Reklama

Logo Kino TV Kino TV program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-03-20

06:40

Fuksia, mała czarodziejka

familijny ( Holandia 2010 ) Czas: 84min.

Fuksja to nadzwyczajna dziewczynka, która wykluła się z magicznego jaja. Fuksja pragnie nauczyć się czarować, tak jak jej ojciec. Jest tak zadowolona jak i zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że może uczęszczać do szkoły dla czarownic. Tam fuksja uczy się jak wywoływać wiatr i zaklinać chmury. Jej czary są jednak często zaskakujące w skutkach, gdyż dziewczynka jest trochę zbyt ambitna.

Reżyseria: Johan Nijenhuis

Obsada: Rachelle Verdel , Porgy Franssen , Annet Malherbe

Godziny emisji Fuksia, mała czarodziejka

08:10

TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 30min.

Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
08:55

Trwa...  Leonie

dramat, biograficzny ( Francja, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Belgia, USA 2010 ) Czas: 97min.

Historia życia Leonie Gilmour, amerykańskiej dziennikarki i redaktorki z początku XX wieku, która pokochała japońskiego poetę, Yone Noguchi. Owocem tego związku jest Isamu, który zostaje sławnym rzeźbiarzem i architektem. Opowieść o nieprzeciętnej kobiecie, która dawała sobie radę w każdych warunkach. Film z muzyką Jana A.P. Kaczmarka.

Reżyseria: Hisako Matsui

Obsada: Emily Mortimer , Shido Nakamura , Christina Hendricks

Godziny emisji Leonie

11:00

Poirot - Pięć małych świnek

Dramat, kryminał ( Wielka Brytania 2003 ) Czas: 93min.

Tym razem Hercule Poirot zmierzy się z rozwikłaniem przyczyny morderstwa Amyas Crale (Aidan Gillen), które miało miejsca wiele lat temu. Pomimo że uznana za winną, żona zamordowanego została skazana na śmierć, a wyrok wykonano, detektyw podejmuje się próby ponownego śledztwa i oczyszczenia Caroline Crale (Rachael Stirling) z zarzutów. Do działania skłania go rozmowa z córką skazanej – Lucy Crale (Aimee Mullins), przekonanej o niewinności matki. Skrupulatne odtworzenie wydarzeń sprzed lat...

Reżyseria: Paul Unwin

Obsada: David Suchet , Hugh Fraser , Philip Jackson

  Godziny emisji Poirot (serial 1989)

Reklama
13:05

Mój słodki skarb

komedia ( USA 2010 ) Czas: 82min.

Rylee to piękna lecz trochę naiwna kobieta, która zaufała już zbyt wielu żonatym mężczyznom. By odegrać się na męskiej populacji, Rylee specjalnie spotyka się z żonatymi facetami, upija ich i później przekonuje, że przeżyli z nią niezapomniany skok w bok. Dwanaście miesięcy później, kobieta pojawia się u progu ich drzwi, z dzieckiem na rękach i żąda od nich pieniędzy na utrzymanie ich domniemanego dziecka. Mimo, iż jej plan wydaje się być genialny, któregoś razu Rylee trafia na samotnego...

Reżyseria: Bryce Olson

Obsada: Brody Hutzler , Cris Judd , Julia Duffy , Lacey Chabert , Renee Ashton

  Godziny emisji Mój słodki skarb

15:00

Rodzina do wynajęcia

Komedia, Romantyczny ( Francja 2015 ) Czas: 92min.

Paul ma mercedesa z szoferem, bajeczną posiadłość i służbę – dom, w którym jest wszystko, a brakuje tylko… rodziny. Według zasady, kto płaci ten stawia warunki, Paul decyduje się na zawarcie transakcji z kobietą i dwójką jej dzieci. W zamian wynajęta rodzina może liczyć na spłatę wszelkich długów. Umowa zostaje zrealizowana z nawiązką przez obydwie strony.

Reżyseria: Jean-Pierre Améris

Obsada: Benoît Poelvoorde , Virginie Efira , François Morel

  Godziny emisji Rodzina do wynajęcia

17:05

TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 30min.

  Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

17:50

Bernie

komedia kryminalna, dramat ( USA 2011 ) Czas: 95min.

Carthage w stanie Texas, lata 90. Bernie Tiede (Jack Black) pracuje w zakładzie pogrzebowym i, ze względu na dobry charakter, jest ulubieńcem lokalnej społeczności. Nikt nie jest zdziwiony, gdy jako jedyny z mieszkańców zaprzyjaźnia się antypatyczną 81-letnią milionerką Marjorie Nugent (Shirley MacLaine). Przez kilka miesięcy Bernie naprawia reputację pani Nugent, wspierając w jej imieniu lokalny biznes i znajdujących się w potrzebie sąsiadów poprzez dotacje finansowe. Z czasem jednak...

Reżyseria: Richard Linklater

Obsada: Jack Black , Shirley MacLaine , Matthew McConaughey

  Godziny emisji Bernie

19:55

POIROT - Zniknięcie pana Davenheima

Dramat, Kryminał ( Wielka Brytania 1990 ) Czas: 51min.

Pan Davenheim, pracujący w banku, zaginął po wyjściu z domu. Wszystko wygląda tak, jakby rozpłynął się we mgle. Pewny wygranej Poirot zakłada się z inspektorem Jappem, że w ciągu tygodnia rozwiąże tę zagadkę, nie wychodząc z własnego mieszkania i korzystając tylko z informacji, których dostarczy mu kapitan Hastings. Czy Poirotowi uda się odnaleźć zaginionego w tak krótkim czasie i tylko dzięki wskazówkom zaprzyjaźnionego policjanta?

Reżyseria: Andrew Grieve

Obsada: David Suchet , Hugh Fraser , Philip Jackson

  Godziny emisji Poirot (serial 1989)

Reklama
21:00

Snajper 3

Akcja, Dramat, Thriller, WAR ( USA 2004 ) Czas: 87min.

Snajper Thomas Beckett (Tom Berenger) zostaje zatrudniany przez urzędników NSA, Williama Avery'ego (Denis Arndt) i Richarda Addisa (William Duffy), do przeprowadzenia tajnej operacji w celu wyeliminowania człowieka podejrzanego o terroryzm. Gdy jednak okazuje się, że tym terrorystą jest dawny przyjaciel Becketta, a prawdziwy cel misji został zatajony przez pracowników NASA, Beckett postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Reżyseria: P.J. Pesce

Obsada: Tom Berenger , Byron Mann , John Doman , Denis Arndt , Troy Winbush , Jeannetta Arnette , William Duffy , Nophand Boonyai , Dom Hetrakul , Govit Vattanakun , Zakareth Ruben , Ken Streutker

  Godziny emisji Snajper 3

22:55

Iron Sky

Akcja, Komedia, Sci-Fi ( Finlandia, NIemcy, Australia 2012 ) Czas: 88min.

Pałającym rządzą władzy nad światem Niemcom koniec II wojny światowej mocno komplikuje plany. Ich ostatnią szansą ma być ekspedycja na Księżyc, przygotowywana w jednostce na lodowych antypodach. Celem wyprawy jest założenie tajnej bazy na naturalnym satelicie Ziemi, z której hitlerowcy z czasem zaatakują i opanują cały świat. Operacja trwa dziesiątki lat, a zbrodnicze plany Niemców ujawnia dopiero dwójka astronautów, wysłanych na Księżyc przez amerykański rząd.

Reżyseria: Timo Vuorensola

Obsada: Julia Dietze , Christopher Kirby , Gotz Otto

  Godziny emisji Iron Sky

00:55

Kroniki lombardu

Akcja, komedia ( USA 2012 ) Czas: 107min.

W filmie splatają się ze sobą trzy historie, które łączy pewien małomiasteczkowy lombard, prowadzony przez Altona (Vincent D’Onofrio). Vernon (Lukas Haas) wraz ze swym bratem Raw Dogiem (Paul Walker) i wspólnikiem Randym (Kevin Rankin) planuje obalenie lokalnego dealera narkotyków. Richard (Matt Dillon) odbywa właśnie podróż poślubną, gdy rozpoznaje zastawiony u Altona pierścionek swojej zaginionej pierwszej żony. Ricky (Brendan Fraser) zarabia jako sobowtór Elvisa Presley’a i marzy, by jego...

Reżyseria: Wayne Kramer

Obsada: Paul Walker

  Godziny emisji Kroniki lombardu

O programie TV stacji Kino TV

Na stronie stacji telewizyjnej Kino TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Kino TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Kino TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Kino TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Kino TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Kino TV

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info