Reklama

Piotr Machalica - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Piotr Machalica występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Piotr Machalica

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Piotr Machalica

Piotr Machalica do zobaczenia przed lub za kamerą w: Bohater roku, Błąd w rachunku, Ceremonia pogrzebowa, Dekalog, Demoniczne kobiety Witkacego, Dom niespokojnej starości, Dorastanie, Enak, Kameleon, Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce, Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce..., Kochaj!, Kraj się śmieje, Krótki film o miłości, Kuchnia polska, Maria Curie, Mur, Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, Nic śmiesznego, Niedziela z... rodziną Machaliców - Teatr Telewizji - Czajka, Nieznana opowieść wigilijna, Ojciec Mateusz, Pan W., Panny i wdowy, Polski Crash, Prawo ojca, Sauna, Siedlisko, Smacznego, telewizorku, Szamanka, Sztuka kochania, Tak, tak, Zabij mnie, glino, Złoto dezerterów, Łuk Erosa, Świat według Kiepskich.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Piotr Machalica


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Piotr Machalica z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry