Reklama

Danuta Stenka - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Danuta Stenka występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Danuta Stenka

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Danuta Stenka

Danuta Stenka do zobaczenia przed lub za kamerą w: 1920. Wojna i miłość, Bejbi blues, Bezmiar sprawiedliwości, Boża podszewka, Chemia, Chopin. Pragnienie miłości, Cud purymowy, Cudze szczęście, Dzieci Ireny Sendlerowej, Gnoje, Instynkt, Jakub, Jeszcze raz, Kamienie na Szaniec, Katyń, Lejdis, Magiczne drzewo, Mama - nic, Nad życie, Nigdy w życiu!, Nocne graffiti, Odwiedź mnie we śnie, Pitbull, Pitbull (serial 2005), Pogoda na piątek, Prowokator, RYŚ, Randka w ciemno, Rozmowy o miłości, Sensacje XX wieku, Szczęśliwego Nowego Jorku, Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Teatr Telewizji, Telefon 110: Na granicy, Twarze i maski, Tylko mnie kochaj, Uwikłanie, Wojenne dziewczyny, Zaginiona, Zaręczyny, Łagodna.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Danuta Stenka


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Danuta Stenka z wymienioną na liście osobą.

Osoby współpracujące z Danuta Stenka

Adrian Pradzioch Agnieszka Krukówna Agnieszka Warchulska Agnieszka Żulewska Aleksandra Pisula Andrzej Blumenfeld Andrzej Korzyński Andrzej Kostenko Andrzej Zieliński Anita Jancia Anna Radwan Antoni Pawlicki Artur Barciś Artur Dziurman Bartosz Prokopowicz Bartosz Żukowski Beata Żurek Cezary Pazura Dariusz Biskupski Dominika Kluźniak Dominika Ostałowska Emilia Szcześniak Ewa Błaszczyk Ewa Gawryluk Ewa Wencel Filip Langa Grzegorz Emanuel Henryk Bista Iwona Wszołkówna Jacek Adamczewski Jadwiga Barańska Jakub Snochowski Jakub Wesołowski Jan Kobuszewski Janusz Michałowski Janusz Nowicki Janusz Zaorski Jerzy Antczak Jerzy Nowak Jerzy Zelnik Jerzy Zygmunt Nowak Joanna Brodzik Julia Wróblewska Józef Pawłowski Karolina Chapko Karolina Nolbrzak Kasia Kowalska Katarzyna Ankudowicz Katarzyna Skrzynecka Kinga Preis Krzysztof Dracz Krzysztof Lang Krzysztof Nguyen Leon Charewicz Leszek Knasiecki Maciej Dutkiewicz Maciej Marczewski Maciej Zakościelny Magda Gensler Magdalena Czerwińska Marcin Bosak Marian Opania Marieta Żukowska Mariusz Treliński Marta Mazurek Matylda Damięcka Michał Czernecki Michał Iljuczonek Michał Koterski Michał Lesień Michał Rogalski Michał Żurawski Monika Bolly Monika Kwiatkowska Paweł Burczyk Paweł Królikowski Piotr Gąsowski Piotr Głowacki Piotr Wawrzyńczak Przemysław Sadowski Rafał Olbrychski Robert Jankowski Robert Olech Robert Więckiewicz Ryszard Brylski Ryszard Filipski Sandra Staniszewska Sebastian Jasnoch Stanisław Tym Teresa Kotlarczyk This Maag Tomasz Borkowski Tomasz Konecki Tomasz Schuchardt Tomasz Włosok Vanessa Aleksander Viki Szortyka Wiesław Saniewski Wiesława Niemyska Witold Dębicki Wojciech Wójcik Wojciech Zieliński

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry