Reklama

Mirosław Baka - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Mirosław Baka występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Mirosław Baka

Reklama

Mirosław Baka do zobaczenia przed lub za kamerą w: 1920. Wojna i miłość, 80 milionów, Amok, Autoportret z kochanką, Ballada o Januszku, Bao-bab, czyli zielono mi, Biegnij, chłopcze, biegnij, Chłopaki nie płaczą, Dekalog, Demony wojny wg Goi, Fala zbrodni, Gnoje, Krótki film o zabijaniu, Kurier, Marszałek, Mały Jakub, Miasto prywatne, Na krawędzi, Nad rzeką, której nie ma, Obywatel świata, Ostatnia misja, Pierścionek z orłem w koronie, Reich, Sensacje XX wieku, Tajemnica Westerplatte, Tam i z powrotem, Teatr Telewizji, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Wyrok na Franciszka Kłosa.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Mirosław Baka


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Mirosław Baka z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry