Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na piątek - ramówka, emisje

2018-12-21 Pokaż dziś

06:05

Redakcja: Dział Śledczy: Skrzywdzone dzieciaki, sez. 2, odc. 20

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Policja rozpoczyna śledztwo w sprawie zdjęć z dziecięcą pornografią znalezionych na wysypisku przez bezdomnego. Reporterzy znajdują kobietę, która na jednej z fotografii rozpoznała swoją siostrę. W końcu udaje się aresztować zboczeńca, jednak wielu z jego ofiar nie można już uratować. Część z nich popadła w alkoholizm lub popełniła samobójstwo.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:15

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 17

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Widzowie zobaczą niezapomniane krajobrazy Kolumbii Brytyjskiej. Jesiotry to prawdziwe giganty słodkich wód. Waga i rozmiary wcale nie przeszkadzają im w wykonywaniu powietrznych akrobacji. Pasjonujący film przedstawia z bliska niezwykłe stworzenia morskie. Nie zabraknie wskazówek na temat tego, jak można skutecznie złowić tak duże ryby, a przy okazji przeżyć wyjątkową wędkarską przygodę.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:40

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 18

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Druga odsłona wędkarskiego show z jesiotrami zamieszkującymi rzekę Fraser w roli głównej. Trzech śmiałków wyrusza na ekscytującą wyprawę do Kanady. Unikalne zdjęcia i mistrzowski instruktaż jednego z najlepszych przewodników po rzece są wyjątkową okazją do lepszego poznania tych niespotykanie silnych i walecznych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:05

Pod lupą, sez. 4, odc. 4

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

  Godziny emisji Pod lupą

08:40

Prepersi – gotowi na wszystko: Czego boją się kanadyjscy prepersi?, odc. 8

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 25min.

Andrzej Meller kontynuuje podróż po Kanadzie, podczas której odwiedza kolejnych bohaterów. Che Bodhi to jeden z najbardziej doświadczonych tutaj prepersów, twórca Ontario Prepper Survival Network. Uprawia tzw. survival leśny, potrafi łowić zwierzynę przy użyciu prymitywnych metod, które stworzyli i kultywowali lokalni Indianie. Mężczyzna demonstruje różne metody tworzenia pułapek. Pokazuje, jakie środki przedsięwziął, by przygotować się na najgorsze. Z kolei Robert Studer zaprasza Andrzeja do...

Obsada: Andrzej Meller

  Godziny emisji Prepersi – gotowi na wszystko

Reklama
09:15

Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 45min.

Marznący deszcz pokrywa trasę Coquihalla grubą warstwą lodu, paraliżując ruch i niemal uniemożliwiając działanie Jamiemu i jego pracownikom. Mimo strasznych warunków na drodze Ken Monkhouse wyrusza, aby wykonać zlecenie na odległym, pokrytym lodem wzgórzu. Nie wie, że czeka go najgorszy dzień jego życia. Dobry przyjaciel Davisa zostaje wezwany do akcji, kiedy wskutek kolizji dwóch ciężarówek zostaje zablokowana autostrada TransCanada i krajowa linia kolejowa.

  Godziny emisji Autostrada przez piekło

10:15

Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 7

reality show ( USA 2009 ) Czas: 21min.

W Las Vegas panuje świąteczna atmosfera, która udziela się również bohaterom programu. Losują oni osoby, dla których przygotowują prezenty. Właściciele lombardu mają okazję kupić banknoty z czasów wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Przekonamy się, czy ta transakcja dojdzie do skutku. Pewna kobieta przynosi do sklepu topór bojowy, który ma pochodzić z XV wieku. Do lombardu trafia również część wyposażenia okrętu USS Wisconsin.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

10:45

Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 8

reality show ( USA 2009 ) Czas: 21min.

W lombardzie niespodziewanie spadają zyski. By zmotywować wszystkich do bardziej intensywnej pracy, dziadek obiecuje najlepszemu sprzedawcy nagrodę. Otrzyma on stek oraz 500 dolarów premii. Niebawem bohaterowie programu zdobywają stuningowany motocykl, "kalkulator" z 1915 roku i dwustuletnie guziki, które mogły należeć do samego George'a Washingtona.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

11:15

Na lodowym szlaku, sez. 9, odc. 10

reality show ( USA, Kanada ) Czas: 40min.

Finałowy odcinek sezonu ma dramatyczny przebieg. Lisa Kelly i Todd Dewey ze wszystkich sił starają się, aby przeprawa przez zamarzniętą Zatoka Hudsona zakończyła się sukcesem. Darrell Ward porywa się na najtrudniejszy z wciąż otwartych zimowych szlaków. Z kolei Art Burke, który wyrusza na trasę po raz pierwszy od fatalnej podróży, musi pokonać ostatnią dostępną lodową przeprawę. Tymczasem na odległych pustkowiach Alex Debogorski ma poważne problemy.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:10

Superciężka pomoc drogowa, sez. 1, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 45min.

W odcinku finałowym gościnnie wystąpią pracownicy pomocy drogowej znani z programu "Autostrada przez piekło". Bohaterowie obu serii porównują najtrudniejsze i największe operacje, jakie przeprowadzili w tym sezonie. W Ontario największe wyzwanie stanowi stres i niebezpieczeństwo związane z dużymi prędkościami, z kolei w Kolumbii Brytyjskiej najbardziej dają się we znaki surowe warunki terenowe. Dowiemy się również, że obok różnić jest wiele rzeczy, które łączą pracowników pomocy...

  Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

13:10

Handlarze historią: Najcięższy sprzęt, sez. 1, odc. 5

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 43min.

Bruce Crompton to prawdziwy miłośnik historii i militariów. W jego zbiorach znajdują się m.in. zestawy radiowe czy czołgi z okresu II wojny światowej. W wynajdywaniu sprzętu pomagają mu najlepsi specjaliści z branży. Wśród nich są: Ian – ekspert od militariów, a także bliźniacy, Nick i Phil, którzy potrafią naprawić dosłownie wszystko. Bruce Crompton wraz z nimi podróżuje po całej Europie, polując na wojskowe trofea. Ekipa zrobi wszystko, aby zdobyć okazyjny egzemplarz i jeszcze na nim...

  Godziny emisji Handlarze historią

14:10

Mordercze maszyny: Na podbój nieba, odc. 5

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 50min.

Gdy tylko ludziom udało się zrealizować marzenie o lataniu, zaczęli również toczyć bitwy w powietrzu. Po raz pierwszy samoloty wykorzystano w walce na dużą skalę podczas pierwszej wojny światowej. W programie zobaczymy, jak przebiegała ewolucja maszyn konstruowanych dla lotnictwa wojskowego. Przyjrzymy się najnowocześniejszym statkom powietrznych – latającym fortecom, naddźwiękowym myśliwcom oraz bezzałogowym dronom, które są wstanie zniszczyć całe budynki albo precyzyjnie wyznaczony cel.

  Godziny emisji Mordercze maszyny

15:15

Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 9

reality show ( USA 2009 ) Czas: 21min.

Rick ma okazję nabyć lunetę, która według jej właściciela pochodzi z wyposażenia okrętu z czasów drugiej wojny światowej. Z kolei Corey zastanawia się nad kupnem wykończonego na zamówienie motocykla Harley Road King z 1996 roku. Pojazd ma jednak poważną wadę – są na nim wymalowane kiczowate różowe płomienie. W lombardzie zjawia się mężczyzna, który chce sprzedać noże przemycone przez jego dziadka podczas drugiej wojny światowej.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

15:45

Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 10

reality show ( USA 2009 ) Czas: 21min.

Do lombardu zgłasza się osoba, która chce sprzedać afisz teatralny z przedstawienia, podczas którego został zamordowany Abraham Lincoln. Trzeba jednak sprawdzić autentyczność plakatu. Corey i Chumlee spotykają się także z mężczyzną, który sprzedaje im dwie włócznie. Dziadek podejrzewa, że nowe nabytki mogą być bardzo cenne. Na zakończenie Rick podejmuje ryzykowną decyzję i kupuje elegancki zegarek.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

16:15

Poszukiwacze złota: Nie wszystko złoto..., sez. 2, odc. 7

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 40min.

Nadchodzi jesień i górnicy muszą po raz kolejny stawić czoła matce naturze. Big Al walczy z bobrami, które sieją spustoszenie na jego działce.

  Godziny emisji Poszukiwacze złota

Reklama
17:15

Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 7

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 45min.

Al i Gord z Quiring Towing zostają wezwani do wyładowanej ciężarówki, która zatrzymała się tuż nad przepaścią. Przekonamy się, czy pracownikom pomocy drogowej uda się przezwyciężyć siłę ciążenia i nie dopuścić do katastrofy. Colin wyrusza na pomoc nowemu klientowi. Przeżywa trudne chwile na bocznej drodze w Albercie. Jamie testuje nowego kierowcę, którego sytuacja zdaje się przerastać. John i Brandon starają się ocalić ranną sowę, która utknęła na autostradzie.

  Godziny emisji Autostrada przez piekło

18:20

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 17

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Uczestnicy program kierują się na południe, do Oceanside. Tutaj Rene czuje się jak w domu i zamierza to wykorzystać, onieśmielając konkurencję. Darrell i Brandon walczą o schowek, który kryje kawałek historii kina. Z kolei Jarrod i Brandi przekonują się, że przyjaźń może być magiczna i... opłacalna. W swoim schowku, który kupili za 50 dolarów, znajdują dużego pluszowego kucyka i kolekcję maskotek My Little Pony. Wszystko to okazuje się warte ponad 800 dolarów.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 18

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Kolejna aukcja w El Monte, gdzie duże schowki oznaczają duże pieniądze. Dave Hester w licytowanym przez siebie magazynku znajduje mnóstwo akcesoriów przydatnych na imprezach. Jedzie w miejsce, gdzie może szybko sprzedać całość. Dostaje za wszystko 850 dolarów. Przy okazji daje upust swojej niechęci do Darrella. Brandi i Jarrod w swoim schowku natrafiają na gigantyczny zestaw do gry w szachy. Okazuje się, że pionki i figury są warte 3,5 tysiąca dolarów.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 5

reality show ( USA 2010 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy licytacje schowków w porcie Long Beach. Okolica kojarzy się z tanimi mieszkaniami i importowanymi luksusowymi towarami. Kupowanie zawartości magazynów w ciemno wiąże się więc ze sporym ryzykiem, choć może przynieść też wielki zarobek. Dave Hester i Darrell Sheets mają ochotę na schowek wypełniony sprzętem do surfingu oraz kowbojskimi atrybutami. Jarrod i Brandi chcą kupić magazyn, którego zawartość wypełni półki w ich sklepie z używanymi rzeczami. Z kolei Barry...

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:25

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 6

reality show ( USA 2010 ) Czas: 21min.

Tym razem aukcja odbywa się w kalifornijskiej miejscowości Homeland, w której jest duża społeczność zamożnych emerytów. Łowcy okazji wiedzą, że można tutaj natrafić na prawdziwe skarby. Darrellowi Sheetsowi, weteranowi aukcji garażowych, wpada w oko schowek wypełniony meblami. Tymczasem Jarrod Schulz decyduje się na hazard i podejmuje ryzyko kupna sejfu. Przekonamy się, czy udało im się nabyć cenne przedmioty, czy bezużyteczne graty.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

20:00

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 7

reality show ( USA 2010 ) Czas: 21min.

Tym razem licytacje opuszczonych schowków odbywają się w kalifornijskim Riverside – mieście o bogatej historii i kulturze hiszpańsko-amerykańskiej. Kupujący odkrywają tu dość osobliwe przedmioty. Natrafiają między innymi na niecodzienny manekin z telefonem, aparaturę do pędzenia bimbru oraz ciekawy sprzęt biurowy. Wszystko to robi niemałe wrażenie, ale kupujący dopiero przekonają się, czy nabyli bezwartościowe śmieci, czy można je sprzedać z zyskiem.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

20:20

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 8

reality show ( USA 2010 ) Czas: 20min.

Tym razem obserwujemy licytacje zawartości opuszczonych magazynów znajdujących się w Gardenie w Kalifornii. Przekonamy się, że niektórzy kupujący są w stanie sięgnąć po niekonwencjonalne metody, aby trafić na trop skarbów. Barry Weiss wynajmuje dwóch jasnowidzów, którzy mają ujawnić, co kryje się w schowkach. Mówią oni, że mają złe przeczucia co do tych miejsc. To jednak nie zniechęca Jarroda i Brandi. Postanawiają oni zaryzykować, aby ratować swój sklep.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

20:55

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 9

reality show ( USA 2010 ) Czas: 21min.

Przedmieścia Los Angeles – Norwalk – to miejsce, w którym panuje spokojna atmosfera małego miasteczka. Tutejsze schowki mogą kryć przedmioty kolekcjonerskie, a także zapomnianą biżuterię. Barry Weiss szuka czegoś do swojego zbioru osobliwości. Brandi i Jarrod jednoczą się we wspólnej walce przeciwko Dave'owi Hesterowi. Tymczasem Darrell Sheets znajduje cenny przedmiot w ukrytym pomieszczeniu. Okazuje się, że małe miasteczko jest pełne prawdziwych cudeniek.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

21:25

Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 10

reality show ( USA 2010 ) Czas: 20min.

W mieście uniwersyteckim, jakim jest Fullerton, handlarze starociami polują na podręczniki i rzadkie zabytkowe przedmioty związane z uczelnią. Między Dave'em a Darrellem trwa zaciekła rywalizacja. Barry Weiss chce zdobyć starą płytę winylową. Tymczasem Jarrod i Brandi podejmują desperackie kroki, aby ratować swój sklep przed bankructwem. Przekonamy się, komu dostaną się śmieci z akademika, a kto będzie miał więcej szczęścia i trafi na prawdziwy skarb.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

21:55

Porażki inżynierów, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 39min.

W tym odcinku poznamy przyczyny katastrofy pociągu transportującego ropę. Ten straszny wypadek pochłonął 47 ofiar. Twórcy serii udają się do Kentucky, gdzie pod muzeum zabytkowych samochodów powstał lej krasowy, który spowodował zapadnięcie się podłogi i wciągnięcie cennych aut pod ziemię. Przekonamy się, czy inżynierowie mają pomysł na odbudowę konstrukcji. Dowiemy się również, czy zawalenie się dachu stadionu w Minneapolis było konsekwencją błędu projektantów albo budowniczych, czy może...

  Godziny emisji Porażki inżynierów

Reklama
22:50

Pierwszy stopień do piekła, odc. 3

serial dokumentalny ( Niemcy 2016 ) Czas: 47min.

Tym razem Jared Hasselhoff chce uraczyć się najbardziej pikantnymi potrawami na świecie. W tym celu wyrusza w ekstremalną kulinarną podróż. W Meksyku zjada słynne papryczki jalapeno. W Nowym Jorku spotyka się z szefem kuchni, który gotuje w... masce gazowej, ponieważ przyrządza najostrzejsze curry na świecie. Następnie Evil zatrzymuje się w Bristolu, gdzie spotyka się z uczestnikami konkursu jedzenia chili. Otrzymuje od nich wskazówki, które przydają mu się podczas ostatniego punktu podróży –...

  Godziny emisji Pierwszy stopień do piekła

23:50

Tajemnice brytyjskich zamków, odc. 1

program popularnonaukowy ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 43min.

Wizyta w największej brytyjskiej fortecy – zamku w Dover, wzniesionym w XII wieku przez Henryka II. Ta imponująca budowla górująca nad słynnymi białymi klifami powstała jako świadectwo królewskiej siły. Dan Jones dowodzi, że budowa zamku była również efektem poczucia winy za brutalne zabójstwo Tomasza Becketa, arcybiskupa Canterbury, które wstrząsnęło średniowieczną Europą. Prowadzący prezentuje sieć tuneli pod fortecą, które przez wieki służyły do obrony Dover i kraju. Wykorzystywano je...

Reżyseria: Maurice Sweeney

  Godziny emisji Tajemnice brytyjskich zamków

00:50

Pod lupą, sez. 2, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Prowadzący sprawdzi, czy wygląd ma wpływ na to, jak odbiera nas społeczeństwo. Joanna Sosnowska opowie o gadżetach pomagających uprawiać sport. Ekipa programu odwiedzi afrykanarium we Wrocławiu. Widzowie będą tez świadkami wyścigu pojazdów odrzutowych.

  Godziny emisji Pod lupą

02:00

Lista Fokusa: Sprawdzone sposoby na udane zdjęcia z wakacji, odc. 26

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Zaproszeni do studia goście wypowiadają się na określone tematy, zapewniając rozrywkę oraz solidną porcję praktycznych porad. Jako komentatorzy występują eksperci, celebryci oraz telewidzowie.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:35

Lista Fokusa: Najlepsi strzelcy mundiali, odc. 27

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Piotr Koźmiński, Andrzej Kostyra, Sonia Wesołowska.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:55

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Tajemnice Gauleitera Kocha, odc. 5

serial dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Tomasz Sekielski odkrywa tajemnice niemieckiego nazisty i zbrodniarza, Erika Kocha, którego uznano winnym śmierci około 400 tysięcy Polaków. Wyjaśnia, dlaczego uniknął orzeczonej przez sąd egzekucji i pozwolono mu dożyć swych dni w więzieniu w Barczewie. Widzowie dowiedzą się m.in., czy współpracował z komunistycznymi służbami specjalnymi.

Reżyseria: Tomasz Sekielski

  Godziny emisji Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU

04:00

Redakcja: Dział Śledczy: List od zabójcy, sez. 2, odc. 19

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Bogusława Serafin przekazuje redaktorom "Expressu Codziennego" anonimowy list od kierowcy, który śmiertelnie potrącił jej córkę. Policji nie udało się znaleźć sprawcy, ale dziennikarze wpadają na jego trop. Mężczyzna zostaje zatrzymany podczas próby przekupienia Basi. Grzegorz chce, żeby Dora towarzyszyła mu na weselu kolegi. Tymczasem Basia zastanawia się, czy Marek może być zamieszany w mafijną aferę na Pomorzu.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Skrzywdzone dzieciaki, sez. 2, odc. 20

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Policja rozpoczyna śledztwo w sprawie zdjęć z dziecięcą pornografią znalezionych na wysypisku przez bezdomnego. Reporterzy znajdują kobietę, która na jednej z fotografii rozpoznała swoją siostrę. W końcu udaje się aresztować zboczeńca, jednak wielu z jego ofiar nie można już uratować. Część z nich popadła w alkoholizm lub popełniła samobójstwo.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na piątek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na piątek dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info