Reklama

Logo Kino TV Kino TV program TV na dziś, 17 września 2019 - ramówka, emisje

05:10 Weekend z królem

dramat ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 90min.

Scenariusz filmu powstał na podstawie pamiętników Margaret „Daisy” Suckley. Nowy Jork 1939 r. Daisy (Laura Linney), spokrewniona z Franklinem D. Rooseveltem (Bill Murray), zostaje zaproszona do jego posiadłości w Hyde Parku. Schorowany polityk zaczyna interesować się młodą kobietą i zachęca ją do regularnych odwiedzin, które wkrótce zamieniają się w romans. Daisy staje się powiernicą prezydenta, który obiecuje jej wspólne życie. Tymczasem król Wielkiej Brytanii Jerzy VI (Samuel West) przybywa...

Reżyseria: Roger Michell

Obsada: Bill Murray , Olivia Williams , Laura Linney

Godziny emisji Weekend z królem

06:40 Mój przyjaciel lis

przygodowy, dramat, familijny ( Francja 2007 ) Czas: 92min.

Film opowiadający o młodej dziewczynce, która zaznajamia się z pięknem świata przyrody, obserwując życie, jakie toczy się w rosnącym nieopodal jej domu lesie. 10-letnia dziewczynka, która mieszka na farmie, gdzieś we wschodniej Francji, pewnego jesiennego dnia wybiera się do szkoły przez las. Tam natrafia na polującego lisa, który czując, że jest obserwowany, ucieka. Dziewczynka postanawia spotkać zwierzę raz jeszcze i zaprzyjaźnić się z nim. Z tego powodu spędza cały swój wolny czas w lesie,...

Reżyseria: Luc Jacquet

Obsada: Bertille Noël-Bruneau , Isabelle Carré , Thomas Laliberté

Godziny emisji Mój przyjaciel lis

08:20 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 30min.

Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

09:00 Houdini - magia miłości

thriller, romans ( Wielka Brytania, Australia 2007 ) Czas: 93min.

Rok 1926. Słynny magik, Harry Houdini, jest w szczytowym okresie swojej popularności. Podczas swojego tourne po Wielkiej Brytanii, oferuje 10 tysięcy dolarów osobie, której uda się nawiązać kontakt z jego zmarłą matką. Spirytystka, Mary McGarvie, by zdobyć fortunę i zapewnić swojej córce dostatnie życie, postanawia podjąć się tego zadania. Jednak znajomość z Houdinim nieoczekiwanie przeradza się w gorący romans.

Reżyseria: Gillian Armstrong

Obsada: Catherine Zeta-Jones , Guy Pearce , Timothy Spall

Godziny emisji Houdini - magia miłości

11:05 POIROT - Słonie mają dobrą pamięć

dramat, kryminał ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 89min.

Kolejny sezon kryminalnych opowieści według Agathy Christie. Powieściopisarka Ariadne Oliver staje się detektywem-amatorem, gdy jej chrześniaczka zaczyna szukać prawdy na temat tajemniczej śmierci własnych rodziców. Zostali oni znalezieni martwi w swoim majątku 10 lat wcześniej. Wciąż nie wiadomo, czy było to zabójstwo czy też podwójne samobójstwo. Kto mógł życzyć im śmierci? Albo dlaczego sami mieliby jej pragnąć?

Reżyseria: John Strickland

Obsada: David Suchet , Hugh Fraser , Philip Jackson

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

13:05 Panna Minoes - kocia agentka

familijny ( Holandia 2001 ) Czas: 83min.

Kot przeobraża się w młodą kobietę. Zachowując niektóre ze swoich kocich cech, dziewczyna pomaga lokalnemu dziennikarzowi w zdobyciu cennych informacji, do artykułu, jaki przygotowuje na pierwszą stronę gazety. Posiadając umiejętność rozmowy z kotami, Minoes dowiaduje się, że przewodniczący Klubu Przyjaciół Zwierząt oraz prezes lokalnej fabryki ma bardzo podłe zamiary wobec mieszkańców wioski. Czy niecodzienne umiejętności Minoes, pozwolą jej powstrzymać złowrogie plany?

Reżyseria: Vincent Bal

Obsada: Carice Von Houten , Hans Kesting , Theo Maassen , Sarah Bannier , Pierre Bokma , Marisa van Eylem , Olga Zuiderhoek , Kees Hulst

Godziny emisji Panna Minoes - kocia agentka

15:00 Żółte cytrynki

romans, komedia ( Szwecja 2011 ) Czas: 94min.

Agnes uwielbia gotować, jest świetną szefową kuchni, ma fajnego chłopaka i przyjaciela, na którego może liczyć. Jednak pewnego dnia jej życie całkowicie się zmienia: Agnes traci pracę, a chłopak ją rzuca. Nie mając nic do stracenia, dziewczyna przyjmuje propozycję swojego przyjaciela i zostaje współwłaścicielką nowej restauracji. Okazuje się, że o klientów cale nie jest łatwo, do tego Agnes zakochuje się w kimś, kto nie zna o niej całej prawdy. Dziewczyna musi zaryzykować, żeby odnieść sukces...

Reżyseria: Teresa Fabik

Obsada: Rakel Warmlander , Josephine Bornebusch , Sverrir Gudnasson

Godziny emisji Żółte cytrynki

17:10 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 30min.

Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

17:50 Miłość w Indiach

komedia ( Francja 2017 ) Czas: 92min.

Anna, młoda adwokatka z Paryża, planuje swój ślub z Francoisem w Dżajpur w Indiach. Narzeczony jedzie na miejsce pierwszy, a Anna i jej siostra Betty mają do niego wkrótce dołączyć. Jednak ich podróż nie przebiega zgodnie z planem. Anna gubi urnę z prochami matki Francoisa, którą miała dowieźć na miejsce uroczystości. Przyszła panna młoda, bardzo przejęta stratą, postanawia na własną rękę odnaleźć urnę. Jej przewodnikiem po egzotycznym, obcym kraju zostaje Ravi. Anna i jej nowy znajomy mają...

Reżyseria: Arnauld Mercadier

Obsada: Lucie Lucas , Rayane Bensetti , Cécile Rebboah , Xavier Robic

Godziny emisji Miłość w Indiach

19:55 POIROT - Mieszkanie na trzecim piętrze

dramat, kryminał ( Wielka Brytania 1989 ) Czas: 49min.

Od kilku tygodni Poirot nie ma nic do roboty. Żadnych morderstw ani oszustw, nikt nie potrzebuje jego pomocy. Wtedy pewnego wieczoru Poirot, który właśnie wrócił z teatru, słyszy strzał w swoim mieszkaniu. Okazuje się, że została zastrzelona kobieta, mieszkająca zaledwie dwa piętra dalej. Wszystko wskazuje na to, że kluczem do rozwiązania zagadki i znalezienia zabójcy może być mężczyzna, związany ze zmarłą.

Reżyseria: Edward Bennett

Obsada: David Suchet , Hugh Fraser , Philip Jackson

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

21:00 Mit

akcja, przygodowy, komedia ( Hongkong, Chiny 2005 ) Czas: 116min.

Archeolog Jack zaczyna miewać tajemnicze sny o księżniczce i sobie w roli starożytnego wojownika. W międzyczasie wraz ze swoim przyjacielem naukowcem wyrusza na wyprawę pełną przygód, podczas której mężczyźni odkrywają największą tajemnicę w historii Chin – mauzoleum pierwszego cesarza Qin Shi Huanga.

Reżyseria: Stanley Tong

Obsada: Jackie Chan , Kim Hee-seon , Tony Leung Ka-Fai , Yu Rong-Guang , Ken Lo , Maggie Lau Sze-Wai , Patrick Tam , Shao Bing , Ken Wong , Jin Song , Yuen Tak , Sun Zhou , Hiro Hayama , Chan Sek , Park Hyun-Jin , Mallika Sherawat , Yao Weixing , Choi Min-soo , Yeung Kin , Ng Kong , Leon Head , He Jun

Godziny emisji Mit

23:25 Trwa...  Twarda sztuka

komedia, dramat ( USA 2007 ) Czas: 108min.

Rachel tylko z pozoru przypomina zwyczajną nastolatkę. Jest nieokrzesana, krzykliwa, zbuntowana, a do tego nieustannie pakuje się w różne kłopoty. Po kolejnym wybryku, jej matka postanawia zabiera córkę na wakacje do swojej matki. Babcia Georgia wierna żelaznym zasadom, narzuci wnuczce dyscyplinę, która wystawi ją na niejedną próbę.

Reżyseria: Garry Marshall

Obsada: Jane Fonda , Lindsay Lohan , Felicity Huffman

Godziny emisji Twarda sztuka

01:55 Przetrwać Coldwater

dramat, thriller ( USA 2013 ) Czas: 100min.

Nastoletni Brad, po tragicznym wypadku, który zmienił jego życie, trafia do poprawczaka położonego na odludziu gdzieś w Colorado. W prywatnym ośrodku resocjalizacyjnym dowodzi sadystyczny emerytowany pułkownik, a więźniowie znęcają się nad sobą nawzajem. Świat, do którego trafia Bard, zmusza go do walki o przetrwanie i zachowanie resztek człowieczeństwa.

Reżyseria: Vincent Grashaw

Obsada: P.J. Boudousque , James C. Burns , Chris Petrovski

Godziny emisji Przetrwać Coldwater

Reklama

03:40 S.W.A.T.: Miasto w ogniu

akcja, kryminał, thriller ( USA 2011 ) Czas: 85min.

W Detroit trwa szkolenie oddziału S.W.A.T., poświęcone uwalnianiu zakładników. Prowadzi je ekspert od antyterroryzmu, Paul Cutler (Gabriel Macht). Tymczasem na telefon alarmowy zostaje przyjęte z pozoru niegroźne zgłoszenie. W toku wydarzeń okazuje się jednak, że za wydarzeniami kryje się groźny i nieobliczalny płatny zabójca Walter Hatch (Robert Patrick). Nie zależy mu na zakładnikach, których traktuje jedynie jako przynętę do zwabienie Cutlera i jego ekipy, aby móc wyrównać rachunki.

Reżyseria: Benny Bloom

Obsada: Gabriel Macht , Robert Patrick , Carly Pope

Godziny emisji S.W.A.T.: Miasto w ogniu

O programie TV stacji Kino TV

Na stronie stacji telewizyjnej Kino TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Kino TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Kino TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Kino TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Kino TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry