Reklama

Krystyna Janda - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Krystyna Janda występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Krystyna Janda

Krystyna Janda do zobaczenia przed lub za kamerą w: Człowiek z marmuru, Człowiek z żelaza, Dekalog, Dyrygent, Dzień jego powrotu, Golem, Kobiety polskiego filmu - Parę osób, mały czas, Kochankowie mojej mamy, Krótki film o zabijaniu, Kuchnia Polska, Matka swojej matki, Miesiąc z Mają Komorowską - O wpół do jedenastej wieczór, latem, Modrzejewska, Na srebrnym globie cz. 1 i 2, Niedziela z... rolami Zbigniewa Zapasiewicza - Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową, O - bi, o - ba. Koniec cywilizacji, Obi, Oba. Koniec cywilizacji, O–Bi O–Ba. Koniec Cywilizacji, Panie Dulskie, Parę osób, mały czas, Pestka, Przedwiośnie, Przesłuchanie, Przesłuchanie: Bugajski Ryszard, RYŚ, Rewers, Solidarność, Solidarność..., Sponsoring, Stan posiadania, Tatarak, Tato, To tylko rock, W zawieszeniu, Weiser, Wróżby kumaka, Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową, Żółty szalik.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Krystyna Janda


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Krystyna Janda z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry