Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na piątek - ramówka, emisje

06:00 Wehikuł czasu: 28 czerwca

program informacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 4min.

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu (program)

06:05 Redakcja: Dział Śledczy: Mordercze działki, sez. 2, odc. 31

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Dora przekonuje redaktorów, by zajęli się sprawą wykupywania terenów ogródków działkowych pod budowę osiedla. Jedna z działkowiczek jest zastraszana, jednak policja przystępuje do śledztwa dopiero, gdy Dora znajduje zwłoki swojej informatorki. Młoda fotoreporterka ma szanse wykazać się w roli dziennikarki śledczej.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05 Wehikuł czasu: 28 czerwca

program informacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 4min.

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu (program)

07:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 18

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Druga odsłona wędkarskiego show z jesiotrami zamieszkującymi rzekę Fraser w roli głównej. Trzech śmiałków wyrusza na ekscytującą wyprawę do Kanady. Unikalne zdjęcia i mistrzowski instruktaż jednego z najlepszych przewodników po rzece są wyjątkową okazją do lepszego poznania tych niespotykanie silnych i walecznych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Dzikość pstrąga, odc. 19

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Dokument przybliża sposoby połowu pstrągów. Wędkarz, który planuje złowić tę rybę, musi posiadać techniczne umiejętności, gdyż pstrągi potrafią zachowywać się niespokojnie i szarpać podczas wyciągania wędki. Techniki połowu zaprezentują dwaj pasjonaci: Paweł Mirecki i Dariusz Ostrowski. Mężczyźni udadzą się w jedno najpiękniejszych łowisk pstrągów w północnej części Europy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

Reklama

08:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na wędkarskim poligonie, odc. 20

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Jakub Vágner udaje się do dwóch łowisk specjalnych w Czechach. Udowadnia, że są to warte odwiedzenia miejsca, które dają pasjonatom wędkarstwa możliwość połowów przez cały rok oraz doskonalenia swojej techniki.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

09:05 Dziwne oblicza wojny, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 60min.

Poznamy symbolikę pierścieni honorowych SS, wręczanych oficerom tej zbrodniczej formacji osobiście przez Heinricha Himmlera. Autorzy serii przypominają również przeprowadzony przez niesławną japońską Jednostkę 731 atak na chińskie Ningbo. W 1940 r. zrzucono na nie bomby z zarazkami dżumy. Japończycy chcieli zastosować tę samą broń przeciwko Amerykanom. W programie także niezwykła historia powstania przelicznika artyleryjskiego, który pomógł ochronić Londyn przed niszczycielskimi V-1....

Godziny emisji Dziwne oblicza wojny

10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 18

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu wyceniają dodge'a brothersa z 1924 roku. Zabytkowy sedan ma oryginalne drewniane koła. Następnie do lombardu trafiają kula i łańcuch, które według klienta pochodzą z dziewiętnastego wieku i były na wyposażeniu więzienia stanowego w Kalifornii. Przekonamy się, czy Rick zdecyduje się na zakup tych przedmiotów. Później Corey i Chumlee oglądają jednorękiego bandytę z motywem z "Terminatora".

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 19

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Tym razem bohaterowie programu mają okazję obejrzeć lamborghini murciélago, które w 2003 roku kosztowało 400 tysięcy dolarów. Przekonamy się, jak Corey poprowadzi negocjacje cenowe. Następnie klient prezentuje Rickowi zestaw odcisków palców Saddama Husajna. Zostały one pozyskane przez FBI w Bagdadzie. Później Rick i Corey zachwycają się srebrnym walkmanem, który należał do członka grupy The Who Johna Entwsitle'a. Odtwarzacz przyniosła do lombardu była żona muzyka, Maxine.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

11:00 Starożytni kosmici: Kosmiczni hodowcy, sez. 6, odc. 11

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

W tym odcinku analiza występujących w różnych kulturach legend o intymnych stosunkach ludzi i istot ze świata nadprzyrodzonego. Przyjrzymy się opowieściom o upadłych aniołach i greckim mitom o bogach, którzy mieli dzieci ze śmiertelniczkami, oraz średniowiecznym opisom inkubów, czyli demonów nawiedzającym kobiety we śnie, oraz sukkubów kuszących mężczyzn. Autorzy cyklu zastanawiają się, czy te historie mogą świadczyć o tym, że obcy przybywali na Ziemie, by płodzić potomstwo z ludźmi. Szukają...

Godziny emisji Starożytni kosmici

12:00 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 5

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 45min.

Niecałą dobę po tym, jak Jamie wysyła Rotator do Alberty, na trasie w Kolumbii Brytyjskiej dochodzi do wypadku ciężarówki transportującej wino. Samochód zostaje przełamany na pół. Howie musi sam poradzić sobie z holowaniem uszkodzonego pojazdu. Tymczasem kierowcy pomocy drogowej na północy również mają ręce pełne roboty. Muszą usunąć wraki z dwóch różnych autostrad. Oznacza to, że zarówno Al Quiring, jak i Adam Gazzola mają ciężki dzień.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Podróżując słynną drogą Route 66, Rick i jego brat natykają się na zabytkową szafę grającą marki Seeburg Wurlitzer z lat 50. Licząca ponad pół wieku maszyna wymaga generalnego remontu. Tymczasem w warsztacie Tyler i Ron pracują nad pochodzącym z lat 40. ubiegłego wieku automatem do sprzedaży batoników czekoladowych. Muszą wymienić uszkodzony napis znajdujący się na górze urządzenia. Kowboy wybiera się ze swoim kotem do weterynarza.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Rick i jego brat Ron kontynuują poszukiwania ciekawych przedmiotów, podróżując słynną drogą Route 66. Natrafiają na elementy wyposażenia dawnej stacji obsługi pojazdów. Przekonamy się, czy Tylerowi uda się przeprowadzić renowację tych urządzeń. Tymczasem w warsztacie zjawia się klient z zabytkowym kinetoskopem, czyli urządzeniem do wyświetlania ruchomych obrazów, opatentowanym przez Thomasa Edisona. Rick próbuje oduczyć pracowników używania ręczników jako chusteczek. Podwładni jednak ignorują...

Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 20

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu oglądają oldsmobile'a z 1937 roku. Właścicielem auta miał być Bugsy Siegel, gangster urodzony na Brooklynie, który w latach 40. XX wieku robił w Las Vegas milionowe interesy. Następnie do lombardu przychodzi klient, który ma na sprzedaż pochodnię olimpijską z letnich igrzysk w 1984 roku. Później Rick i Chumlee oglądają najmniejszy pistolet świata. Przekonamy się, czy miniaturowa austriacka broń trafi na półkę w lombardzie.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 21

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Tym razem do lombardu w Las Vegas trafia odbitka miedziorytu "Rycerz, śmierć i diabeł" renesansowego artysty Albrechta Dürera. Następnie Corey wycenia dwa trzykołowe motocykle. Oba pojazdy wyposażone są w silniki V8. Później do sklepu przychodzi klient z dużą maskotką psa Spudsa MacKenziego – postaci wykorzystywanej w latach 80. XX wieku w kampanii reklamowej popularnej w USA marki piwa. Przekonamy się, czy Rick i Chumlee ulegną urokowi tego imprezowego zwierzaka.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

Reklama

14:50 Kryptonim szef, sez. 6, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Rob Powells jest współzałożycielem i prezesem Rocket Fizz Soda Pop and Candy Shops. W ciągu niecałych pięciu lat firma stała się największą tego rodzaju marką w całej Ameryce. Każdy sklep jest zaopatrzony w ponad 500 butelek napojów gazowanych, tysiące rodzajów cukierków i setki upominków. Przedsiębiorstwo szybko się rozwija, a to oznacza, że na Robie ciąży coraz większa odpowiedzialność za jego dalsze funkcjonowanie. Biznesmen chce się upewnić, że jest gotów zmierzyć się z nowymi wyzwaniami,...

Godziny emisji Kryptonim szef

15:45 Poszukiwacze złota: Praca pod presją, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 42min.

Po sześciu tygodniach Nika i Chris kończą wydobycie w pierwszym miejscu i ruszają dalej. Instalacja sprzętu w nowej lokalizacji pod nieobecność Charlesa okazuje się sporym wyzwaniem. Dopiero po powrocie doświadczonego pracownika udaje się wznowić prace. Ken i Guillaume nadal nie mogą natrafić na żyłę złota. Proszą o pomoc dwóch weteranów – Stuarta Schmidta i Toma Morgana. Dzięki ich wskazówkom nabierają otuchy i z energią rozpoczynają testy w górze strumienia. Cam Johnson liczy na znalezienie...

Godziny emisji Poszukiwacze złota

16:45 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 45min.

Przed Howiem wyzwanie, które wydaje się niemożliwe do wykonania. Musi usunąć z ruchliwej autostrady olbrzymią ciężarówkę, z której wysypało się drewno. Ponieważ wóz holowniczy jest akurat w naprawie, Irwin musi użyć kilku mniejszych pojazdów. W tym czasie na północy Rotator przechodzi swój pierwszy poważny sprawdzian. Załoga ciężko pracuje, by udowodnić, że jest w stanie poradzić sobie z ciężkimi przemysłowymi ciężarówkami i ekstremalną pogodą.

Godziny emisji Autostrada przez piekło

17:45 Fabryka jedzenia: Herbata w puszce, tarty ser, turecki smakołyk, cukierki Mike & Ike, sez. 2, odc. 11

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Tym razem dowiemy się, jakiemu procesowi zawdzięcza swój smak mrożona zielona herbata, ponadto przekonamy się, z czego wykonana jest guma Turkish Taffy. Na zakończenie autorzy programu pokażą, co dzieje się z serem mozzarella zanim trafi na nasze stoły.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

18:25 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 11

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Tym razem bohaterowie programu oglądają kapelusz, który według sprzedającego nosił słynny westernowy gwiazdor John Wayne. Następnie Rick i Chumlee mają okazję kupić akwafortę, którą miał wykonać jeden z największych artystów w historii, Rembrandt. Przekonamy się, czy to cenne dzieło sztuki, czy może falsyfikat. Do lombardu przychodzi kobieta, która chce sprzedać klasyczną zabawkę z lat 50. ubiegłego wieku – małpkę grającą na talerzach perkusyjnych.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

18:45 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 12

reality show ( USA 2011 ) Czas: 19min.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu zastanawiają się nad kupnem samochodu terenowego – wymagającego gruntownego remontu jeepa CJ5 z 1973 roku. Następnie Rick rozmawia z mężczyzną, który ma na sprzedaż kolekcję fotografii i negatywów, dokumentujących ostatnią misję w ramach programu Apollo. Kolejny klient, który przychodzi do lombardu, chce spieniężyć złotą monetę o nominale 20 dolarów, wybitą w 1861 roku, zwaną double eagle ("podwójny orzeł").

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

19:00 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 13

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Wśród przedmiotów wycenianych w dzisiejszym odcinku jest zabytkowa strzelba, pochodząca z czasów wojny secesyjnej. Następnie Rick i Corey oglądają bardzo rzadką lalkę z serii G.I. Joe z lat 60. XX wieku. Prezentowany model przedstawia postać pielęgniarki. W lombardzie zjawia się też człowiek, który chce sprzedać srebrną zastawę, mającą pochodzić z kwatery Hitlera – Orlego Gniazda. Przekonamy się, czy Rick zdecyduje się złamać swoje zasady i kupić przedmioty należące do zbrodniarza.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

19:25 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 14

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Bohaterowie programu zastanawiają się nad kupnem wykonanej na zamówienie ramy motocyklowej. Corey podejmuje decyzję, która nie podoba się jego ojcu i dziadkowi. Do lombardu przychodzi człowiek, chcący spieniężyć zbiór liczących setki milionów lat skamieniałości, pochodzących ze stanowiska paleontologicznego Mazon Creek. Później Rick i Chumlee odwiedzają mężczyznę, który ma na sprzedaż klasyczny stół do ruletki z kasyna Stardust w Las Vegas.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:00 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 15

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Tym razem bohaterowie programu mają okazję nabyć kawałek historii amerykańskiego sportu – kij hokejowy podpisany przez zawodników drużyny olimpijskiej z 1980 roku. W drodze do złotego medalu igrzysk zespół USA pokonał ekipę ZSRR, uważaną wówczas za najlepszą na świecie. Następnie do lombardu przychodzi człowiek z oryginalną płytą winylową Boba Dylana z 1970 roku. Później Chumlee dostaje od Ricka specjalne zadanie. Przekonamy się, czy się z niego wywiąże.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:20 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 16

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku klient lombardu chce sprzedać samochód wyścigowy z lat 70. ubiegłego wieku. Następnie Rick i Corey oglądają zestaw służący do ćwiczenia amerykańskich żołnierzy w wykrywaniu japońskich min lądowych podczas drugiej wojny światowej. Komplet należał do ojca sprzedającego. Później Corey i Chumlee wyceniają maszynę do sprzedaży napojów Dr Pepper, wyprodukowaną w 1957 roku. Stary automat został gruntownie odrestaurowany.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:55 Gwiazdy lombardu, sez. 5, odc. 1

reality show ( USA 2011 ) Czas: 19min.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu oglądają m.in. w pełni sprawny transporter opancerzony z czasów drugiej wojny światowej – M3 scout car. Przekonamy się, czy pracownicy lombardu zdecydują się kupić ten historyczny pojazd. Następnie Rick i Corey spotykają się z mężczyzną, który ma na sprzedaż czek podpisany przez mafiosa Carla Gambino. Później Rick i Chumlee zastanawiają się nad kupnem komputera firmy Apple z 1987 roku.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

21:15 Gwiazdy lombardu, sez. 5, odc. 2

reality show ( USA 2011 ) Czas: 19min.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu staną oko w oko z ziejącym ogniem Robosaurusem, czyli olbrzymim robotem w kształcie dinozaura, skonstruowanym przez Douga Malewickiego. Następnie Rick i Chumlee oglądają żeliwną skarbonkę z postacią Wuja Sama. Przedmiot pochodzi z 1886 roku. Później Harrisonowie usiłują uporać się z awarią komputera, która paraliżuje pracę lombardu. Jeśli szybko nie znajdą wyjścia z sytuacji, będą musieli zamknąć sklep po raz pierwszy od 22 lat.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

21:50 Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 42min.

W połowie sezonu Knutson chce zakończyć prace w Sulphur Creek i jak najszybciej zacząć wydobycie w Last Chance. Gdy Karl i jego matka przetapiają całe złoto, które zgromadzili do tej pory, okazuje się, że znacznie przekroczyli tegoroczny cel. Mają nadzieję, że w nowym miejscu będą mieli tyle samo szczęścia. Cam Johnson nie jest w stanie uporać się z wieczną zmarzliną, która uniemożliwia wydobycie. Obawia się, że ten sezon może ocalić tylko cud. Wkrótce los się do niego uśmiecha. Ken i...

Godziny emisji Poszukiwacze złota

22:50 Prawdziwe oblicze transportu zwierząt

film dokumentalny ( Niemcy 2017 ) Czas: 53min.

Szokujące materiały prezentowane w filmie zostały nagrane z ukrycia. Ukazują straszliwe warunki, w jakich przewożony jest eksportowany z Europy żywiec. Zwierzęta podczas podróży często doznają prawdziwych tortur. Pracownicy firm przewozowych lekceważą orzeczenie stanowiące, że unijne przepisy dotyczące dobrostanu zwierząt powinny być przestrzegane również w trakcie transportu do krajów spoza UE. Dokumentaliści przedstawiają wyniki śledztwa, które odkrywa przerażającą stronę handlu żywym...

