Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na 23 kwietnia 2019 - ramówka, emisje

2019-04-23 Pokaż dziś

06:05

Stracone marzenia

dramat ( USA 2008 ) Czas: 106min.

Diana, nauczycielka baletu powraca do swojego rodzinnego domu, kiedy okazuje się, że jej ojciec choruje na demencję. Na miejscu, kobieta dowiaduje się, że dom jest zagrożony sprzedaniem. Kiedy wydaje się, że całe życie kobiety rozpada się na kawałki, nieposkromiony koń jej matki staje się jedyną nadzieją na przyszłość. Diana zaczyna trenować niesfornego konia. Kobieta pragnie wygrać największy konkurs ujeżdżania, którego zwycięstwo może pomóc ocalić rodzinną posiadłość.

Reżyseria: Cornelia Moore

Obsada: Carol Roscoe , Kathryn Mesney-Hetler , Sean G. Griffin

Godziny emisji Stracone marzenia

07:55

Historia, która zaczęła się od pogrzebu węża

familijny ( Izrael 1994 ) Czas: 80min.

Benjamin wraz z siostrą wyrusza w podróż do dużego miasta, w celu odnalezienia ojca. Wycieczka do dziwacznego świata osamotnionych ludzi, złości i czułości kończy się emocjonalnym spotkaniem z wytęsknionym tatą, który żyje w samotności i ubóstwie. Podróż młodego chłopca od dziecinnych marzeń aż do dojrzałości.

Reżyseria: Dina Zvi Riklis

Obsada: Efrat Aviv , Maya De Fries , Tomer Even

Godziny emisji Historia, która zaczęła się od pogrzebu węża

09:20

Kłopoty na Maksa

komedia ( Dania 2008 ) Czas: 99min.

Dorastanie to najbardziej nieprzewidywalny okres w całym życiu człowieka. Max to nastolatek, który ma tylko jedno marzenie – spędzić święta bądź sylwestra z dziewczyną swoich marzeń – koleżanką z klasy, Ofelią. Na jego nieszczęście nic nie idzie po myśli chłopaka, a jego matka, która wprawia go często w zakłopotanie, robi w świąteczny czas awanturę, co krzyżuje plany Maxa. Jedyne, co nastolatek może teraz zrobić, to zaaranżować imprezę sylwestrową, na którą zaprosi koleżankę. Wraz ze swoimi...

Reżyseria: Lotte Svendsen

Obsada: Samuel Heller-Seiffert , Mette Agnete Horn , Lars Bom

Godziny emisji Kłopoty na Maksa

11:00

Gaduła

familijny ( USA 2009 ) Czas: 78min.

Młoda dziewczyna, Chelsea, postanawia wziąć udział w zawodach Chatterbox, żeby udowodnić rodzicom, że jest tak samo dobra jak jej rodzeństwo. Rodzice mówią jednak „nie”, ponieważ uważają, że wpłynie to na oceny córki. Chelsea przygotowuje się więc w tajemnicy. Pomagają jej w tym przyjaciółki. Wkrótce jednak sytuacja wymyka się spod kontroli. Chelsea musi wybrać pomiędzy nimi a nowym towarzystwem, które jest snobistyczne, złośliwe i niewarte zaufania. Musi też powiedzieć prawdę rodzicom.

Reżyseria: Jane Lawalata

Obsada: Brianna Chomer , Allison Bailey , Mary Jo Gruber

Godziny emisji Gaduła

12:20

Tańcząca z wiatrem

dramat, familijny ( USA 1993 ) Czas: 87min.

Kiedy konny wypadek powoduje, że młoda dziewczyna jest niezdolna by samodzielnie chodzić, ojciec szuka znanego terapeuty, który pracując ze zwierzętami, pomaga takim ludziom, jak jego ukochana córka. Dziewczynka musi najpierw nauczyć się ufać nieznajomemu mężczyźnie. Ostatecznie, to koń, który z początku budzi wielkie obawy, okaże się kluczem do cudownej przyszłości dziewczyny.

Reżyseria: Craig Clyde

Obsada: Brian Keith , Mel Harris , Matt McCoy

Godziny emisji Tańcząca z wiatrem

Reklama
13:50

Aniołeczku, zrób przyjemność

dramat ( Turkmenistan 1993 ) Czas: 81min.

6-letni Georg mieszka w małej niemieckiej wiosce w rejonie Morza Kaspijskiego w Turkmenistanie. II wojna światowa szaleje gdzieś daleko, jednak w 1941 roku jej skutki dotykają także wyizolowaną społeczność. Pewnego dnia rosyjscy żołnierze wkraczają na terytorium wioski i ogłaszają, że wszyscy etniczni Niemcy będą deportowani do obozów koncentracyjnych. Georg nie ma nic, tylko zapewnienia małego aniołka ze znanego mu wierszyka.

Reżyseria: Uzmaan Saparov

Obsada: Vladimir Frank , Tatyana Shraiber , Aleksandr Shraiber

Godziny emisji Aniołeczku, zrób przyjemność

15:15

Robaczkowo

familijny ( USA 1941 ) Czas: 77min.

Wspaniały film animowany, który zabierze nas w podróż do cudownego świata, maleńkiej wioski, która znajduje się w samym środku wielkiego i głośnego miasta. Miejsca, gdzie żyje się w niesamowitej harmonii. Kiedy pewnego razu Hoppity, przyjazny pasikonik, wraca do domu, zauważa połamany płot i odkrywa, że coś złego musiało się stać. Zwierzak pragnie ocalić swoje miasteczko i szuka pomocy u pewnych ludzi, Dick’a i Mary. Ci natomiast muszą pozyskać pieniądze na uratowanie swojego domu, by tym...

Reżyseria: Henry Edwards

Obsada: Seymour Hicks , Donald Calthrop , Robert Cochran

Godziny emisji Robaczkowo

16:35

Dzieci mojej siostry

przygodowy, komedia ( Dania 2001 ) Czas: 73min.

Eric jest profesorem dziecięcej psychologii. Pewnego dnia jego siostra prosi go, by zaopiekował się piątką jej dzieci podczas kiedy ona wraz z mężem jadą na wakacje. Eric jest szczęśliwy, gdyż w końcu będzie miał okazję wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Wkrótce okazuje się jednak, że teorię ciężko przełożyć na prawdziwe życie, a opieka nad dziećmi może stać się prawdziwym piekłem dla mężczyzny.

Reżyseria: Tomas Vilium Jensen

Obsada: Peter Gantzler , Wencke Barfoed , Niels Olsen

Godziny emisji Dzieci mojej siostry

17:50

Abel - Latający windziarz

przygodowy, familijny ( Holandia 1998 ) Czas: 103min.

Na podstawie powieści znanej holenderskiej pisarki, Annie M. G. Schmidt. Fascynująca historia Abeltje, chłopaka, który obsługuje windę. Film pełen komicznych komplikacji i ekscytujących pościgów. Obraz pobudzający fantazję, z którego płynie przesłanie, że warto dwa razy pomyśleć zanim następnym razem naciśniesz przycisk w windzie.

Reżyseria: Ben Sombogaart

Obsada: Victor Löw , Elleke Vervat , Roxanne Stam

Godziny emisji Abel - Latający windziarz

19:35

Złapcie tę dziewczynę

familijny, przygodowy ( Dania, Szwecja, Norwegia 2002 ) Czas: 83min.

Ida ma 12 lat i uwielbia wspinaczkę górską. Swoją pasją, dziewczynka zaraziła się od swojego ojca, który swego czasu był sławnym alpinistą. Dziś, mężczyzna prowadzi tor kartingowy w Kopenhadze. Ida zafascynowana jest wysokością, jednak rodzice kategorycznie zabraniają jej się wspinać. Przyjaciele dziewczyny, Jonas i Sebastian są przekonani, że ojciec Idy jest najfajniejszym facetem na ziemi. Chłopcy są także zafascynowani swoją przyjaciółką. Kiedy okazuje się, że u ojca nastolatki...

Reżyseria: Hans Fabian Wullenweber

Obsada: Julie Zangenberg , Stefan Pagels Andersen , Mads Ravn

Godziny emisji Złapcie tę dziewczynę

21:00

Maszynista

familijny ( USA 2008 ) Czas: 93min.

Grupa dzieci znajduje się na pokładzie uciekającego pociągu, a ich rodzice starają się powstrzymać lokomotywę przed katastrofą. Jeremiah przez całe swoje życie był pracownikiem kolei, wiodąc swoje życie na właściwych torach. Kiedy pewnego dnia, mężczyzna został zwolniony przez Brett’a bez ostrzeżenia, były dróżnik popada w rozpacz. Kiedy 9-letni syn Brett’a, dowiaduje się, że wnuk Jeremiah’a potrafi prowadzić lokomotywę, zwabia go do pociągu. Teraz kiedy, Justin, Thomas i grupa innych dzieci...

Reżyseria: Phil Bransom

Obsada: Jon Ashley Hall , Michael Biesanz , Mercedes Rose

Godziny emisji Maszynista

22:35

Dziewczynka-Wilczyca

dramat ( Japonia 2005 ) Czas: 105min.

Kiedy Rumiko, słodka dziewczynka z Tokyo, rozpoczyna edukację w szkole, Akira, tak jak reszta chłopców zakochuje się w niej. Popularność nowej uczennicy skontrastowana jest z brakiem akceptacji Hideko, dziewczyny, którą wszyscy nazywają dziewczyną – wilkiem. Akira jest zdeterminowany by poznać prawdę na temat Hideko.

Reżyseria: Yoshihiro Fukagawa

Obsada: Mao Ohno , Tatsuya Suzuki , Erika Mabuchi

Godziny emisji Dziewczynka-Wilczyca

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-23 dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info