Reklama

Logo WP WP program TV na 23 kwietnia 2019 - ramówka, emisje

2019-04-23 Pokaż dziś

06:00

WP Raport, odc. 56

program informacyjny ( Polska ) Czas: 22min.

Godziny emisji WP Raport

06:20

Tłit, odc. 32

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 29min.

Najbardziej interaktywny program w sieci. W roli prowadzącego Marek Kacprzak.

Godziny emisji Tłit

06:55

Kobiety w czerni, odc. 26

serial obyczajowy ( Meksyk 2016 ) Czas: 56min.

Jackie (Alejandra Barros), Vanessa (Mayrín Villanueva) i Katia (Ximena Herrera) nie mają szczęśliwego życia. Źródłem większości ich utrapień są kłopoty małżeńskie, które wydają im się nie do rozwiązania. Jackie jest maltretowana psychicznie i fizycznie przez męża, Lorenzo (Francisco Gattorno). Vanessa ma dość Julio (Alexis Ayala), który prowadzi nielegalne interesy, przez co jej rodzina jest narażona na niebezpieczeństwo. Tymczasem mąż Katii, Nicolas (Mark Tacher), ma depresję. Choroba...

Obsada: Alejandra Barros , Alexis Ayala , Arturo Peniche , Bruno Bichir

Godziny emisji Kobiety w czerni

07:50

Sześć sióstr, odc. 16

serial obyczajowy ( Hiszpania 2015 ) Czas: 70min.

Madryt, 1913 rok. Zamożne siostry Silva należą do śmietanki towarzyskiej. Obyte, piękne i dobrze wykształcone są powszechnie lubiane i szanowane. Ich beztroskie życie zmienia się w ciągu jednej nocy. Nagle kobiety z wyższych sfer muszą odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Francisca (María Castro), Elisa (Carla Díaz), Adela (Celia Freijeiro), Diana (Marta Larralde), Celia (Candela Serrat) i Blanca (Mariona Tena) muszą szybko dorosnąć. Dzielnie rozpoczynają walkę z przeciwnościami...

Obsada: María Castro , Carla Díaz , Celia Freijeiro , Emilio Gutiérrez Caba

Godziny emisji Sześć sióstr

09:00

WP Express, odc. 75

program rozrywkowy ( Polska ) Czas: 18min.

Twórcy programu opowiadają widzom o skomplikowanym świecie konsumentów. Prowadzący poruszają tematy ważne dla milionów Polaków.

Godziny emisji WP Express

Reklama
09:30

Nastoletnie matki, odc. 10

serial reality ( Polska 2014 ) Czas: 29min.

Serial dokumentalny ukazujący losy czterech nastoletnich dziewczyn, które zostały mami. Ada ma 17 lat i mieszka w domu samotnej matki. 16-letnia Iza potrzebuje zgody sądu, by wziąć ślub z ojcem córki. 18-letnia Ewa widuje chłopaka raz w tygodniu, a 17-letnia Marysia mieszka w pokoju z pięcioma innymi osobami. Zgodziły się wystąpić w programie, aby udowodnić, że nie są nieodpowiedzialnymi, łatwymi dziewczynami, że być może popełniły błąd, zachodząc w ciąże, ale dzielnie mierzą się z...

Godziny emisji Teen Mom Poland - Nastoletnie matki

10:00

Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem, sez. 2, odc. 8

program rozrywkowy ( Polska ) Czas: 58min.

Widzowie mają okazję zobaczyć gwiazdy polskiego kabaretu, które komentują aktualne wydarzenia w kraju. Dobra zabawa gwarantowana.

Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

11:00

Kabaret na żądanie, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 56min.

Propozycja dla miłośników humoru. W programie znajdą się najśmieszniejsze skecze i piosenki satyryczne rodzimych gwiazd sceny kabaretowej. Całość połączy gość specjalny, który będzie miał za zadanie wybrać formacje, które dostaną szansę zaprezentowania w programie swoich propozycji. Na życzenie "VIP-ów" wystąpią między innymi: Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, grupa Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Godziny emisji Kabaret na żądanie

12:00

Mały dom, duże możliwości 3, sez. 3, odc. 25

reality show ( USA 2016 ) Czas: 55min.

Twórcy serii propagują ideę zmniejszenia przestrzeni mieszkalnej do minimum. Proponują budowę małych, ale funkcjonalnych domów. Prowadzący wraz z ekipą budowlaną, wykorzystując nowoczesną technologię i nowinki projektowe, realizują swoje niezwykłe propozycje od podstaw. W każdym odcinku budują dom według innego projektu, spełniając życzenia jego przyszłych mieszkańców - amatorów małego metrażu. Każdy budynek zostaje przewieziony na działkę, gdzie jest montowany, urządzany i prezentowany...

Obsada: Zack Giffin , John Weisbarth

Godziny emisji Mały dom, duże możliwości 3

13:00

Jak zarobić na remoncie 2, sez. 2, odc. 3

reality show ( Kanada 2016 ) Czas: 58min.

Wydaje się, że remont starego domu i jego sprzedaż z zyskiem to łatwy sposób na zarobek. Jednak na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem, pomagając omijać wszelkie mielizny.

Godziny emisji Jak zarobić na remoncie

14:00

Nowe życie starych domów, sez. 2, odc. 4

program rozrywkowy ( USA 2017 ) Czas: 58min.

Justin Stamper oraz jego ekipa wyszukują, kupują i odnawiają opuszczone domy, by przywrócić im dawną świetność. Okazuje się, że nawet najbardziej zaniedbana posiadłość po przeprowadzeniu niezbędnych prac może zachwycić nowym blaskiem i zyskać na wartości. W niezwykłych metamorfozach biorą udział m.in. projektant Duke, znawczyni rynku nieruchomości Ashlee oraz Keith odpowiedzialny za sprawy budowlane.

Godziny emisji Nowe życie starych domów

15:00

Pokochaj lub sprzedaj Vancouver, sez. 1, odc. 15

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 60min.

Uczestnicy tego programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mają możliwość odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamieć na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.

Godziny emisji Pokochaj lub sprzedaj Vancouver

16:00

Mam talent Ameryka: Półfinał, sez. 13, odc. 17

program rozrywkowy ( USA 2018 ) Czas: 109min.

Najnowszy, trzynasty sezon najpopularniejszego amerykańskiego talent show transmitowanego przez stację NBC. Zwycięzca programu zdobędzie milion dolarów i zyska szansę występu w Las Vegas Strip. W walce o atrakcyjne nagrody swoich sił próbują kolejni śmiałkowie. Niezwykle utalentowanych uczestników ocenią m.in. Simon Cowell, Mel B oraz Heidi Klum. W charakterze gospodyni wystąpi Tyra Banks.

Godziny emisji Mam talent Ameryka

18:00

Danny Trejo testuje broń, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 59min.

Grupa pasjonatów militariów odtwarza broń wykorzystaną w popularnych filmach i grach wideo. Prace przebiegają pod czujnym okiem aktora Danny'ego Trejo znanego z zapadających w pamięć ról w takich filmach, jak "Desperado" i "Maczeta".

Godziny emisji Danny Trejo testuje broń

19:00

Światowe kraksy, odc. 4

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Zobaczymy cegły spadające na jezdnię w Saratowie, złamaną oś ciężarówki w chińskiej prowincji Jiangxi, zmagania amerykańskich kierowców ze śniegiem, nieudane wyprzedzanie autobusu na autostradzie i problemy na drodze w Nepalu.

Godziny emisji Światowe kraksy

Reklama
20:00

Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących, sez. 2, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska ) Czas: 58min.

Widzowie mają okazję zobaczyć gwiazdy polskiego kabaretu, które komentują aktualne wydarzenia w kraju. Dobra zabawa gwarantowana.

Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

21:00

Mistrzowie Kabaretu 6: Kabaret Zachodni, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 59min.

Szósta odsłona ulubionego cyklu widzów: Mistrzów Kabaretu. Tym razem w Teatrze Capitol bawił Jerzy Kryszak, Marcin Daniec i Kabaret Zachodni.

Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

22:00

Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki, sez. 9, odc. 14

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 59min.

Kolejna seria programu ukazującego kulisy pracy lekarzy z ostrego dyżuru. Ich zajęcie należy do najtrudniejszych na świecie. Wiąże się z nim olbrzymi stres i odpowiedzialność, gdyż ceną za każdą minutę zwłoki lub błędną decyzję może być ludzie życie. Spośród wielu historii, których świadkami są pracownicy ostrego dyżuru, autorzy programu wybierają te najbardziej zadziwiające. Lekarze opowiadają także o chwilach zwątpienia i bezsilności, ale i radości, jaką odczuwają za każdym razem, gdy uda...

Godziny emisji Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki

23:00

Dzieci, które zabijają, sez. 1, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 56min.

Autorzy serii przybliżają kulisy zbrodni, których sprawcami są nieletni. Badają motywy, jakimi kierują się młodzi mordercy, takie jak nienawiść do rówieśników, brak akceptacji ze strony rodziny czy chęć wstąpienia do gangu. Niektóre dziecięce zbrodnie stanowią część okultystycznych obrzędów.

Godziny emisji Dzieci, które zabijają

23:55

Nikczemne zbrodnie 3, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 62min.

W programie eksperci wyjawiają tajemnice najbardziej brutalnych morderstw popełnionych w afekcie.

Godziny emisji Nikczemne zbrodnie 3

01:00

Mój koszmarny tatuaż 3, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( Wielka Brytania ) Czas: 59min.

Tatuaże mogą wyglądać jak dzieło sztuki i stanowić powód do dumy dla swojego właściciela. Niestety zdarza się, że rysunkowi daleko do ideału i zamiast zdobić jedynie szpeci. Twórcy programu prezentują najgorzej wykonane i najbardziej kompromitujące tatuaże, jakie tylko można sobie wyobrazić. W roli przewodnika po najbardziej nieudanych rysunkach zrobionych tuszem występuje Kevin Paul, tatuażysta m.in. Eda Sheerana.

Godziny emisji Mój koszmarny tatuaż

02:00

W obronie brata

thriller ( Kanada 2009 ) Czas: 117min.

Do rezydencji Julii (Jessica Steen) i Evana (Stewart Bick) Tyrellów włamuje się zamaskowany bandyta. Terroryzuje mieszkańców i zabiera wartościowe rzeczy. Napad ma tragiczny finał - jedna osoba ginie z rąk złodzieja. Claudia (Haylie Duff), którą małżonkowie zatrudnili do opieki nad synkiem, Aidenem (Alex Cardillo), podejrzewa, że włamywaczem jest jej młodszy brat Carter (Dillon Casey). Chłopak ma długi i niedawno prosił ją o pieniądze. Podczas policyjnego przesłuchania nie zdradza się jednak...

Reżyseria: Douglas Jackson

Obsada: Haylie Duff , Jessica Steen , Eric Johnson , Dillon Casey

Godziny emisji W obronie brata

03:55

Więźniowie wojny, sez. 1, odc. 7

serial sensacyjny ( Izrael 2010 ) Czas: 60min.

Podczas wojny w Libanie dwaj izraelscy żołnierze zostają wzięci do niewoli. Po siedemnastu latach Nimrod Klein (Yoram Toledano) i Uri Zach (Ishai Golan) odzyskują wolność. Muszą odnaleźć się w świecie, którego już nie rozumieją. Obaj zostają uznani za narodowych bohaterów. Tymczasem bliscy im kiedyś ludzie na nowo ułożyli sobie już życie. Upragniony powrót okazuje się dużo trudniejszy, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Na dodatek w czasie rozmów z wojskowym psychiatrą na jaw wychodzą ich...

Reżyseria: Gideon Raff

Obsada: Gal Zaid , Jonathan Uziel , Sendi Bar , Yael Eitan

Godziny emisji Więźniowie wojny

O programie TV stacji WP

Na stronie stacji telewizyjnej WP umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla WP. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-23 dla kanału WP można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV WP umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji WP. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info