Godziny emisji Prawdziwe oblicze transportu zwierząt

23:55 OSP. Na ratunek!, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( Polska 2019 ) Czas: 43min.

Strażacy z Ożarowa Mazowieckiego mają za zadanie ugasić trawę, która płonie tuż przy torach kolejowych. Muszą się spieszyć, ponieważ w bliskiej odległości znajduje się transformator zasilający i kontrolujący szlaban i sygnalizację świetlną na przejeździe kolejowym. Zaraz po powrocie z tej akcji Patryk odbiera kolejne zgłoszenie. Tym razem ochotnicy muszą uwolnić kota uwięzionego pod maską samochodu. Tymczasem strażacy z OSP Aleksandrów Łódzki wyjeżdżają do pożaru maszyny służącej do produkcji...

Godziny emisji OSP. Na ratunek!

00:55 Pod lupą, sez. 2, odc. 8

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Prowadzący zdradzi fakty i mity o alkomatach. Opowie o nowych emotikonach i weźmie pod lupę laser. Witold Tomaszewski zdradzi gadżety do obrony. Gospodarz programu przeprowadzi eksperyment z udziałem magnezu. Zmierzy się też z pytaniami od widzów. Wyjaśni, jak odróżnić metanol od etanolu, a także czy spożywanie dużej ilości cukru prowadzi do cukrzycy.

Godziny emisji Pod lupą

02:00 Lista Fokusa: Najzabawniejsi polscy aktorzy komediowi, odc. 74

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście odcinka: Wiesław Kot, Gaweł Feliga, Agata Załęcka, Aldona Jankowska, Robert Kilen i Paweł Trzoch.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

02:35 Lista Fokusa: Najciekawsze rytuały sportowe, odc. 1

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 25min.

Goście odcinka to: Dariusz Chrabałowski i Leszek Dudek, dziennikarze sportowi magazynu "Super Express", oraz siatkarz Tomasz Czyżewski.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

03:00 OSP. Na ratunek!, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( Polska 2019 ) Czas: 43min.

Odbywający służbę w straży miejskiej Grzesiek wzywa kolegów z OSP Ożarów Mazowiecki do usunięcia konarów połamanych przez wiatr i zagrażających pieszym. Na akcję jadą Leszek i Jurek. Prowadzenie działań utrudnia strażakom zaparkowany samochód, który blokuje wjazd podnośnikowi. Wieczorem ochotnicy otrzymują polecenie usunięcia pijanego mężczyzny z pomieszczenia, w którym znajduje się bankomat. Leszek chce jak najszybciej wyrzucić nieproszonego gościa, ale jego koledzy podejmują z nim dialog....

Godziny emisji OSP. Na ratunek!

04:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wielka majówka, odc. 26

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Gdy zbliża się majowy weekend nad polskie rzeki przybywają tłumy wędkarzy. To jest doskonała okazja, by wybyć z kraju. W taki sposób zrodził się pomysł na wyprawę do Bośni...

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka, odc. 27

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Chłopak, który wybrał się na ryby do Szwecji, marzył o tym, by złowić metrowego szczupaka. Jako doświadczony wędkarz opowie wraz z kolegami o tym, co trzeba zrobić, by odnieść sukces w łowieniu.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka, odc. 28

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Chłopak, który wybrał się na ryby do Szwecji, marzył o tym, by złowić metrowego szczupaka. Jako doświadczony wędkarz opowie wraz z kolegami o tym, co trzeba zrobić, by odnieść sukces w łowieniu.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Z wędką przez świat – Kostaryka, odc. 29

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Relacja z wędkarskiej wyprawy na Kostarykę, zorganizowanej przez członków "Royal Fishing Club". Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z mniejszymi rybami kogucimi czy karanksami, a także potężnymi, jak chociażby żaglice.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na piątek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na piątek dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry