Reklama

Celia Imrie - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Celia Imrie występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Celia Imrie do zobaczenia przed lub za kamerą w: ) Szczęśliwa zrywa, Absolutnie fantastyczne: Film, Ale szopka 3: Koleś, gdzie jest mój osiołek!, Bezdroża serc, Bridget Jones 3, Bridget Jones: W pogoni za rozumem, Burzliwy czas, Do zakochania jeden krok, Doktor Who, Drugi Hotel Marigold, Dziennik Bridget Jones, Dziewczyny z kalendarza, Frankenstein (film 1994), Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo, Hilary i Jackie, Hotel Marigold, Lekarstwo na życie, Lepsze życie, Mamma Mia! Here We Go Again, Nasze zwariowane angielskie wakacje, Niania (film 2005), Nieśmiertelny, Poznasz przystojnego bruneta, Pożyczalscy, Riwiera dla dwojga, Szczęśliwa zrywa.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Celia Imrie


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Celia Imrie z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry