Reklama

Franciszek Pieczka - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Franciszek Pieczka występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Franciszek Pieczka

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Franciszek Pieczka

Franciszek Pieczka do zobaczenia przed lub za kamerą w: Austeria, Beczka Amontillado, Big Bang, Blisko, coraz bliżej, Blizna, Chudy i inni, Chłopi, Cud w Krakowie, Czterej pancerni i pies, Do domu, Doktor Ewa, Dzieje Mistrza Twardowskiego, Fedra, Gdzie jest trzeci król, Grający z talerza, Grzech Antoniego Grudy, Hotel pod żyrafą i nosorożcem, Hydrozagadka, Jańcio Wodnik, Kaprysy Łazarza, Kareta, Kino familijne - Złota kaczka, Konopielka, Kowal, pieniądze i gwiazdy, Matka Królów, Na odsiecz Wiedniowi, Paciorki jednego różańca, Perła w koronie, Pograbek, Porwanie Donii Agaty, Potop, Przyjaciele wesołego diabła, Przypadek Pekosińskiego, Quo vadis, Racławice 1794, Ranczo, Ranczo Wilkowyje, Ryś, Ród Gąsieniców, Serce, Serduszko, Siekierezada, Spiskowcy, Sprawa się rypła, Stepowy król Lir, Syzyfowe prace, Syzyfowe prace (serial 1998), Szwadron, Trzy młyny, Urząd, W Polskę idziemy... czyli jubileusz Wiesława Gołasa, Wcześnie urodzony, Ziemia obiecana, Złodziej, Złota kaczka, Życie za życie. Maksymilian Kolbe, Żywot Mateusza.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Franciszek Pieczka


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Franciszek Pieczka z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry