Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na środę - ramówka, emisje

2019-02-20 Pokaż dziś

06:00

Wehikuł czasu: 20 lutego

program informacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 4min.

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

  Godziny emisji Wehikuł czasu

06:05

Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczna gra, sez. 2, odc. 23

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

17-letnia Oliwia nie wraca z imprezy z przyjaciółmi. Jej zrozpaczona matka prosi redaktorów o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Z zeznań kolegów zaginionej wynika, że jej zniknięcie może mieć coś wspólnego z modną grą w "szukanie krasnoluda". Dziennikarze wiedzą już, że kierowana wskazówkami z gry Oliwia dotarła na cmentarz. Redaktorzy muszą ustalić, gdzie przebywa dziewczyna i kto odpowiada za jej zniknięcie.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

Wehikuł czasu: 20 lutego

program informacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 4min.

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

  Godziny emisji Wehikuł czasu

07:40

Pod lupą, sez. 4, odc. 3

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

  Godziny emisji Pod lupą

08:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 17

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Widzowie zobaczą niezapomniane krajobrazy Kolumbii Brytyjskiej. Jesiotry to prawdziwe giganty słodkich wód. Waga i rozmiary wcale nie przeszkadzają im w wykonywaniu powietrznych akrobacji. Pasjonujący film przedstawia z bliska niezwykłe stworzenia morskie. Nie zabraknie wskazówek na temat tego, jak można skutecznie złowić tak duże ryby, a przy okazji przeżyć wyjątkową wędkarską przygodę.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

Reklama
08:40

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 18

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Druga odsłona wędkarskiego show z jesiotrami zamieszkującymi rzekę Fraser w roli głównej. Trzech śmiałków wyrusza na ekscytującą wyprawę do Kanady. Unikalne zdjęcia i mistrzowski instruktaż jednego z najlepszych przewodników po rzece są wyjątkową okazją do lepszego poznania tych niespotykanie silnych i walecznych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

09:00

Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 40min.

Autorzy programu odkrywają sekrety West Point – najbardziej prestiżowej akademii wojskowej na świecie, gdzie nowoczesna technologia przenika się z tradycją, sprawdzoną na polach bitew. Dowiemy się, jak wygląda rekrutacja do liczącej ponad 200 lat szkoły oficerskiej. Poznamy również jej tajne rytuały i tradycje. Przekonamy się też, jakiemu treningowi poddawani są kadeci. W programie także o tym, czym jest kodeks honorowy West Point i co się dzieje, kiedy któryś ze studentów go złamie.

  Godziny emisji Amerykańska księga tajemnic

10:00

Gwiazdy lombardu, sez. 5, odc. 17

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Tym razem bohaterowie programu mają okazję kupić kajdany, które kiedyś należały do słynnego iluzjonisty i specjalisty od ucieczek, Harry'ego Houdiniego. Następnie do lombardu wkracza klient, który chce sprzedać Nagrodę Vince'a Lombardiego dla zwycięzców Super Bowl z 1999 roku – drużyny St. Louis Rams. Później Corey i Chumlee oglądają kolekcję przypinek z postaciami z komiksów. Te gadżety były dołączane do płatków śniadaniowych w latach 40. ubiegłego wieku.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

10:25

Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 1

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu oglądają m.in. album fotograficzny, podpisany przez jednego z najwybitniejszych dowódców wojskowych w historii, generała George'a Smitha Pattona. Następnie Rick i Chumlee natykają się na parę dżokejskich butów z autografem prawdziwej legendy wśród zawodników wyścigów konnych, Billa Shoemakera. Później do lombardu przychodzi mężczyzna, który chce sprzedać swoją kevlarową kamizelkę kuloodporną.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

10:55

Starożytni kosmici: Misja, sez. 1, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2009 ) Czas: 42min.

Twórcy serii zastanawiają się and tym, jaki był cel kosmitów, jeśli naprawdę odwiedzali oni naszą planetę. Na starożytnych sumeryjskich tablicach można znaleźć opis obcej rasy, która przybyła na Ziemię w poszukiwaniu złota. Istnieją egipskie hieroglify oznaczające stworzenia, które były w połowie ludźmi, a w połowie zwierzętami. Być może tajemnicze kręgi zbożowe czy niewytłumaczalne kryształowe czaszki są wiadomością, której człowiek nie zdołał jeszcze odszyfrować. W historii wielu kultur...

  Godziny emisji Starożytni kosmici

11:55

Wielkie przeprowadzki: Ogromny statek parowy, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 44min.

Jeremy Patterson, specjalizujący się w przewożeniu obiektów wielkogabarytowych, staje przed nie lada wyzwaniem. Ma przetransportować jeden z największych i najsłynniejszych parowców w Ameryce – SS President – z doków w Illinois do miasteczka St. Elmo. Tam statek zostanie przekształcony w wyjątkowy hotel. Trasa, jaką musi pokonać, liczy prawie 160 km, z czego ostatnia część to droga lądowa. Patterson zamierza przewieźć parowiec na specjalnej platformie. Okazuje się jednak, że nie da się...

  Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

12:55

Drwale w wielkim mieście: Złe drzewo, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 43min.

Zobaczymy kolejny dzień pracy ekip czterech firm zajmujących się wycinką drzew w Bostonie i okolicach – American Climbers, Specialized Rigging & Tree Care, All Season Tree Service i Tree Tech. Tym razem miejscy drwale stoczą walkę z pochyloną sosną. Będą musieli poradzić sobie również z wyjątkowo trudnym właścicielem posesji. Na przeszkodzie stanie im niefortunnie umiejscowiona szopa, a jedno ze zleceń będą wykonywali na polu golfowym.

  Godziny emisji Drwale w wielkim mieście

13:55

Kryptonim szef, sez. 5, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 39min.

Piastujący wysokie stanowisko w Family Dollar biznesmen Mike Bloom poznaje szeregowych pracowników firmy. Dwadzieścia miesięcy temu, kiedy Mike dołączył do ekipy przedsiębiorstwa, powierzono mu trudne zadanie – ma w ciągu kilku lat podwoić liczbę sklepów należących do Family Dollar. Aby upewnić się, że realizacja jego planów przebiegnie bez żadnych komplikacji, mężczyzna postanowił samemu sprawdzić, jakie są zalety firmy, a co należałoby jeszcze poprawić. Nieświadomy tego, że ma do czynienia...

  Godziny emisji Kryptonim szef

14:50

Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 2

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Tym razem bohaterowie oglądają wyjątkowy samochód – wykonany na zamówienie model REO Flying Cloud z lat 30. ubiegłego wieku. Auto wyposażone jest w kuloodporne szyby. Następnie klient prezentuje Rickowi i Coreyowi powszechnie znaną litografię Pabla Picassa. Później Rick i Chumlee rozmawiają z mężczyzną, który chce sprzedać parę złotych breloczków w kształcie spodni. Gadżety były nagrodami dla futbolistów z drużyny Ohio State Buckeyes.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

15:10

Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 3

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Wśród przedmiotów, jakie w tym odcinku trafiają do lombardu, jest krzesło z Senatu USA, które należało do senatora Pata McCarrana. Później Corey i Chumlee oglądają przyniesioną przez klienta fotografię, ukazującą start statku kosmicznego w ramach realizowanego przez NASA programu Gemini. Zdjęcie jest podpisane przez wielu astronautów, m.in. Neila Armstronga, Eda White'a, Buzza Aldrina i Gusa Grissoma. W sklepie zjawia się też klient, który chce sprzedać kombinezon kierowcy wyścigowego,...

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

Reklama
15:45

Poszukiwacze złota w Australii, sez. 1, odc. 2

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 43min.

Pozostało mniej niż trzy miesiące do końca sezonu. Vern i Leon liczą, że dzięki wartej pół miliona dolarów maszynie, którą nazwali Goldzilla, zdołają odzyskać cenny kruszec spośród setek ton ziemi. Ich plan staje pod znakiem zapytania, gdy dochodzi do awarii. Clarkowie muszą podjąć ważną decyzję. Wahają się, czy za oszczędności, jakie im jeszcze zostały, kupić nowy sprzęt do odsiewania złota. To może być świetna inwestycja, ale taki wydatek nie musi zwrócić się wystarczająco szybko.

  Godziny emisji Poszukiwacze złota w Australii

16:45

Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 40min.

Szczegóły ściśle tajnych, nielegalnych operacji wykonywanych przez doskonale wyszkolone amerykańskie służby wywiadowcze i wojskowe siły specjalne. Podczas tych misji agenci i komandosi sięgają po niekonwencjonalną taktykę i niestandardowe sposoby działania. Autorzy programu ujawniają, kto zatwierdza takie operacje i jak dużo wie o nich prezydent USA. Przekonamy się też, jak wygląda tajny trening przygotowujący żołnierzy do śmiertelnie niebezpiecznych zadań i na ile zaangażowana jest w to CIA.

  Godziny emisji Amerykańska księga tajemnic

17:45

Premiera Fabryka jedzenia: Lody na patyku, pierożki, przekąski, serowe krakersy z masłem orzechowym, sez. 5, odc. 10

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 21min.

Krakersy serowe z masłem orzechowym wydają się dość dziwacznym połączeniem, ale właśnie takie przekąski od ponad 100 lat są prawdziwym hitem na rynku. W dzisiejszym odcinku zobaczymy również, jak w fabryce na Florydzie powstają pyszne lody owocowe na patyku. Ponadto odwiedzimy przedsiębiorstwo, w którym na jednej zmianie produkuje się 1,5 miliona pierogów z jagodami. Dowiemy się także, jak przygotowywane są pyszne czipsy z jarmużu.

  Godziny emisji Fabryka jedzenia

18:20

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 3

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Uczestnicy programu jadą do Montebello. Barry Weiss ponosi porażkę. Darrell Sheets jest gotowy do walki, a Dave Hester święci spektakularny triumf. Jarrod i Brandi nie są zadowoleni z aukcji. Żałują, że w ogóle się na niej pojawili.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 4

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Wszyscy jadą do Gardeny. Barry Weiss o mały włos nie ponosi spektakularnej porażki. W magazynie kupionym przez Jarroda i Brandi znajduje się coś, co wywołuje powszechne poruszenie. Nowy uczestnik Jeff Jarred natrafia na przedmiot z czasów zimnej wojny. Darrell być może dużo zarobi.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Starożytni kosmici: Dowody, sez. 1, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2009 ) Czas: 43min.

Autorzy programu zastanawiają się nad tym, jakie dziedzictwo pozostawili po sobie kosmici, jeśli rzeczywiście odwiedzali oni naszą planetę. W różnych kulturach zachowały się opowieści o skomplikowanych statkach powietrznych czy zaawansowanych technologicznie urządzeniach. W starożytnych hinduskich tekstach znajdujemy opisy latających maszyn, zwanych wimanami. Megalityczne konstrukcje w Egipcie stanowią świadectwo niezwykłej inżynieryjnej precyzji. Twórcy serii zastanawiają się, czy te...

  Godziny emisji Starożytni kosmici

20:00

Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 4

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Tym razem pracownicy lombardu mają okazję kupić oryginalną matrycę, która była używana do druku amerykańskich znaczków pocztowych w 1862 roku. Następnie do sklepu przychodzi klient z rzadkim nagraniem przemówienia, które Martin Luther King wygłosił krótko przed śmiercią. Później Rick i Chumlee natrafiają na prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów przedmiotów związanych z "Gwiezdnymi wojnami" George'a Lucasa – wycofany plakat do filmu "Powrót Jedi".

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:20

Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 5

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku do lombardu trafia jednoosobowa łódź podwodna. Dziadek i Corey są mocno zdziwieni faktem, że Rick decyduje się ją kupić. Następnie Rick i Corey oglądają awans oficerski z czasów wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, który należał do członka oddziałów ochotniczych z New Hampshire. Później bohaterowie programu rozmawiają z mężczyzną, który ma nadzieję sprzedać miniaturowego forda T z działającym silnikiem.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:50

Poszukiwacze złota w Australii, sez. 1, odc. 3

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 43min.

W obliczu coraz słabszych wyników Vern i Leon zmuszeni są poszukać terenów bogatszych w cenny kruszec. Przeniesienie całej operacji w inne miejsce to spore wyzwanie. Clarkowie wciąż wahają się, czy ryzykować i inwestować w nowoczesny sprzęt do odsiewania złota. Zdają sobie sprawę, że od tej decyzji zależy los oszczędności ich całego życia. Tymczasem Kellie i Henri docierają na skraj słonego jeziora Lefroy. Poszukiwacze kierują się dalej w dzikie pustkowia.

  Godziny emisji Poszukiwacze złota w Australii

21:50

Działaj albo giń!: Pożar na niebie, odc. 15

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 21min.

Tym razem twórcy serii przygotowali prawdziwie katastroficzny scenariusz – na niebie nad zatłoczoną metropolią eksploduje meteoryt, wywołując gigantyczną falę uderzeniową, niszczącą wszystko na swojej drodze. Przekonamy się, czy można ocalić życie, gdy wpadnie się do czarnej dziury w środku zawalonego budynku. Ponadto w programie – starcie z wielką anakondą. Zagrożenie może nadejść w ułamku sekundy, a wtedy tylko od nas zależy, czy stawimy mu czoło.

  Godziny emisji Działaj albo giń!

Reklama
22:20

Działaj albo giń!: Lawina błotna, odc. 16

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 21min.

W ostatnim odcinku serii zobaczymy, co zrobić, by nie dać się stratować rozgorączkowanym tłumom entuzjastów zakupów. Przekonamy się również, jak niebezpieczne mogą być owczarki niemieckie. Twórcy programu pokazują, jak się zachować, gdy te groźne psy mają niezbyt przyjazne zamiary. Kolejna sytuacja, w której trzeba się wykazać refleksem i opanowaniem, to moment, gdy nasz samochód porywa lawina błota. Dowiemy się, jak postępować w takim przypadku.

  Godziny emisji Działaj albo giń!

22:50

Jak seks zmienił świat, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 42min.

Dla wybitnych jednostek seks potrafi stanowić niewyczerpane źródło inspiracji. Warto pamiętać, że wiele najbardziej znaczących eksperymentów i przedsięwzięć w dziejach ludzkości rozpoczęło swoje życie za drzwiami sypialni. W kolejnym odcinku serii widzowie odkryją najbardziej szokujące opowieści o tym, jak ludzkie zachowania seksualne były wykorzystywane przez naukowców, rząd, a nawet wymiar sprawiedliwości, żeby wpływać na oblicze światowej historii.

  Godziny emisji Jak seks zmienił świat

23:50

Punkt krytyczny. Energia odNowa

film dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 82min.

Twórcy analizują moment, w którym znalazł się współczesny świat pod względem rozwoju, energetyki i ekologii. Przez pryzmat polskiej gospodarki opartej na węglu film pokazuje konieczność rewolucji, przed którą stanęła ludzkość. Eksperci prezentują naukowe fakty, a świadkowie zachodzących zmian opowiadają poruszające historie. Twórcy udają się w podróż na Śląsk, którego nierozłącznymi elementami tożsamości kulturowej są kopalnie i węgiel, przez Niemcy – liderów energetyki odnawialnej, aż po...

Reżyseria: Łukasz Bluszcz , Urszula Sławiec

  Godziny emisji Punkt krytyczny. Energia odNowa

02:00

Lista Fokusa: Największe fenomeny polskiego świata sportu, odc. 38

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Aleksandra Ciupa, Marcin Kusy, Adam Jaworski, Andrzej Kostyra.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:30

Lista Fokusa: Najlepsze sposoby, by wypocząć na wakacjach, odc. 39

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście odcinka: Klaudia Klukowska, Maria Rotkiel, Jacek Kaczyński, Tomasz Bednarek.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

03:00

Misja skarb: Tajemnica pałacu w Czyżowie, odc. 2

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Tym razem Prospektor, Killer i Mario zjawiają się w Czyżowie Szlacheckim. Znajduje się tam późnobarokowy pałac, który według podań stoi na ruinach średniowiecznego zamku. Badacze mają zamiar przyjrzeć się tej sprawie. Niestety, budowla poważnie ucierpiała podczas drugiej wojny światowej, kiedy to została zbombardowana. Mimo to poszukiwacze skarbów natrafiają na dwa tropy – odnajdują wejście pod górą pałacową od strony północnej oraz schowek nad kaplicą, wskazany przez świadka – ostatniego...

  Godziny emisji Misja skarb

04:00

Redakcja: Dział Śledczy: Haracz za miłość, sez. 2, odc. 22

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Ktoś dewastuje jedną z restauracji. Do dziennikarzy zwraca się niezadowolona z opieszałości policji właścicielka lokalu. Kobieta podejrzewa, że jej mąż jest szantażowany przez mafię żądającą od niego haraczu. Nieoczekiwanie na jaw wychodzi prawda o podwójnym życiu właściciela restauracji. Mężczyzna rzeczywiście komuś płaci, a ze zdarzeniami w lokalu może mieć związek była kochanka Siewierskiego. Dzięki redaktorom udaje się rozwiązać tę zagadkę.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczna gra, sez. 2, odc. 23

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

17-letnia Oliwia nie wraca z imprezy z przyjaciółmi. Jej zrozpaczona matka prosi redaktorów o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Z zeznań kolegów zaginionej wynika, że jej zniknięcie może mieć coś wspólnego z modną grą w "szukanie krasnoluda". Dziennikarze wiedzą już, że kierowana wskazówkami z gry Oliwia dotarła na cmentarz. Redaktorzy muszą ustalić, gdzie przebywa dziewczyna i kto odpowiada za jej zniknięcie.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na środę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na środę dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

  • 19.02, 17:45 Fabryka jedzenia: Zapiekanka z batatów, zakręcone risotto, kawior, sez. 5, odc. 9 Godziny emisji
  • 19.02, 20:00 Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 2 Godziny emisji
  • 19.02, 20:20 Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 3 Godziny emisji
  • 19.02, 22:55 Mroczne tajemnice nazistów: Armia na dopalaczach, odc. 2 Godziny emisji
  • 20.02, 00:55 Hell on Wheels – Witaj w piekle, sez. 5, odc. 7 Godziny emisji
  • 20.02, 17:45 Fabryka jedzenia: Lody na patyku, pierożki, przekąski, serowe krakersy z masłem orzechowym, sez. 5, odc. 10 Godziny emisji
  • 20.02, 20:00 Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 4 Godziny emisji
  • 20.02, 20:20 Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 5 Godziny emisji
  • 21.02, 17:45 Fabryka jedzenia: Dip ze szparagów, australijskie lukrecje, miętowe pralinki, chipsy z plantanów, sez. 5, odc. 11 Godziny emisji
  • 21.02, 20:00 Gwiazdy lombardu, sez. 6, odc. 6 Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info