Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na dziś, 27 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-27

06:00

Mandie i skarb Czerokezów

familijny, przygodowy ( USA 2010 ) Czas: 100min.

Do Mandie przyjeżdża jej matka, Elizabet. Opowiada córce prawdziwą historię jej rodziny. Dziadkiem Mandie był Indianin z plemienia Czirokezów. Dziewczynka zaprzyjaźnia się z członkami plemienia. Dowiaduje się o jaskini, gdzie ukryte jest złoto – skarb legendarnego czirokeskiego wojownika, Tsali. Ale nie tylko Mandie chce je znaleźć.

Reżyseria: Joy Chapman

Obsada: Lexi Johnson , Hayley Mills , William Smith Yelton

Godziny emisji Mandie i skarb Czerokezów

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
07:45

Trwa...  Kłopotliwy przyjaciel

familijny ( Francja 1986 ) Czas: 96min.

Jedyną pasją Jonathan’a jest muzyka Bacha. Ostatnią rzeczą, o której mężczyzna teraz marzy to pojawienie się w jego życiu, zaginionej siostrzenicy. Tak przynajmniej myślał przed przybyciem jedenastoletniej Fanny i jej skunksa Broccoli. Osierocona dziewczynka ma wspaniałe podejście do wszystkiego, co ją otacza. Fanny wnosi chaos a ostatecznie miłość do zorganizowanego lecz samotnego życia swojego wuja.

Reżyseria: Andre Melancon

Obsada: Mahee Paiement , Doris Blanchet Vasiloff , Denis Bernard

Godziny emisji Kłopotliwy przyjaciel

09:25

Gdzie jest koń świętego mikołaja?

familijny ( Holandia 2005 ) Czas: 79min.

Winky to mała dziewczynka, która przeprowadziła się z matką do Holandii, by tam dołączyć do ojca, który prowadzi swoją restaurację. W nowej szkole, Winky dowiaduje się o Świętym Mikołaju, starszym mężczyźnie z siwą brodą, który w dniu swoich urodzin jeździ na koniu i rozdaje prezenty dzieciom. Dziewczyna uwielbia konie i teraz jej jedynym marzeniem jest uzyskanie jednego z nich od Świętego Mikołaja. Mimo, iż Winky stara się jak może, by być dobrą dziewczynką, jej sen nie spełnia się....

Reżyseria: Mischa Kamp

Obsada: Ebbie Tam , Jan Decleir , Hanyi Han , Aaron Wan , Betty Schuurman , Mamoun Elyounoussi Sallie Harmsen Anneke Blok , Nori de Winter

  Godziny emisji Gdzie jest koń świętego mikołaja

Reklama
10:45

Kłopoty na Maksa

komedia ( Dania 2008 ) Czas: 99min.

Dorastanie to najbardziej nieprzewidywalny okres w całym życiu człowieka. Max to nastolatek, który ma tylko jedno marzenie – spędzić święta bądź sylwestra z dziewczyną swoich marzeń – koleżanką z klasy, Ofelią. Na jego nieszczęście nic nie idzie po myśli chłopaka, a jego matka, która wprawia go często w zakłopotanie, robi w świąteczny czas awanturę, co krzyżuje plany Maxa. Jedyne, co nastolatek może teraz zrobić, to zaaranżować imprezę sylwestrową, na którą zaprosi koleżankę. Wraz ze swoimi...

Reżyseria: Lotte Svendsen

Obsada: Samuel Heller-Seiffert , Mette Agnete Horn , Lars Bom

  Godziny emisji Kłopoty na Maksa

12:25

Pluk z Blokowczyka

familijny ( Holandia 2004 ) Czas: 91min.

Fantastyczna opowieść, której akcja toczy się w pięknym ogrodzie. Pluk to mały chłopiec, który jest wielkim miłośnikiem zwierząt – tych dużych i całkiem małych. Młody bohater szuka dla siebie schronienia, walcząc przy tym o prawa dla zwierząt. Chłopiec marzy, by mogły one swobodnie żyć w ogrodzie, gdzie nie będzie im zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Reżyseria: Ben Sombogaart , Pieter van Rijn

Obsada: Janieck van de Polder , Suzanne Zuiderwijk , Yeshela Crommelin

  Godziny emisji Pluk z Blokowczyka

14:00

Karo

familijny ( Austria 2006 ) Czas: 95min.

Ośmioletnia Karo przeżywa prawdziwie koszmarny czas. Jej rodzice się rozwodzą a jej dotąd szczęśliwe dzieciństwo, zostaje zaburzone. Teraz, po przeprowadzce z matką, dziewczynka może widywać swojego ukochanego tatę tylko w weekendy. Karo, nie wiedząc co robić i komu się żalić, zaczyna opowiadać o swoim trudnym okresie komuś, kogo nigdy nie widziała na oczy. Konwersując przez walki-talki, głos z drugiej strony przekonuje ją, że jest Bogiem.

Reżyseria: Danielle Proskar

Obsada: Resi Reiner , Petra Morzé , Markus Gertken

  Godziny emisji Karo

15:40

Zafir

familijny ( Dania 2003 ) Czas: 73min.

Film familijny produkcji duńskiej. Lena, siostra jedenastoletniej Anny, ginie podczas przejażdżki konnej na swoim ukochanym rumaku Zafirze. Od czasu wypadku koń jest zamknięty w stajni. A mała Anna w tajemnicy przed wszystkimi zaczyna na nim jeździć. Rodzice są zaniepokojeni tajemniczym zachowaniem córki - dziewczynka stroni od ludzi, za to staje się niezwykle przywiązana do Zafira, którego nikt poza nią nie ośmiela się dosiąść.

Reżyseria: Malene Vilstrup

Obsada: Anna Rose Marie Hermansen , Sharbat Katrine Schnoor

  Godziny emisji Zafir

16:55

Robaczkowo

familijny ( USA 1941 ) Czas: 77min.

Wspaniały film animowany, który zabierze nas w podróż do cudownego świata, maleńkiej wioski, która znajduje się w samym środku wielkiego i głośnego miasta. Miejsca, gdzie żyje się w niesamowitej harmonii. Kiedy pewnego razu Hoppity, przyjazny pasikonik, wraca do domu, zauważa połamany płot i odkrywa, że coś złego musiało się stać. Zwierzak pragnie ocalić swoje miasteczko i szuka pomocy u pewnych ludzi, Dick’a i Mary. Ci natomiast muszą pozyskać pieniądze na uratowanie swojego domu, by tym...

Reżyseria: Henry Edwards

Obsada: Seymour Hicks , Donald Calthrop , Robert Cochran

  Godziny emisji Robaczkowo

Reklama
18:15

Mała syrenka

familijny ( USA 1961 ) Czas: 51min.

Amerykański program telewizyjny z udziałem Sirley Temple, która wciela się w postać Małej syrenki.

Reżyseria: Roger Kay

Obsada: Shirley Temple

  Godziny emisji Mała syrenka

19:10

Matuzalem

familijny ( Kanada 1993 ) Czas: 108min.

Rodzinny film fantasy produkcji kanadyjskiej. Dziś są wymarzone urodziny Oliviera, ale chłopiec przeżywa kolejne rozczarowania, gdy okazuje się, że nic szczególnego się nie wydarza… Aż do momentu, gdy duch Philippe de Beauchesne zjawia się przed nim, prosząc o przysługę. Olivier decyduje się pomóc sympatycznemu duchowi, jednak by podołać wyzwaniu, potrzebuje wsparcia przyjaciół, z którymi stawi czoła piratom kapitana Monbarsa.

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Marc Labreche , Jessica Barker , Maxime Collin

  Godziny emisji Matuzalem

21:00

Historia Elvisa

dokumentalny ( USA 2007 ) Czas: 87min.

Film dokumentalny dostarczający wielkiej ilości rozrywki, przedstawia niespotykane dotąd momenty z życia Elvisa Presley’a poza sceną. Mix wyjątkowych materiałów filmowych, konferencji prasowych, zwiastunów filmowych, skeczy oraz odrzuconych niegdyś filmów. Obraz, dzięki któremu w 30. rocznicę śmierci króla muzyki, poznajemy wielkość legendy rock and rolla.

Reżyseria: Sandy Oliveri , Paul Harris , Maria T. Mason , Susan Olney , David G. Martin , Barry Sandrew

Obsada: Elvis Presley

  Godziny emisji Historia Elvisa

22:30

Lucky Luke

przygodowy, western ( Francja, Argentyna 2009 ) Czas: 99min.

Misją Lucky Luka jest przywrócenie prawa i porządku do miasteczka Daisy. Kiedy strzelec dowiaduje się, że Pat Poker, przywódca lokalnych bandytów, jest człowiekiem, który zabił jego rodziców, sprawa nabiera personalnego podłoża. Luke zgadza się na pojedynek. Przypadkowo, mężczyzna zabija człowieka. Przerażony tym, co zrobił, Lucky Luke postanawia odłożyć swoje pistolety na dobre. To jest doskonała sytuacja dla wszystkich rzezimieszków, by pozbyć się stróża prawa raz na zawsze.

Reżyseria: James Huth

Obsada: Jean Dujardin , Michaël Youn , Sylvie Testud

  Godziny emisji Lucky Luke

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info