier

06:20

Chromosom dwudziesty pierwszy

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 11min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

06:35

Pograniczni

reportaż ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

  Godziny emisji Reportaż z regionu

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TVP3 Olsztyn

Na stronie stacji telewizyjnej TVP3 Olsztyn umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na środę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP3 Olsztyn. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na środę dla kanału TVP3 Olsztyn można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP3 Olsztyn umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP3 Olsztyn. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP3 Olsztyn

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info