Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-04 - ramówka, emisje

2019-04-04 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 6

Z ładunku z larwami mącznika wydobywa się odór. Tymczasem po 24-godzinnym locie z Australii na lotnisku pojawia się pies chory na cukrzycę. Szybko trzeba mu podać insulinę.

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Nacho czekamy? Wybudujmy terrarium!

Producent narzędzi Snap On Tools potrzebuje olbrzymiego akwarium z motywem skrzynki na narzędzia. Restauracja Nacho Daddy z Las Vegas prosi o terrarium dla skorpionów.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Niezwykły obóz

Pete konstruuje wspaniały domek na letni obóz dla dzieci chorych na raka. Domek jest otwarty, aby umożliwić obozowiczom jak najbliższy kontakt z przyrodą.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Na krawędzi

Dr Jeff próbuje poznać prawdę o eskimoskim psie ze złamaną szczęką. Ponadto, dr Nichols i dr Jeff mają pełne ręce roboty przy niechętnych do współpracy jakach.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: Lasy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Pies zniknął

Spotkanie z psem, który ma zwyczaj biegania za każdą furgonetką z lodami, dopóki nie otrzyma od sprzedawcy loda. Zobaczymy też kota i królika, siejących spustoszenie w lodówce.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Mieszkanie na pniu: Współczesna magia

Pete odwiedza kierowcę rajdowego Dale'a Earnhardta Juniora a także opowiada historię pewnego magicznego choć i współczesnego domku na drzewie w Fayetteville w stanie Georgia.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: W lesie deszczowym

Tym razem Dave i Cody muszą sobie poradzić w samym środku lasu deszczowego. W praktyce sprawdzą swoją wiedzę o nawigacji. Czy na czas uda im się wysłać sygnał wzywający pomocy?

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Bohater potrzebny od zaraz

Niepełnosprawny weteran i jego żona chcą adoptować parę psów, które pomogą mężczyźnie w walce z depresją. Marcel i Mariah niosą pomoc szczeniakowi w potrzebie.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kiedy gruba dama śpiewa

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Walka o życie

Zespół weterynarzy robi wszystko, co tylko możliwe, aby uratować owczarka niemieckiego, któremu obroża wbiła się głęboko w ciało.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Fermentujące pączki

Wayde i Brett nurkują, aby zainstalować w akwarium w pełni funkcjonujący fermentor piwa. Następnie budują zbiornik w kształcie pączka zainspirowany siecią kawiarni Dunkin' Donuts.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Nic do ukrycia

Strażnik Jim Cyrus i porucznik Saunders zostają wezwani na miejsce wypadku pojazdu terenowego. Hannett trafia na podejrzanych wędkarzy i prosi kolegów o wsparcie.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Europa: Lasy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
20:00

Inwazja niedźwiedzi polarnych

Oto Churchill w Kanadzie — światowa stolica niedźwiedzi polarnych. Każdej jesieni odwiedzają ją tysiące wygłodniałych zwierząt i setki turystów.

  Godziny emisji Inwazja niedźwiedzi polarnych

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Raj za domem

Lucas ponownie odwiedza pięć swoich ulubionych projektów i rodzin. On i jego ekipa ujawniają niepokazywane dotąd, niezwykłe baseny.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

22:00

Premiera Strażnicy przyrody: Nie karmić niedźwiedzi

Strażnik Canfield jest w szoku, kiedy odwiedza dom, którego właściciele są oskarżani o dokarmianie niedźwiedzi. Zespół prowadzi działania w sprawie utonięcia w rzece Connecticut.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

23:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 4

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

00:00

Królowa psich serc: Szczeniaki w ogniu

Amanda ratuje trzy psy specjalnej troski z pożaru lasów w Kalifornii. Jest wśród nich szczenna suczka rasy chihuahua, która w każdej chwili może zacząć rodzić.

  Godziny emisji Królowa psich serc

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Z popiołów

Miejscowa kobieta prosi o pomoc przy szczeniętach, którymi nie może się już zajmować. Tia jest w szoku. M2 i Kanani przygotowują się do zamieszkania w nowym domu.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Skrzydło i modlitwa

Załogi odważnych rybaków wciąż łowią kraby na Morzu Beringa. Choć warunki są ekstremalne, walka o łup o wartości 100 milionów dolarów trwa...

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Polowanie na kłusownika

Strażnicy organizują dużą operację przeciwko nielegalnym nocnym polowaniom na drogach. Zabity strzałą jeleń okaże się tropem, który doprowadzi stróżów prawa do pewnego kłusownika.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Szaleństwo fretek

Oficerowie śledczy ratują zaniedbanego źrebaka i trzy fretki, pozostawione bez opieki w wyziębionym domu.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 1

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Wyspy Australii i Oceanii

Bear zostaje wrzucony do Morza Panamskiego i szybko dociera do wybrzeża, gdzie buduje tratwę i uzdatnia słona wodę. Czy gwałtowna burza zatopi jego łódź?

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-04. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-04 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info