Reklama

Kinga Preis - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Kinga Preis występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Kinga Preis

Kinga Preis do zobaczenia przed lub za kamerą w: Bogowie, Boża podszewka II, Cisza, Co słonko widziało, Cztery noce z Anną, Córki dancingu, Dom zły, Farba, Idealny facet dla mojej dziewczyny, Ja to mam szczęście!, Ja to mam szczęście! - ulubione skecze, Joanna, Krew z krwi, Milion dolarów, Mąż, Żona, Dziewczyna i Złodziej czyli sceny miłosne z Shakespeare'a (skrót), Nie ten człowiek, Nigdy w życiu!, Ogród Luizy, Ojciec Mateusz, Pakt, Plan B, Pod Mocnym Aniołem, Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej, Pokój 107, Poniedziałek, Prosta historia o morderstwie, Przeprowadzki, Prześwit, Przybyli ułani, Przypadek Klary, Pułapka, Pułapka (film 1997), Rysa, Róża, Samotność w sieci, Skowronek, Statyści, Stulecie Winnych, Symetria, Taśmy Kultury - Pieśń o blasku wody - wiersze Karola Wojtyły, To ja, złodziej, Twarze i maski, W ciemności, Wrota Europy, Wszystko gra, WszystkoGra, Wtorek.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Kinga Preis


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Kinga Preis z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry