Reklama

Logo AMC AMC program TV na 23 kwietnia 2019 - ramówka, emisje

2019-04-23 Pokaż dziś

06:15

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 28

Czas: 10min.

Seth Rogen zawsze wiedział, że chce być komikiem. Już jako nastolatek na imprezach i barmicwach uprawiał stand-up, wygłaszając monologi pełne specyficznego, pikantnego humoru.

Godziny emisji Portrety gwiazd

06:25

Earthbound

Czas: 115min.

Joe pochodzi z innej planety — tak w każdym razie powiedział mu ojciec, który zmarł, kiedy chłopak miał 11 lat. Joemu trudno przystosować się do życia wśród ludzi, chciałby także znaleźć dziewczynę...

Godziny emisji Earthbound

08:20

Oblężenie Obcych

Czas: 105min.

Przygodowy film science fiction z udziałem Arielle Hader. Obcy statek kosmiczny niszczy Waszyngton. Mieszkańcy miasta walczą z kosmitami, którzy próbują zabić prezydenta USA.

Godziny emisji Oblężenie Obcych

10:05

Niepokonany

Czas: 110min.

Pełen akcji film fantasy z Billy'm Zanem. Biali Wojownicy wykorzystują starożytne chińskie sztuki walki aby zwyciężyć bitwę przeciwko na wskroś złym Aniołom Ciemności.

Godziny emisji Niepokonany

11:55

Powietrzny Dramat

Czas: 105min.

Film akcji, w roli głównej Elisha Cuthbert. W samolot uderza piorun, załoga i pasażerowie tracą przytomność — z wyjątkiem jednej nastolatki. Teraz od niej zależy życie wszystkich na pokładzie.

Godziny emisji Powietrzny Dramat

Reklama
13:40

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 25

Czas: 10min.

Michael Fassbender urodził się w Niemczech, ale wychowywał się w Irlandii. Dziś jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn — i jednym z najlepszych młodych aktorów w Hollywood.

Godziny emisji Portrety gwiazd

13:50

Salomon i krolowa Saby

Czas: 165min.

Biblijna opowieść w reżyserii Kinga Vidora z Yulem Brynnerem i Giną Lollobrigidą w rolach głównych.

Godziny emisji Salomon i królowa Saby

16:35

Człowiek zagadka

Czas: 110min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

Godziny emisji Człowiek zagadka

18:25

Zabojstwo

Czas: 95min.

Stanley Kubrick w niezwykle precyzyjny sposób opowiada historię przygotowań do skomplikowanego napadu na kasę wyścigów konnych. W rolach głównych występują Sterling Hayden i Coleen Gray.

Godziny emisji Zabojstwo

20:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 17

Czas: 10min.

Artysta, aktor, reżyser, producent, pisarz, nauczyciel i... wieczny student. Jakim cudem utalentowany James Franco znajduje czas na to wszystko?

Godziny emisji Portrety gwiazd

20:10

Niezawodny plan

Czas: 110min.

Kevin (Ryan Reynolds), Sam i Rob należą do grupy, która dla zabawy przygotowuje fikcyjne napady — do chwili, kiedy pewien gangster szantażuje ich, aby przeprowadzili prawdziwy.

Godziny emisji Niezawodny plan

22:00

Zabójca

Czas: 110min.

Wynajęty zabójca zmaga się z wyrzutami sumienia: dostał zlecenie, by zabić młodą kobietę i jej dziecko.

Godziny emisji Zabójca

23:50

Sinbad i Minotaur

Czas: 110min.

Manu Bennett wciela się w postać Sinbada, który po znalezieniu tajemniczych zwojów w obozie złego czarnoksiężnika musi dostać się do złotej głowy kolosa rodyjskiego.

Godziny emisji Sinbad i Minotaur

01:40

Dominium. Egzorcysta: prequel

Czas: 130min.

Stellan Skarsgård gra rolę księdza Lankestera Merrina, którego prześladują wydarzenia z przeszłości. W czasie wykopalisk archeologicznych w Kenii naukowe odkrycie prowadzi do serii dziwnych wydarzeń.

Godziny emisji Dominium. Egzorcysta: prequel

03:50

Potężny i szlachetny

Czas: 115min.

Komedia z udziałem Sharon Stone. Dwóch chłopców — wyrzutków społecznych — buduje niezwykłą przyjaźń.

Godziny emisji Potężny i szlachetny

Reklama
05:45

Powietrzny Dramat

Czas: 90min.

Film akcji, w roli głównej Elisha Cuthbert. W samolot uderza piorun, załoga i pasażerowie tracą przytomność — z wyjątkiem jednej nastolatki. Teraz od niej zależy życie wszystkich na pokładzie.

Godziny emisji Powietrzny Dramat

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-23 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info