Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-04-17 - ramówka, emisje

2019-04-17 Pokaż dziś

06:55

Psim tropem do domu

Czas: 110min.

Pewien człowiek ginie w wypadku samochodowym, po czym... Powraca na ziemię jako pies - i w tej postaci próbuje się skontaktować ze swoją rodziną.

  Godziny emisji Psim tropem do domu

08:45

Pierwsza Liga III: Powrót Do Źródeł 

Czas: 115min.

Gus Cantrell (Scott Bakula) — zawodowy besjbolista, który właśnie kończy karierę — dostaje propozycję poprowadzenia nieznanej, małej drużyny o nazwie Buzz. Jego drużyna szybko zaczyna odnosić sukcesy.

  Godziny emisji Pierwsza liga III: Powrót do źródeł

10:40

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 4

Czas: 10min.

Jego poczucie humoru nie każdemu odpowiada, ale Benjamin Edward Stiller zdobył sobie reputację jednego z głównych aktorów komediowych Hollywood.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

10:50

Maska czerwonego moru

Czas: 105min.

Europejski książę (Vincent Price) terroryzuje miejscowych chłopów, wykorzystując swój zamek jako schronienie przed zarazą, która pustoszy kraj.

  Godziny emisji Maska czerwonego moru

12:35

Cisnienie

Czas: 120min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

  Godziny emisji Cisnienie

Reklama
14:35

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 10

Czas: 10min.

Chris Hemsworth urodził się w Melbourne w 1983. Karierę zaczął od popularnej australijskiej telenoweli "Home and Away" - a potem ruszył na podbój Hollywood.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

14:45

Stalowy świt

Czas: 110min.

Film akcji z Patrickiem Swayze w roli głównej. W przyszłym, post-apokaliptycznym świecie, pewien wojownik pomaga grupie osadników, którą prześladuje banda zwyrodnialców.

  Godziny emisji Stalowy świt

16:35

Kosmiczni wojownicy

Czas: 110min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

  Godziny emisji Kosmiczni wojownicy

18:25

Lodowe tornado

Czas: 105min.

Kiedy pewien eksperyment pogodowy wymyka się spod kontroli, były naukowiec, a obecnie autor książek science fiction (Charlie Price) zaczyna czuć się, jakby żył we własnej powieści.

  Godziny emisji Lodowe tornado

20:10

400 Days

Czas: 110min.

Czworo astronautów bierze udział w symulacji podróży kosmicznej. Trwająca 400 dni próba dobiega końca, ale uczestnicy czują, że coś jest nie tak.

  Godziny emisji 400 Days

22:00

Nocna Straz

Czas: 115min.

Ewan McGregor gra studenta prawa, który podejmuje pracę jako nocny strażnik w kostnicy. Wkrótce dochodzi do serii zbrodni, a on jest głównym podejrzanym.

Reżyseria: Ole Bornedal

Obsada: Ewan McGregor , Patricia Arquette , Nick Nolte , Josh Brolin , Lauren Graham , Brad Dourif , Alix Koromzay , Lonny Chapman , Robert LaSardo , John C. Reilly

  Godziny emisji Nocna straż

23:55

Dominium. Egzorcysta: prequel

Czas: 130min.

Stellan Skarsgård gra rolę księdza Lankestera Merrina, którego prześladują wydarzenia z przeszłości. W czasie wykopalisk archeologicznych w Kenii naukowe odkrycie prowadzi do serii dziwnych wydarzeń.

  Godziny emisji Dominium. Egzorcysta: prequel

02:05

Dracula II: Odrodzenie

Czas: 105min.

Grupa studentów medycyny znajduje dziwne ciało: rozkładające się, ale wciąż żywe, należące podobno do hrabiego Draculi (Stephen Billington). Postanawiają wykorzystać jego potęgę i nieśmiertelność...

Reżyseria: Patrick Lussier

Obsada: Stephen Billington , Craig Sheffer , Jason Scott Lee , Jason London , Diane Neal , Khary Payton , Brande Roderick , John Light , Roy Scheider , David J. Francis

  Godziny emisji Dracula II: Odrodzenie

03:50

Park makabry

Czas: 95min.

Po spartaczonym napadzie na bank w małym miasteczku w Kalifornii dwóch złodziei ucieka z zakładnikiem. Zaczyna się długi i niebezpieczny pościg.

  Godziny emisji Park makabry

05:25

Pierwsza Liga III: Powrót Do Źródeł 

Czas: 100min.

Gus Cantrell (Scott Bakula) — zawodowy besjbolista, który właśnie kończy karierę — dostaje propozycję poprowadzenia nieznanej, małej drużyny o nazwie Buzz. Jego drużyna szybko zaczyna odnosić sukcesy.

  Godziny emisji Pierwsza liga III: Powrót do źródeł

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-17 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info