Reklama

Piotr Gąsowski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Piotr Gąsowski występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Piotr Gąsowski do zobaczenia przed lub za kamerą w: 7 uczuć, Balanga, Baśń o Pączkowej, Belcanto, Billboard, Co nam w duszy gra, Criminale tango - czyli rewia gangsterska, Daleko od noszy - Reanimacja, Daleko od noszy - Szpital Futpolowy, Doktor Semmelweis, Dom pełen życia, Don Juan (spektakl 1995), Jakub, Liceum Czarnej Magii, Magiczne drzewo, Mordziaki, Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej, Pod elektrycznymi chmurami, Powiedz TAK !, Przygody Joanny, Stacja (film 2001), Szpital na perypetiach, Teatr Telewizji, Trzecia połowa, Trzecia połowa - na żywo, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Wezwanie, Zamiana, Złoto dezerterów, samo życie, Świat według Kiepskich.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Piotr Gąsowski


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Piotr Gąsowski z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry