Reklama

Dan Aykroyd - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Dan Aykroyd występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Dan Aykroyd

Reklama

Dan Aykroyd do zobaczenia przed lub za kamerą w: 50 pierwszych randek, Blues Brothers, Blues Brothers 2000, Czynnik PSI, Ewolucja, Frajer, Get On Up: Historia Jamesa Browna, Ghostbusters. Pogromcy duchów, Golfiarze II, Indiana Jones i świątynia zagłady, Miś Yogi, Moja dziewczyna, Moja dziewczyna 2, Moja macocha jest kosmitką, Nieoczekiwana zmiana miejsc, Państwo młodzi: Chuck i Larry, Piksele, Pogromcy duchów, Pogromcy duchów II, Same kłopoty, Sierżant Bilko, Sneakers, Stożkogłowi, Szpiedzy tacy jak my, Tammy, Tomcio grubasek, Ucieczka w noc, Wielki Liberace, Wojenny biznes, Wyborcze jaja, Włamywacze, Zabijanie na śniadanie, Święta Last Minute.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Dan Aykroyd


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Dan Aykroyd z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry