Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-24

05:45

Gigantyczna jaszczurka

sci-fi, horror ( USA 1959 ) Czas: 72min.

Potężna jaszczurka terroryzuje miasteczko w Teksasie. Najpierw zjada kochanków w samochodzie, potem atakuje pociąg, a na koniec zmierza w kierunku budynku, w którym zgromadzili się tańczący uczniowie. Miasteczko próbuje uratować Chase Winstead, młody mechanik samochodowy i kierowca rajdowy.

Reżyseria: Ray Kellogg

Obsada: Don Sullivan , Don Sullivan , Lisa Simone

Godziny emisji Gigantyczna jaszczurka

07:00

Afryka – Wyprawa na safari

Dokumentalny ( Belgia, Francja 2013 ) Czas: 82min.

Film dokumentalny produkcji belgijsko-francuskiej, nakręcony przez Bena Stassena – eksperta firmy IMAX, specjalizującego się w dokumentowaniu filmów o życiu dzikich zwierząt, oraz operatora Seana MacLeoda Phillipsa – twórcy „Dzikie safari 3D: Południowoafrykańska Przygoda”. Nowoczesna technologia projekcji obrazu o wysokiej rozdzielczości pozwoliła twórcom na uchwycenie w najdrobniejszych szczegółach scen z życia dzikich zwierząt, począwszy od zachodniego wybrzeża Namibii, aż po szczyt...

Reżyseria: Ben Stassen

Obsada: Kevin Richardson

Godziny emisji Afryka – Wyprawa na safari

08:25

Magia malin

dramat, komedia ( USA 2010 ) Czas: 79min.

Historia 11-letniej Moniki, która obwinia siebie za problemy w domu. Dziewczynka uważa, że gdy wygra konkurs naukowy, jej tata wróci do domu, a mama poradzi sobie z emocjonalnymi problemami i depresją. Monika przeprowadza także eksperyment. W pięknej leśnej scenerii, dziewczynka używa terapii dotykowej, by pomóc malinom rosnąć szybciej. Monika zadaje sobie pytanie, co ma większe znaczenie dla ich dobra, czy to natura, czy sposób traktowania? Poprzez wzloty i upadki w rodzinie, dziewczynka...

Reżyseria: Leena Pendharkar

Obsada: Lily Javaherpour , Meera Simhan , Ravi Kapoor

Godziny emisji Magia malin

09:45

Magia

dramat, musical, komedia ( Francja 2008 ) Czas: 87min.

Tommy i jego mama Betty mieszkają na oddalonej od reszty świata kanadyjskiej farmie. 10-latek nigdy nie poznał swojego ojca. Betty jest smutną kobietą, która szuka towarzystwa przez Internet – niestety bez skutków. Tommy nie może już patrzeć na ciągle nieszczęśliwą matkę. Chłopak jest w stanie zrobić wszystko, by sprawić jej radość, tylko nie bardzo wie, co może dać jej szczęście. Kiedy wędrowny cyrk przyjeżdża do pobliskiego miasteczka, Tommy spędza w nim mnóstwo czasu. Poznając...

Reżyseria: PHILIPPE MUYL

Obsada: MARIE GILLAIN , CALI , LOUIS DUSSOL , ANTOINE DULERY

Godziny emisji Magia

11:15

Ukryta twierdza

familijny ( Kanada 2001 ) Czas: 91min.

W piękne okolice jeziora Czarnego każdego lata przyjeżdżają rodziny z dziećmi. Rozbijają obozowiska na przeciwległych brzegach jeziora. Dzieciaki z obu brzegów co roku bawią się w wojnę. Tym razem konkwistadorzy muszą odbić twierdzę Indian. Wykorzystują tajną broń i podpalają las.

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Matthew Dupuis , Roxanne Gaudette Loiseau

Godziny emisji Ukryta twierdza

12:50

Turek

obyczajowy ( Belgia 2010 ) Czas: 91min.

Dramat o kryzysie tożsamości, jakiego doświadcza trzech mieszkających w Belgii braci tureckiego pochodzenia. Najstarszy Ediz Telhan (Nihat Alptuğ Altinkaya) próbuje przejąć rolę głowy rodziny po śmierci ojca. Jednocześnie skrywa przed bliskimi sekret, który kładzie się cieniem na jego relacjach z żoną Zehrą (Hilal Sönmez). Średni brat Timur (Burak Balci) żyje w związku z Belgijką Sarą (Charlotte Vandermeersch), którą kocha, lecz wstydzi się przedstawić rodzinie, ponieważ dziewczyna nie jest...

Reżyseria: Kadir Balci

Obsada: Burak Balci , Charlotte Vandermeersch , Nihat Altinkaya

Godziny emisji Turek

14:25

Aniołeczku, zrób przyjemność

dramat ( Turkmenistan 1993 ) Czas: 81min.

6-letni Georg mieszka w małej niemieckiej wiosce w rejonie Morza Kaspijskiego w Turkmenistanie. II wojna światowa szaleje gdzieś daleko, jednak w 1941 roku jej skutki dotykają także wyizolowaną społeczność. Pewnego dnia rosyjscy żołnierze wkraczają na terytorium wioski i ogłaszają, że wszyscy etniczni Niemcy będą deportowani do obozów koncentracyjnych. Georg nie ma nic, tylko zapewnienia małego aniołka ze znanego mu wierszyka.

Reżyseria: Uzmaan Saparov

Obsada: Vladimir Frank , Tatyana Shraiber , Aleksandr Shraiber

Godziny emisji Aniołeczku, zrób przyjemność

15:50

Ćwir!

dramat, fantasy ( Holandia 2010 ) Czas: 76min.

Niezwykła opowieść o małej dziewczynce, Birdie, która zamiast ramion, posiada skrzydła. Gdzieś pośrodku lasu, dziewczyna została znaleziona przez Warre i Tine, którzy postanowili ją wychować. Po pewnym czasie, Birdie postanawia jednak odlecieć na południe i tu zaczyna się jej ekscytująca podróż.

Reżyseria: Ellen Smit

Obsada: Ties Dekker , Diederik Ebbinge , Kenadie Jourdin

Godziny emisji Ćwir!

17:10

Valo

przygodowy, dramat ( Finlandia, Szwecja, Norwegi 2005 ) Czas: 80min.

9-letni Valo mieszka wraz z ojcem w Finlandii, w części, która na początku XX wieku była terenem imperium rosyjskiego cara. Większość ludzi żyje tu w biedzie pod nieustannym nadzorem. Kiedy do wioski pewnego dnia przybywa nauczyciel, Valo jest szczęśliwy, że będzie mógł pobierać nauki. Jednak szczęście chłopca nie trwa długo, gdyż nauczyciel zostaje deportowany ze względu na naruszanie zasad. Valo wraz z przyjacielem zakładają potajemną szkołę, gdzie chcą nauczać innych, jak czytać i pisać....

Reżyseria: Kaija Juurikkala

Obsada: Joni Kehusmaa , Vili Järvinen , Sara-Maria Juntunen

Godziny emisji Valo

18:30

Najważniejszy mecz lata

dramat ( Kanada 2008 ) Czas: 100min.

Montreal, lato 1969. Kiedy Expos debiutują w mieście, dwunastoletni maniak baseballu, Martin, marzy by wejść w szeregi prestiżowej drużyny. Jego rozczarowanie jest wielkie, kiedy on i jego przyjaciele zostają niedopuszczeni przez trenera Turcotte. W akcję wkracza ojciec Martina, Charles, który po mimo braku wiedzy na temat sportu, postanawia zostać trenerem własnej drużyny.

Reżyseria: Francis Leclerc

Obsada: Patrice Robitaille , Pier-Luc Funk , Jacinthe Laguë

Godziny emisji Najważniejszy mecz lata

20:15

Bajki

Czas: 14min.

Godziny emisji Bajki

20:35

Przygodowe Trio: Cyber złoto odc. 4

Familijny ( Norwegia 2015 ) Czas: 24min.

Serial familijny produkcji norweskiej o grupie ambitnych nastolatków, posiadających szczególne uzdolnienia w dziedzinie informatyki. Norweskie Biuro Obrony Cyberprzestrzeni staje w obliczu historycznej porażki, gdy przebiegła hakerka o pseudonimie „Ramrun” wysuwa żądanie – chce, by przelano na jej konto ogromną sumę pieniędzy z publicznych środków. Przejęty zaistniałą sytuacją Lars postanawia ją powstrzymać. Wspierany przez przyjaciół, Norę i Simena, staje się przeciwnikiem i tropicielem...

Reżyseria: Margret Bergheim

Obsada: Naomi Hasselberg Thorsrud , Bjørnar Lysfoss Hagesveen , Oskar Lindquist

Godziny emisji Przygodowe Trio: Cyber złoto

21:00

Doktor Who. Przed powodzią

Przygodowy, Dramat, Familijny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 43min.

W tajemniczym mieście, które tak naprawdę nigdy nie istniało, Doktor i jego przyjaciele są śledzeni przez zagadkową postać. Złowrogi Fisher King staje im na drodze w najmniej oczekiwanych momentach. Balansując między różnymi płaszczyznami czasowymi, załoga Doktora próbuje stawić czoła wrogowi, który niesie śmierć i wypełnia przepowiednię wypisaną na murze. Czy Doktorowi kiedykolwiek uda się powstrzymać Fishera Kinga?

Reżyseria: Daniel O'Hara

Obsada: Peter Capaldi , Jenna Coleman , Michelle Gomez

Godziny emisji Doktor Who. Przed powodzią

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
21:45

Trwa...  Wojenne siostry

dramat wojenny ( Australia 2010 ) Czas: 92min.

Opowieść zainspirowana prawdziwymi zdarzeniami z czasów II wojny światowej. Historia dwóch niezwykłych Australijek. Pielęgniarka Lorna Whyte i katolicka siostra zakonna Berenice Twohill dostają się do japońskiej niewoli w Papui Nowej Gwinei. Cudem uniknęły śmierci, a sprawił to biskup, który przekonał Japończyków, że był wysłannikiem Hitlera. Wkrótce jednak przychodzi groxba śmierci, głód i tortury. Obie kobiety walczą jednak o swoją wiarę i przyjaźń.

Reżyseria: Brendan Maher

Obsada: Claire van der Boom , Sarah Snook , Khan Chittenden

Godziny emisji Wojenne siostry

Reklama

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info