Reklama

Andrzej Wajda - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Andrzej Wajda występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Andrzej Wajda

Andrzej Wajda do zobaczenia przed lub za kamerą w: Aktorka, Biesy po latach, Brzezina, Człowiek z marmuru, Człowiek z żelaza, Danton, Dyrygent, Kanał, Katyń, Kiedy ty śpisz, Korczak, Krajobraz po bitwie, Kronika Wypadków Miłosnych, Kręć! Jak kochasz to kręć! (Edward Kłosiński), Legendy polskiego teatru - Biesy po latach, Literatura na ekranie - Pan Tadeusz, Literatura na ekranie - Wesele, Niedziela z... rolami Bogumiła Kobieli - Przekładaniec, Niewinni czarodzieje, Noc listopadowa, Pan Tadeusz, Panna Nikt, Panny z Wilka, Pierścionek z orłem w koronie, Pokolenie, Polowanie na muchy, Popioły cz. 1, Popioły cz. 2, Popioły cz. I, Popioły cz. II, Popiół i diament, Powidoki, Przekładaniec, Smuga cienia, Solidarność, Solidarność..., Tatarak, Taśmy Kultury - Pieśń o blasku wody - wiersze Karola Wojtyły, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Wesele, Wielki Tydzień, Wróblewski według Wajdy, Wszystko na sprzedaż, Wyrok na Franciszka Kłosa, Z biegiem lat, z biegiem dni, Zemsta, Ziemia obiecana.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Andrzej Wajda


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Andrzej Wajda z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry