Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-03-25 - ramówka, emisje

2019-03-25 Pokaż dziś

07:15

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 6

Czas: 10min.

William James (Bill) Murray zaczynał karierę w programie „Saturday Night Live", za co dostał nagrodę Emmy. Jego swobodny, oparty na improwizacji styl szybko zapewnił mu sławę także na wielkim ekranie.

Godziny emisji Portrety gwiazd

07:25

Latający Chłopcy

Czas: 120min.

Film akcji, w roli głównej Jesse James. Odwaga dwóch młodych chłopaków wystawiona zostaje na nie lada próbę: przez przypadek zostaną pasażerami na gapę samolotu, który należy do mafii.

Godziny emisji Latający Chłopcy

09:25

Czysta Karta

Czas: 105min.

Dramat z Lisą Brenner w roli głównej. Cierpiąca na zanik pamięci kobieta zostaje skazana na karę śmierci za morderstwo. Problem w tym, że nie pamięta, że popełniła zbrodnię. FBI uwalnia ją, dając jej szansę na nowe życie....

Godziny emisji Czysta Karta

11:10

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 4

Czas: 10min.

Jego poczucie humoru nie każdemu odpowiada, ale Benjamin Edward Stiller zdobył sobie reputację jednego z głównych aktorów komediowych Hollywood.

Godziny emisji Portrety gwiazd

11:20

Desperacka Misja

Czas: 105min.

Film s.f. w reżyserii Terry'ego Cunninghama. Ogromna asteroida zderza się z Księżycem, wywołując serię kataklizmów na Ziemi. Naukowcy zwracają się do jedynego człowieka, który może ocalić planetę...

Godziny emisji Desperacka Misja

Reklama
13:05

Kosmiczny Terror

Czas: 115min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

Godziny emisji Kosmiczny Terror

15:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 19

Czas: 10min.

Gdy Jennifer Lawrence miała 14 lat, matka zabrała ją do Nowego Jorku, na serię spotkań z agencjami modelek. Na Union Square zauważył ktoś poszukujący nowych talentów - i tak zaczęła się jej przygoda z filmem.

Godziny emisji Portrety gwiazd

15:10

Pan i Pani Bridge

Czas: 150min.

Okres przed II wojną światową. Zamożny prawnik ze środkowego zachodu USA (Paul Newman), jego żona (Joanne Woodward) i ich dzieci stopniowo oddalają się od siebie.

Godziny emisji Pan i Pani Bridge

17:40

Co gryzie Gilberta Grape'a

Czas: 135min.

Po śmierci ojca Gilbert (Johnny Depp) musi opiekować się swoim upośledzonym bratem Arniem.

Godziny emisji Co gryzie Gilberta Grape'a

19:55

Droga

Czas: 125min.

W postapokaliptycznym świecie ojciec (Viggo Mortensen) i syn szukają żywności i starają się uniknąć brutalnych gangów. Chcą przeżyć i dotrzeć nad morze.

Godziny emisji Droga

22:00

Kraina bezprawia - Seria 3, odc. 7

Czas: 55min.

Potężny wojownik i młody chłopiec szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców.

Godziny emisji Kraina bezprawia

22:55

Kraina bezprawia - Seria 3, odc. 8

Czas: 60min.

Potężny wojownik i młody chłopiec szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców.

Godziny emisji Kraina bezprawia

23:55

Vi Batalion

Czas: 150min.

Dramat wojenny z udziałem Jamesa Franco. Kończy się II wojna światowa. Oddział rangersów próbuje uwolnić z obozu jenieckiego grupę amerykańskich żołnierzy.

Godziny emisji Vi Batalion

02:25

Dom na końcu ulicy

Czas: 120min.

Sarah (Elisabeth Shue) i jej córka, Elissa (Jennifer Lawrence) przeprowadzają się do wymarzonego domu w małym miasteczku. Kiedy zaczynają się dziać dziwne rzeczy, kobiety poznają straszliwą tajemnicę.

Godziny emisji Dom na końcu ulicy

04:25

Cisnienie

Czas: 105min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

Godziny emisji Cisnienie

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-25 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info