Reklama

Andrzej Wajda - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Andrzej Wajda występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Andrzej Wajda

Andrzej Wajda do zobaczenia przed lub za kamerą w: Aktorka, Biesy po latach, Brzezina, Ceramika iłżecka, Człowiek z marmuru, Człowiek z żelaza, Danton, Dyrygent, Kanał, Katyń, Kiedy ty śpisz, Korczak, Krajobraz po bitwie, Kronika Wypadków Miłosnych, Kręć! Jak kochasz to kręć! (Edward Kłosiński), Lotna, Niewinni czarodzieje, Noc listopadowa, Pan Tadeusz, Panna Nikt, Panny z Wilka, Pierścionek z orłem w koronie, Pieśń o blasku wody - wiersze Karola Wojtyły, Pokolenie, Polowanie na muchy, Popioły, Popiół i diament, Powidoki, Przekładaniec (film 1968), Smuga cienia, Solidarność, Solidarność..., Tatarak, Teatr Telewizji, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Wesele, Wielki Tydzień, Wróblewski według Wajdy, Wszystko na sprzedaż, Wyrok na Franciszka Kłosa, Z biegiem lat, z biegiem dni, Zemsta (film 2002), Ziemia obiecana.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Andrzej Wajda


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Andrzej Wajda z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry