Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-04-09 - ramówka, emisje

2019-04-09 Pokaż dziś

06:35

Ucieczka w milczenie

Czas: 110min.

Po traumatycznym przeżyciu Melinda (Kristen Stewart) zamyka się w sobie. Starając się poradzić sobie z dramatyczną sytuacją, opowiada o swoich trudnych doświadczeniach.

  Godziny emisji Ucieczka w milczenie

08:25

Niech Żyje Soul

Czas: 135min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

  Godziny emisji Niech Żyje Soul

10:40

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 12

Czas: 10min.

Colin Firth długo walczył o sławę. Zanim zdobył rolę pana Darcy'ego, grał przez ponad dziesięć lat. Teraz słynie jako "ponury wrażliwiec" - i jest niezwykle popularny.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

10:50

Obudzić Się W Reno

Czas: 110min.

Komedia romantyczna o dwóch parach, które wyruszają do Reno, aby obejrzeć pokazy monster trucków.

  Godziny emisji Obudzić Się W Reno

12:40

Max Havoc: Klątwa smoka

Czas: 110min.

Na wyspie Guam członkowie Jakuzy usiłują dostać w swe ręce cennego smoka z jadeitu. Max Havoc nie może do tego dopuścić!

  Godziny emisji Max Havoc: Klątwa smoka

Reklama
14:30

I'm Reed Fish

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

  Godziny emisji I'm Reed Fish

16:20

Emma

Czas: 135min.

Gwyneth Paltrow gra główną rolę w filmie kostiumowym na podstawie powieści Jane Austen. Młoda swatka chce znaleźć męża dla swojej przyjaciółki — i nie zauważa, że także o nią ktoś się stara.

  Godziny emisji Emma

18:35

Chlopcy

Czas: 105min.

Uczniowie szkoły dla chłopców znajdują nieprzytomną dziewczynę. Kiedy przychodzi do siebie, odmawia wezwania pomocy lekarskiej... Wygląda na to, że dziewczyna przed czymś ucieka.

  Godziny emisji Chlopcy

20:20

Poza Swiadomoscia

Czas: 100min.

Thriller psychologiczny z udziałem Melissy Sagemiller i Caseya Afflecka. Po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym Cassie prześladują wizje jej zmarłego przyjaciela.

  Godziny emisji Poza Swiadomoscia

22:00

Mroki Lasu

Czas: 115min.

Horror z udziałem Patricii Clarkson, Agnes Bruckner i Bruce'a Campbella. Nastolatka rozpoczyna naukę w szkole dla dziewcząt położonej w głębi lasu. Wkrótce jej koleżanki z klasy zaczynają znikać...

  Godziny emisji Mroki Lasu

23:55

Pułapka dusz

Czas: 110min.

Fantazja i rzeczywistość mieszają się ze sobą, kiedy złowrogi duch nawiedza czwórkę studentów college'u w starym domu. W rolach głównych Billie Piper, Luke Mably i Sam Troughton.

  Godziny emisji Pułapka dusz

01:45

Odwieczny Wrog

Czas: 110min.

W małym górskim miasteczku Snowfield w stanie Kolorado zginęło już 150 osób, a kolejnych 350 uznaje się za zaginione. A to dopiero początek...

  Godziny emisji Odwieczny wróg

03:35

Uzależnienie

Czas: 95min.

Horror z Lili Taylor w roli głównej. Zmieniona w wampira studentka filozofii próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji i poradzić sobie z nowo nabytym upodobaniem do krwi.

  Godziny emisji Uzależnienie

05:10

End of the world

Czas: 90min.

Potężne burze na Słońcu powodują na Ziemi tsunami, wybuchy wulkanów i wielkie powodzie. Rodzina ucieka przed kataklizmem do wysoko położonych jaskiń, daleko od miasta. W roli głównej — Jhey Castles.

  Godziny emisji End of the world

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-09. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-09 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info