Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na dziś, 18 lipca 2019 - ramówka, emisje

05:30 Abbott i Costello najlepsze skecze - część 2

klasyka kina, komedia ( USA 1951 ) Czas: 76min.

Jeden z najpopularniejszych duetów komediowych lat 40. i 50.– Bud Abbot i Lou Costello, przedstawiają kolekcję swoich najlepszych i najbardziej uwielbianych parodii. Doskonały humor, który pomimo upływu lat bawi do łez odbiorców w każdym wieku. Legendarni Abbot i Costello zapewniają prawie 1,5 godzinne show przed prawdziwą publiką, co sprawia, że ich występ jest jeszcze bardziej ekscytujący i nieprzewidywalny.

Reżyseria: Jean Yarbrough

Obsada: Bud Abbott , Lou Costello

Godziny emisji Abbott i Costello najlepsze skecze

06:50 Abbott i Costello: Jaś i zaczarowana fasola

komedia, fantasy, musical, klasyka kina ( USA 1952 ) Czas: 74min.

Abbott (Bud Abbott) i Costello (Lou Costello) to para amerykańskich aktorów komediowych, popularnych w latach 40. i 50. Abbot był wysoki i szczupły, Costello niski i tęgi. Ich filmy to często parodie znanych opowieści filmowych lub baśni. Tak jak „Jaś i zaczarowana fasola”, opowieść o chłopcu, który zamienia na targu krowę na ziarno fasoli. Ziarno jest zaczarowane i wypuszcza pęd, który rośnie aż do nieba. Jaś wspina się po nim do krainy złego olbrzyma, gdzie przeżywa wiele przygód.

Reżyseria: Jean Yarbrough

Obsada: Barbara Brown , Bud Abbott , Buddy Baer , David Stollery , Dorothy Ford , James Alex , er , Johnny Conrad , Lou Costello , Shaye Cogan , William Farnum

Godziny emisji Abbott i Costello: Jaś i zaczarowana fasola

08:05 Dzieciaki bez granic: wiele hałasu o szkołę

dramat, familijny ( USA 2010 ) Czas: 90min.

Ashton, Celeste i Becca to niesforne nastolatki, która tworzą klub w opuszczonym teatrze. Tam, dziewczyny spotykają Charliego, bezdomnego mężczyznę, który dzieli ich pasję do musicali. Kiedy okazuje się, że teatr w niedługim czasie ma zostać zburzony, nastolatki obmyślają plan ocalenia budynku. Dzieciaki wpadają na plan zagrania dramatu Szekspira. Podczas przygotowań do spektaklu, dziewczyny uczą się traktować innych z szacunkiem i walczyć o swoje przekonania.

Reżyseria: Dave Moody

Obsada: Bill Cobbs , Lee Meriwether , Blake Michael

Godziny emisji Dzieciaki bez granic: wiele hałasu o szkołę

09:35 Kubuś Puchatek

familijny ( USA 1961 ) Czas: 53min.

Legendarna wersja przygód Kubusia Puchatka z początku lat 60. W tej muzycznej bajce pojawiają się wszyscy przyjaciele poczciwego misia w postaci sympatycznych marionetek, a w postać Krzysia wciela się uroczy pięcioletni Teddy Eccles. Bohaterowie przeżywają wiele niezapomnianych przygód, zekranizowanych na podstawie najbardziej znanych opowiadań Alana A. Milne’a: „Kubuś Puchatek i miododajne drzewo”, „Kłapouchy traci ogon”, „Kubuś Puchatek w dziurze Królika” oraz „Przyjęcie urodzinowe dla...

Reżyseria: Burt Shevelove , Bob Henry

Obsada: Bill , Cora Baird , Shirley Temple , Teddy Eccles

Godziny emisji Kubuś Puchatek

10:30 Złotowłosa i trzy misie (Opowieści dziwnej treści 3)

animowany ( USA 2009 ) Czas: 75min.

Złotowłosa – nieznośna gwiazda telewizji zgadza się wziąć udział w reality show. Dziewczyna zmuszona jest zamieszkać z trzema niesfornymi misiami. Kiedy Złotowłosa zdaje sobie sprawę, że aby wygrać, musi żyć w zgodzie ze swoimi współlokatorami, dziewczynka i misie zmagają się aby znaleźć ze sobą wspólny język.

Reżyseria: Howard E. Baker

Obsada: Tom Arnold , Ben Baker , Jessica Di Cicco

Godziny emisji Złotowłosa i trzy misie (Opowieści dziwnej treści 3)

11:50 Abbott i costello afrykańska przygoda

komedia, przygodowy, klasyka kina ( USA 1949 ) Czas: 76min.

Ponadczasowa komedia dla odbiorców w każdym wieku. Stanley Livington (Lou Costello) i Buzz Johnson (Bud Abbot) decydują się na podróż do serca Afryki wraz z grupą odkrywców, którą dowodzi piękna Diana Emerson (Hillary Brooke). Mężczyźni zapewniają, że mogą poprowadzić ekspedycję i potrafią zreprodukować pewną mapę, na której bardzo zależy Dianie. Wszystko to jest drobnym oszustwem, które według Stnleya i Buzz’a będzie idealną okazją do zarobienia całkiem pokaźnej sumy pieniędzy. Kiedy jednak...

Reżyseria: Charles Barton

Obsada: Bud Abbott , Buddy Baer , Burt Wenland , Clyde Beatty , Frank Buck , Hillary Brooke , Joe Besser , Lou Costello , Max Baer , Shemp Howard

Godziny emisji Abbott i costello afrykańska przygoda

13:10 Trwa...  Eryk w krainie owadów

familijny ( Belgia, Holandia 2004 ) Czas: 96min.

Erik jest 10-letnim holenderskim uczniem, który pasjonuje się insektami. Pasją do owadów zaraził chłopca dziadek, który z wielkim zainteresowaniem i sercem mu o nich opowiadał. Okazuje się, że dziadek posiadał także książkę o insektach, która pozwala Erikowi przenieść się na jedną noc do fantastycznej krainy miniaturowych ludzi i gigantycznych owadów.

Reżyseria: Gidi van Liempd

Obsada: Jasper Oldenhof , Lenette van Dongen , Yale Sackman

Godziny emisji Eryk w krainie owadów

14:50 Afera o żuka

komedia, familijny, fantasy ( USA 2001 ) Czas: 83min.

10- letnia Krista jest zmęczona swoim nieznośnym, młodszym bratem. W złości życzy mu,aby zamienił się w robaka. Czasem głośno wypowiedziane życzenie może stać się rzeczywistością…

Reżyseria: T.C. Christensen

Obsada: Steve Anderson , Briana Shipley , Andrew Fugate

Godziny emisji Afera o żuka

Reklama

16:15 Kraina wielkich marzeń

familijny ( Kanada 1987 ) Czas: 91min.

Kraina, w której nieważne jest to, jak jesteś duży, ale to, jak wielkie są twoje marzenia. Dwoje dzieci i ich niewidzialny kompan wybierają się w podróż przez tęczę. Tutaj zaczyna się historia pełna przygód, które przeżywają dzieci. Opowieść pełna humoru, magicznych spotkań i niełatwych wyzwań.

Reżyseria: Vojtech Jasny

Obsada: Karen Elkin , Michael Blouin , Michael J. Anderson

Godziny emisji Kraina wielkich marzeń

17:50 Hathi

familijny ( Kanada 1998 ) Czas: 92min.

Kanadyjski dramat o przyrodzie, który dotyka problemu tragicznego spadku ilości słoni na wolności. Indie lat 70. Nastoletni trener słoni, Makbul wzrastał wraz ze słoniem Vikrama. Na początku lat 90. wprowadzenie nowoczesnych technik leśnictwa, pozbawia słonie drzew, które są im niezbędne do przetrwania. Vikrama zostaje wystawiony na sprzedaż. Makbul jest zrozpaczony rozstaniem ze zwierzęciem. Vikrama atakuje i zabija swojego nowego właściciela.

Reżyseria: Philippe Gautier

Obsada: Nanny Ama , Venkatesh Daggubati , Begum Jamila

Godziny emisji Hathi

19:25 Ukryta twierdza

familijny ( Kanada 2001 ) Czas: 91min.

W piękne okolice jeziora Czarnego każdego lata przyjeżdżają rodziny z dziećmi. Rozbijają obozowiska na przeciwległych brzegach jeziora. Dzieciaki z obu brzegów co roku bawią się w wojnę. Tym razem konkwistadorzy muszą odbić twierdzę Indian. Wykorzystują tajną broń i podpalają las.

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Matthew Dupuis , Roxanne Gaudette Loiseau

Godziny emisji Ukryta twierdza

21:00 Matuzalem

familijny ( Kanada 1993 ) Czas: 108min.

Rodzinny film fantasy produkcji kanadyjskiej. Dziś są wymarzone urodziny Oliviera, ale chłopiec przeżywa kolejne rozczarowania, gdy okazuje się, że nic szczególnego się nie wydarza… Aż do momentu, gdy duch Philippe de Beauchesne zjawia się przed nim, prosząc o przysługę. Olivier decyduje się pomóc sympatycznemu duchowi, jednak by podołać wyzwaniu, potrzebuje wsparcia przyjaciół, z którymi stawi czoła piratom kapitana Monbarsa.

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Marc Labreche , Jessica Barker , Maxime Collin

Godziny emisji Matuzalem

22:50 Historia Elvisa

dokumentalny ( USA 2007 ) Czas: 87min.

Film dokumentalny dostarczający wielkiej ilości rozrywki, przedstawia niespotykane dotąd momenty z życia Elvisa Presley’a poza sceną. Mix wyjątkowych materiałów filmowych, konferencji prasowych, zwiastunów filmowych, skeczy oraz odrzuconych niegdyś filmów. Obraz, dzięki któremu w 30. rocznicę śmierci króla muzyki, poznajemy wielkość legendy rock and rolla.

Reżyseria: Sandy Oliveri , Paul Harris , Maria T. Mason , Susan Olney , David G. Martin , Barry Sandrew

Obsada: Elvis Presley , Mike Eagan

Godziny emisji Historia Elvisa

Reklama

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry