Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-21

05:30

Matuzalem

Familijny ( Kanada 1993 ) Czas: 108min.

Rodzinny film fantasy produkcji kanadyjskiej. Dziś są wymarzone urodziny Oliviera, ale chłopiec przeżywa kolejne rozczarowania, gdy okazuje się, że nic szczególnego się nie wydarza… Aż do momentu, gdy duch Philippe de Beauchesne zjawia się przed nim, prosząc o przysługę. Olivier decyduje się pomóc sympatycznemu duchowi, jednak by podołać wyzwaniu, potrzebuje wsparcia przyjaciół, z którymi stawi czoła piratom kapitana Monbarsa.

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Marc Labreche , Jessica Barker , Maxime Collin

  Godziny emisji Matuzalem

07:20

Wyprawa geologiczna - Wybrzeże Atlantyku

dokument ( Kanada 2001 ) Czas: 54min.

Fascynująca, 5-częściowa seria opowiadająca o początkach i kształtowaniu się naszej planety. Co tak naprawdę wiemy o Ziemi, na której żyjemy? Gwałtowny rozłam kontynentów, przesuwanie płyt tektonicznych, wybuchy wulkanów miliardy lat temu - wszystko to tworzyło naszą planetą, którą znamy dzisiaj. Film pokazuje widzowi przeszłość Ziemi i pomaga zrozumieć, jak ukształtował się znany nam teraz krajobraz.

Reżyseria: Yanick Rose

  Godziny emisji Wyprawa geologiczna - Wybrzeże Atlantyku

Reklama
08:15

Łowcy przygód

komedia ( USA 2010 ) Czas: 81min.

Grupa zaprzyjaźnionych nastolatków, dla których ekscytująca przygoda, to sens życia, odkrywają, że ich miasteczko zostało zawładnięte przez gang motocyklistów. Używając tylko swoich harcerskich umiejętności oraz sprzętu kempingowego, dzieciaki łapią niegrzeszących rozumem motocyklistów. Odważni bohaterowie następnie wracają do swych rodzin i przywracają dumę całej lokalnej społeczności.

Reżyseria: Jim Fitzpatrick

Obsada: Jim Fitzpatrick , Antonio Tarver , Jodi Knotts

  Godziny emisji Łowcy przygód

09:40

Geniusz bez skarpetek

familijny ( Izrael 2005 ) Czas: 80min.

Maya (M. Yogev) jest dwunastoletnią uczennicą, która pewnego dnia potrzebuje pomocy przy odrabianiu skomplikowanej pracy domowej. Staje się to początkiem niecodziennej przygody, w której weźmie udział wraz ze swoim wybitnie uzdolnionym starszym bratem Amim (A. Smolarchick), podkochującym się w niej kolegą z klasy Eitanem (S. Shachar) i sąsiadem Anatolim – również zakochanym w pewnej tajemniczej kobiecie. Dzięki maszynie czasu bohaterowie poznają jednego z największych geniuszy w historii. A...

Reżyseria: Yuval Cohen , Ido Glas

Obsada: Eunice Baia , Arilene Rodrigues , Vitor Morosini

  Godziny emisji Geniusz bez skarpetek

11:05

Afryka – Wyprawa na safari

Dokumentalny ( Belgia, Francja 2013 ) Czas: 82min.

Film dokumentalny produkcji belgijsko-francuskiej, nakręcony przez Bena Stassena – eksperta firmy IMAX, specjalizującego się w dokumentowaniu filmów o życiu dzikich zwierząt, oraz operatora Seana MacLeoda Phillipsa – twórcy „Dzikie safari 3D: Południowoafrykańska Przygoda”. Nowoczesna technologia projekcji obrazu o wysokiej rozdzielczości pozwoliła twórcom na uchwycenie w najdrobniejszych szczegółach scen z życia dzikich zwierząt, począwszy od zachodniego wybrzeża Namibii, aż po szczyt...

Reżyseria: Ben Stassen

Obsada: Kevin Richardson

  Godziny emisji Afryka – Wyprawa na safari

12:30

Afera o żuka

Obyczaj ( USA 2001 ) Czas: 83min.

10- letnia Krista jest zmęczona swoim nieznośnym, młodszym bratem. W złości życzy mu,aby zamienił się w robaka. Czasem głośno wypowiedziane życzenie może stać się rzeczywistością…

Reżyseria: T.C. Christensen

Obsada: Steve Anderson , Briana Shipley , Andrew Fugate , Gabrielle Woodsk

  Godziny emisji Afera o żuka

13:55

Historia, która zaczęła się od pogrzebu węża

familijny ( Izrael 1994 ) Czas: 80min.

Benjamin wraz z siostrą wyrusza w podróż do dużego miasta, w celu odnalezienia ojca. Wycieczka do dziwacznego świata osamotnionych ludzi, złości i czułości kończy się emocjonalnym spotkaniem z wytęsknionym tatą, który żyje w samotności i ubóstwie. Podróż młodego chłopca od dziecinnych marzeń aż do dojrzałości.

Reżyseria: Dina Zvi Riklis

Obsada: Efrat Aviv , Maya De Fries , Tomer Even

  Godziny emisji Historia, która zaczęła się od pogrzebu węża

Reklama
15:20

Animals in Love

dokument ( Francja 2007 ) Czas: 82min.

Francuski dokument ukazujący różne gatunki królestwa zwierząt. Obraz skupia się na pokazaniu zwierzęcych wysiłków i zalotów w czasie okresu godowego. Widz staje się świadkiem wielu miłosnych wzniesień i zaspokajania pierwotnych instynktów. Podróż w głąb nieznanego nam świata pozwala odkryć, jak wiele łączy nas z wieloma gatunkami zwierząt oraz pomaga zrozumieć na czym polega subtelna sztuka uwodzenia.

Reżyseria: Laurent Charbonnier

Obsada: Cécile De France

  Godziny emisji Animals in Love

16:45

Aniołeczku, zrób przyjemność

dramat ( Turkmenistan 1993 ) Czas: 81min.

6-letni Georg mieszka w małej niemieckiej wiosce w rejonie Morza Kaspijskiego w Turkmenistanie. II wojna światowa szaleje gdzieś daleko, jednak w 1941 roku jej skutki dotykają także wyizolowaną społeczność. Pewnego dnia rosyjscy żołnierze wkraczają na terytorium wioski i ogłaszają, że wszyscy etniczni Niemcy będą deportowani do obozów koncentracyjnych. Georg nie ma nic, tylko zapewnienia małego aniołka ze znanego mu wierszyka.

Reżyseria: Uzmaan Saparov

Obsada: Vladimir Frank , Tatyana Shraiber , Aleksandr Shraiber

  Godziny emisji Aniołeczku, zrób przyjemność

18:10

Ćwir!

dramat, fantasy ( Holandia 2010 ) Czas: 76min.

Niezwykła opowieść o małej dziewczynce, Birdie, która zamiast ramion, posiada skrzydła. Gdzieś pośrodku lasu, dziewczyna została znaleziona przez Warre i Tine, którzy postanowili ją wychować. Po pewnym czasie, Birdie postanawia jednak odlecieć na południe i tu zaczyna się jej ekscytująca podróż.

Reżyseria: Ellen Smit

Obsada: Ties Dekker , Diederik Ebbinge , Kenadie Jourdin

  Godziny emisji Ćwir!

19:30

Historia Elvisa

dokumentalny ( USA 2007 ) Czas: 87min.

Film dokumentalny dostarczający wielkiej ilości rozrywki, przedstawia niespotykane dotąd momenty z życia Elvisa Presley’a poza sceną. Mix wyjątkowych materiałów filmowych, konferencji prasowych, zwiastunów filmowych, skeczy oraz odrzuconych niegdyś filmów. Obraz, dzięki któremu w 30. rocznicę śmierci króla muzyki, poznajemy wielkość legendy rock and rolla.

Obsada: Elvis Presley

  Godziny emisji Historia Elvisa

21:00

Pan Barrington

Obyczajowy ( USA 2005 ) Czas: 96min.

Cierpiąca na lęk przed przebywaniem w otwartej przestrzeni Lila mieszka wraz z mężem Samuelem, któy jest świadomy jej choroby. Pewnego dnia zdarza się coś, co odsuwa ją od męża i pogłebia jej stan.

Reżyseria: Dana Packard

Obsada: Brian McCardie , Eric Schweig , Jennifer Nichole

  Godziny emisji Pan Barrington

22:40

Wnuk Gagarina

komedia, melodramat ( Rosja 2007 ) Czas: 80min.

Uzdolniony artysta dowiaduje się, że gdzieś w Rosji żyje jego brat. Zdeterminowany by poznać najbliższą rodzinę udaje się do sierocińca, w którym chłopiec przebywa. Szokiem dla mężczyzny jest nie tylko fakt, że jego brat jest Afroamerykaninem, lecz przede wszystkim teza, którą młodzieniec głosi opowiadając wszystkim, że jest wnukiem słynnego astronauty, Yuri Gagarina...

Reżyseria: Andrei Panin , Tamara Vladimirtseva

Obsada: Gennadi Nazarov , Andrei Panin

  Godziny emisji Wnuk Gagarina

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info