Reklama

Logo TVP Sport TVP Sport program TV na 23 kwietnia 2019 - ramówka, emisje

2019-04-23 Pokaż dziś

05:35

Sportowy Wieczór

( Polska 2019 ) Czas: 25min.

(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia.

Godziny emisji Sportowy Wieczór w TVP Sport

06:00

Lekkoatletyka - Halowe ME Glasgow - podsumowanie

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 130min.

Godziny emisji Halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce

08:20

Piłka nożna - Puchar Włoch - podsumowanie

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 104min.

Godziny emisji Coppa Italia (Puchar Włoch - piłka nożna)

10:20

4-4-2 - magazyn piłkarski

magazyn piłkarski ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

(JM) Cotygodniowy magazyn podsumowujący wydarzenia piłkarskie w kraju i za granicą.

Godziny emisji 4-4-2

10:50

4-4-2 - magazyn piłkarski

magazyn piłkarski ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

(JM) Cotygodniowy magazyn podsumowujący wydarzenia piłkarskie w kraju i za granicą.

Godziny emisji 4-4-2

Reklama
11:30
Na żywo

Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1 runda (1)

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji WTA Tour (tenisowe turnieje kobiet)

13:30
Na żywo

Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1 runda (2)

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 15min.

Godziny emisji WTA Tour (tenisowe turnieje kobiet)

15:30

Gol Ekstra

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 90min.

(JM) Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej.

Godziny emisji Gol Ekstra

17:05

Gol - magazyn piłkarski

( Polska 1995 ) Czas: 30min.

Godziny emisji Gol - magazyn piłkarski

17:50
Na żywo

Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga (5/10): Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

( Szwajcaria 2018 ) Czas: 51min.

Godziny emisji Superliga Kobiet w piłce ręcznej

20:00
Na żywo

Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: 32.kolejka: Cracovia - Jagiellonia Białystok ( studio )

( Polska 2019 ) Czas: 16min.

Godziny emisji Ekstraklasa

20:20
Na żywo

Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: 32.kolejka: Cracovia - Jagiellonia Białystok

( Polska 2019 ) Czas: 55min.

Godziny emisji Ekstraklasa

23:00
Na żywo

Sportowy Wieczór

( Polska 2019 ) Czas: 30min.

(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia.

Godziny emisji Sportowy Wieczór w TVP Sport

23:45

Żużel - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata

( Polska 2019 ) Czas: 120min.

Skrót meczu.

Godziny emisji Mecz towarzyski - żużel

01:55

Piłka nożna - II liga: 29. kolejka: Radomiak Radom - Elana Toruń

( Polska 2019 ) Czas: 53min.

Godziny emisji 2. Liga (piłka nożna)

Reklama
04:00

Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy cz. 1

( Polska 2019 ) Czas: 80min.

Godziny emisji Mecz towarzyski - boks

05:20

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji TVP Sport

Na stronie stacji telewizyjnej TVP Sport umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP Sport. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-23 dla kanału TVP Sport można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP Sport umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP Sport. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP Sport

  • 23.05, 11:00 Tenis ziemny - Turniej WTA: Strassburg - 1/4F (1) Godziny emisji
  • 23.05, 13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA: Strassburg - 1/4F (2) Godziny emisji
  • 23.05, 15:35 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20 - studio Godziny emisji
  • 23.05, 17:35 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Tahiti - Senagal Godziny emisji
  • 23.05, 20:15 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Tajlandia (studio ) Godziny emisji
  • 23.05, 20:20 Siatkówka kobiet - Liga Narodów: Polska - Tajlandia Godziny emisji
  • 23.05, 22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
  • 24.05, 16:45 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: (10/10): Metraco Zagłębie Lubin - Perła Lublin Godziny emisji
  • 24.05, 17:45 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: (10/10): Metraco Zagłębie Lubin - Perła Lublin Godziny emisji
  • 24.05, 19:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20: Katar - Nigeria II poł. Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info