Reklama

Logo AMC AMC program TV na środę - ramówka, emisje

06:00 Zabawa w chowanego

Czas: 115min.

Bezdzietna para porywa młoda kobietę (w tej roli Deryl Hannah) i przekonuje jej męża, że jego żona nie żyje.

Godziny emisji Zabawa w chowanego

07:55 Naciągacze

Czas: 125min.

Matka i kochanka drobnego oszusta (John Cusack) namawiają go, aby zorganizował przekręt na wielką skalę.

Reżyseria: Stephen Frears

Obsada: Anjelica Huston , John Cusack , Annette Bening , Jan Munroe , Stephen Tobolowsky , Jimmy Noonan , Richard Holden , Henry Jones , Robert Weems , Michael Laskin , Eddie Jones , Sandy Baron , Lou Hancock , Gailard Sartain , Noelle Harling

Godziny emisji Naciągacze (film 1990)

10:00 Pierwsza strona

Czas: 110min.

Oparta na faktach historia dziennikarza, który popada w niełaskę, gdy informacje z większości jego tekstów okażą się zmyślone. W rolach głównych Hayden Christensen i Steve Zahn.

Godziny emisji Pierwsza strona

11:50 Zoom In - Seria 1, odc. 4

Czas: 10min.

Na podstawie prawdziwej historii porwania z 1973 r. Ridley Scott i jego ekipa stworzyli scenariusz filmu, który został doskonale przyjęty przez krytyków.

Godziny emisji Zoom In

12:00 Hollywoodland

Czas: 150min.

Adrien Brody i Ben Affleck grają główne role w filmie inspirowanym jedną z najbardziej tajemniczych historii w Hollywood: śmiercią George'a Reevesa, pierwszego odtwórcy roli Supermana.

Reżyseria: Allen Coulter

Obsada: Adrien Brody , Diane Lane , Ben Affleck , Bob Hoskins , Lois Smith , Kathleen Robertson , Robin Tunney , Todd Grinnell , Caroline Dhavernas , Molly Parker , Zach Mills , Ted Atherton , Dash Mihok , Jeffrey DeMunn , Joe Spano

Godziny emisji Hollywoodland

Reklama

14:30 FUCHA

Czas: 115min.

Jeremy Irons wciela się w postać Nowaka, polskiego budowlańca, który z grupą innych robotników remontuje dom w Londynie. Nowak musi kierować swoimi ludźmi, którzy czują się samotni i tęsknią za domem.

Godziny emisji FUCHA

16:25 Zoom In - Seria 1, odc. 8

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

16:35 W piekle płomieni

Czas: 110min.

Tracy Gold w roli Nell Swanson, więźniarki, która bierze udział w specjalnym programie resocjalizacji przez walkę z pożarami. Pożar, z któremu będzie musiała stawić czoło, zagraża życiu jej bliskich.

Godziny emisji W piekle płomieni

18:25 Niewinna

Czas: 110min.

Związek agentki PR i samotnego ojca usiłuje zniszczyć zazdrosna była partnerka mężczyzny (w tej roli Jody Thompson).

Godziny emisji Niewinna

20:15 Śmiercionośny robot

Czas: 105min.

Film science fiction w reżyserii Paula Zillera. Na Ziemię spada meteoryt, z którego uwalnia się śmiercionośna bakteria, zamieniająca metalowe przedmioty w niepowstrzymane narzędzia zniszczenia.

Godziny emisji Śmiercionośny robot

22:00 Cisnienie

Czas: 120min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

Godziny emisji Cisnienie

00:00 Droga bez powrotu

Czas: 95min.

Jessie (Eliza Dushku) i Carly (Emmanuelle Chriqui) podróżują wraz z grupą przyjaciół. Okazuje się, że ściga ich horda kanibali.

Reżyseria: Rob Schmidt

Obsada: Desmond Harrington , Eliza Dushku , Emmanuelle Chriqui , Jeremy Sisto , Kevin Zegers , Lindy Booth , Julian Richings , Garry Robbins , Ted Clark , Yvonne Gaudry

Godziny emisji Droga bez powrotu

01:35 Dom tysiaca trupów

Czas: 110min.

Horror z udziałem Sida Haiga. Dwie pary podróżujące przez Teksas śladami legend o mordercach zostają uwięzione przez potworną rodzinę seryjnych zabójców.

Godziny emisji Dom tysiaca trupów

03:25 Plan doskonały

Czas: 155min.

Policyjny detektyw (w tej roli Denzel Washington) prowadzi negocjacje z przestępcami, którzy napadli na bank, a teraz przetrzymują w nim zakładników.

Reżyseria: Spike Lee

Obsada: Denzel Washington , Clive Owen , Jodie Foster , Chiwetel Ejiofor , Christopher Plummer , Willem Dafoe , Cassandra Freeman , James Ransone , Kim Director , Carlos Andrés Gómez , Bernie Rachelle , Peter Kybart , Peter Gerety , Victor Colicchio , Ashlie Atkinson

Godziny emisji Plan doskonały

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na środę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na środę dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry