Reklama

Logo TVP1 HD TVP1 HD program TV na sobotę - ramówka, emisje

2018-10-20 Pokaż dziś

05:10

Klan - odc. 3353

telenowela TVP ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Leopold cały czas ogląda zardzewiałe kółko, które wykopał na działce. Wybiera się do kolegi pracującego w muzeum. Niestety, kolega dostrzega w domniemanej ułańskiej ostrodze tylko zardzewiałą przerzutkę od roweru. Leopolda w ogóle to nie załamuje.

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia , Adam Molak , Jerzy Sztwiertnia , Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski

Obsada: Daniel Zawadzki , Aleksandra Woźniak , Dorota Kamińska , Sawa Fałkowska , Małgorzata Ostrowska , Grzegorz Wons , Krzysztof Janczar , Dariusz Lewandowski , Tomasz Stockinger , Mirosław Jękot

  Godziny emisji Klan

05:30

Klan - odc. 3354

telenowela TVP ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Paweł i Wiga zastanawiają się, dlaczego Milda od razu nie powiedziała, jakie ma wykształcenie, i że szuka pracy w swoim zawodzie. Niespodziewanie Pawełek bierze ją w obronę. Po lekcjach czeka na nią przed firmą Jerzego i Antka.

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia , Adam Molak , Jerzy Sztwiertnia , Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski

Obsada: Dorota Kamińska , Sawa Fałkowska , Małgorzata Ostrowska , Grzegorz Wons , Krzysztof Janczar , Dariusz Lewandowski , Tomasz Stockinger , Mirosław Jękot , Anna Powierza , Diana Kadłubowska

  Godziny emisji Klan

06:00

Klan - odc. 3355

telenowela TVP ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Iwona czuje, że zbyt pochopnie zgodziła się być chrzestną matką Teosia. Obawia się, że intencje rodziców są wyłącznie materialne. Anna po dłuższym zastanowieniu też ma takie podejrzenia. Jej córka będzie więcej mogła przekazać Teofilowi.

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia , Adam Molak , Jerzy Sztwiertnia , Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski

Obsada: Czesław Bogdański Bogdański , Marcin Kwaśny , Kaja Paschalska , Zofia Gorzęba , Katarzyna Skolimowska , Paulina Holtz , Michał Lesień , Amelia Malesa , Dorota Kamińska , Małgorzata Ostrowska

  Godziny emisji Klan

06:25

Sprawa dla reportera

( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska.

  Godziny emisji Sprawa dla reportera

07:20

Rok w ogrodzie

( Polska 2018 ) Czas: 19min.

Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji.

  Godziny emisji Rok w ogrodzie

Reklama
07:45

Rok w ogrodzie Extra

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

  Godziny emisji Rok w ogrodzie Extra

08:00

Las bliżej nas s.II - odc. 2

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Bieszczadzcy leśnicy Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina odkrywają tajemnice lasu.

  Godziny emisji Las bliżej nas

08:25

Pełnosprawni - odc. 272

magazyn dla niepełnosprawnych ( Polska 2018 ) Czas: 19min.

Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie.

  Godziny emisji Pełnosprawni

08:50

Studio Raban

( Polska 2018 ) Czas: 22min.

W Studio Raban przedstawimy postawy warte naśladowania: młodych, szukających codziennego kontaktu z Bogiem, ale także tych trochę starszych: księży i biskupów będących inspiracją dla młodzieży. Ważną rolą w programie odegra także Internet.

  Godziny emisji Studio Raban

09:20

Rodzinny ekspres

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Dziecko i depresja. Każdy może mieć w życiu tak zwany gorszy czas. Jednak u dzieci i młodzieży trzeba mocno zwracać uwagę na takie momenty i trzymać rękę na pulsie. Dlaczego? Bo dziecko czy nastolatek nie powie: Mamo! Jest mi smutno, cierpię, pomóż!.

  Godziny emisji Rodzinny ekspres

09:50

Fascynujący świat - Tajemnice ludzkiego ciała. Przetrwanie

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 51min.

Trzyczęściowy film dokumentalny BBC Worldwide o sekretach ludzkiego ciała. Za pomocą pionierskiej grafiki i nowych odkryć naukowych poznamy lepiej wewnętrzną mechanikę ludzkiego ciała. Organizm ludzki należy do najbardziej wyrafinowanych na ziemi.

Reżyseria: Martin Johnson

  Godziny emisji Secrets of the Human Body

10:55

Korona królów - taka historia... - odc. 7 - Nie od razu Kraków zbudowano...

telenowela historyczna TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Czy Kraków za Kazimierza Wielkiego był istotnie murowany? Ile było łaźni i jak często odwiedzali je krakowianie? Co mieściło się na ulicy Psiej, Krowiej, Kociej? Dlaczego ci, którzy nie zdążyli wejść do miasta przed zamknięciem bram, kończyli we Florencji?

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz

  Godziny emisji Korona królów

11:25

Korona królów - odc 109

telenowela historyczna TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Ligęza zdradza Jaśkowi skrywaną miłość do Belli i związane z tym rozterki. Przyjaciel nie pochwala jego postępowania. Czy Mikołaj oprze się wielkiej namiętności ukochanej? Kazimierz rozsyła gońców do wojewodów i kasztelanów z zaproszeniem na radę.

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz , Jerzy Krysiak , Wojciech Pacyna , Jacek Sołtysiak

Obsada: Andrzej Hausner , Aleksandra Przesław , Piotr Ligienza , Marcin Rogacewicz , Krzysztof Wrona , Piotr Nowak , Hubert Wróblewski , Karina Seweryn , Agata Bykowska , Tomasz Ciachorowski

  Godziny emisji Korona królów

11:55

Korona królów - odc 110

telenowela historyczna TVP ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

W karczmie pojawia się pewny siebie Piotr Szafraniec i wzbudza tym spore zamieszanie. Chce objąć stanowisko przy królu i w tej sprawie spotyka się ze swoim przyjacielem, Janem Jurą. Ligęza, po spędzonej nocy z Bellą, podejmuje decyzję o odejściu od Egle.

Reżyseria: Jerzy Krysiak , Jacek Sołtysiak , Wojciech Pacyna

Obsada: Andrzej Hausner , Aleksandra Przesław , Tomasz Sapryk , Piotr Ligienza , Marcin Rogacewicz , Krzysztof Wrona , Karol Biskup , Piotr Nowak , Mirosław Jękot , Violetta Arlak

  Godziny emisji Korona królów

12:25

Korona królów - odc 111

telenowela historyczna TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Ligęza prosi króla o zwolnienie z urzędu marszałka, który dotąd piastował. Kazimierz jest zaskoczony, ale znajduje odpowiednią osobę na to stanowisko. Kiedy córka Egle, Audre, dowiaduje się prawdy, chce sama wymierzyć sprawiedliwość za krzywdy matki.

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz , Jerzy Krysiak , Jacek Sołtysiak , Wojciech Pacyna

Obsada: Andrzej Hausner , Tomasz Sapryk , Piotr Ligienza , Krzysztof Wrona , Karol Biskup , Piotr Nowak , Violetta Arlak , Karina Seweryn , Agata Bykowska , Gabriela Chojecka

  Godziny emisji Korona królów

Reklama
13:00

Korona królów - odc 112

telenowela historyczna TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Audre zaatakowała Ligęzę, teraz Gabija ukrywa ją w leśnej chacie. Grozi jej surowa kara. Ranny Mikołaj bez uprzedzenia opuszcza też i Bellę. Jakie ma dalsze plany? Piotr Szafraniec robi wrażenie na królu, któremu podoba się jego zapał i odwaga sądów.

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz , Jerzy Krysiak , Jacek Sołtysiak , Wojciech Pacyna

Obsada: Andrzej Hausner , Aleksandra Przesław , Tomasz Sapryk , Piotr Ligienza , Karol Biskup , Piotr Nowak , Hubert Wróblewski , Hanna Wojak , Karolina Kominek , Agata Bykowska

  Godziny emisji Korona królów

13:35

Okrasa łamie przepisy - Bio warzywa na stół

magazyn kulinarny ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Obsada: Karol Okrasa

  Godziny emisji Okrasa łamie przepisy

14:10

Jak to działa - odc. 167 Pasożyty

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Tematem odcinka są pasożyty. Jakie są, jak działają, w jakich okolicznościach mogą być niebezpieczne i jak je przechytrzyć?

  Godziny emisji Jak to działa

14:40

Gen innowacyjności s.II - odc. 3

( Polska 2018 ) Czas: 11min.

magazyn ekonomiczny

  Godziny emisji Gen innowacyjności

14:55

Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem - /20/

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Andrzej Dobosz, krytyk literacki, publicysta i erudyta. Przyjaźnił się z ludźmi pióra i myślicielami XX wieku w Polsce, m.in. z Antonim Słonimskim. Bibliofil pozostaje na bieżąco z nowościami wydawniczymi. Ma wyjątkowe i osobiste podejście do literatury.

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

  Godziny emisji Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem

15:05

Ojciec Mateusz s.XX - odc. 257 - Cytryny (Ojciec Mateusz XX, odc. 6)

serial kryminalny TVP ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Mateusz spotyka pana Czesława. Mężczyzna jest załamany i chce się napić. Wyznaje księdzu, że wpadł w spiralę kredytową i grozi mu utrata domu. Mateusz oferuje pomoc i umawia się z nim pod bankiem Lemon, w którym Czesław jest zadłużony.

Reżyseria: Artur Żmijewski

Obsada: Artur Żmijewski , Kinga Preis , Aleksandra Górska , Katarzyna Burakowska , Piotr Polk , Michał Piela , Rafał Cieszyński , Bartłomiej Firlet , Arur Ponte , Andrzej Musiał

  Godziny emisji Ojciec Mateusz

16:00

Ojcze Święty - dziękujemy!

koncert ( Polska 2018 ) Czas: 45min.

Z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża 16.10.2018 r. odbył się koncert Ojcze Święty - dziękujemy, który upamiętnił ten pontyfikat. Koncert przypomni drogę Jana Pawła II na Stolicę Piotrową i cenny bagaż doświadczeń, jaki zabrał z Polski.

  Godziny emisji Ojcze Święty - dziękujemy!

17:00
Na żywo

Teleexpress

( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

  Godziny emisji Teleexpress

17:20

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

  Godziny emisji Pogoda 17.15

17:30

Jaka to melodia? - odc. 3909

teleturniej muzyczny ( Polska 2018 ) Czas: 42min.

Wydanie specjalne muzycznego quizu propagującego muzykę rozrywkową. W tym odcinku rywalizują medalistki Mistrzostw Europy Berlin 2018: Justyna Święty - Ersetic, Sofia Ennaoui vs Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart - Witan; Prowadzenie Norbi.

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska

Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

  Godziny emisji Jaka to melodia

Reklama
18:25

Drogi wolności - odc. 7 - Niedziela palmowa

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 52min.

Marzec 1921 rok. W Niedzielę Wielkanocną ma się odbyć ślub Maryni z Szymonem Haseferem. W redakcji jej współpraca z wydawcą zacieśnia się. Doster wykorzystuje chwile, kiedy pracują razem, by prawić słodkie słówka. Daje znać Maryni, że darzy ją uczuciem.

Reżyseria: Maciej Migas

Obsada: Paulina Gałązka , Katarzyna Zawadzka , Julia Rosnowska , Adam Cywka , Izabela Kuna

  Godziny emisji Drogi wolności

19:30
Na żywo

Wiadomości

( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

  Godziny emisji Wiadomości

20:05

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

  Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

20:10

ALARM!

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

  Godziny emisji ALARM!

20:25
Na żywo

Sport

( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Codzienny serwis sportowy.

  Godziny emisji Sport

20:30

Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 34 (seria III odc. 8) - "Rodzinne kłopoty"

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 43min.

Olya ma koszmary senne z powodu biżuterii Hanki. Przygnębia ją też fakt, że nie ma żadnych wspomnień związanych z ojcem. Mecenas pomaga Swiecie wywieźć Oleha ze Lwowa, a jego działania idą dużo dalej, niż Swieta mogła sobie wyobrazić.

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Obsada: Adrian Zaremba , Stanisław Brejdygant , Sławomir Grzymkowski , Anna Maria Buczek , Anna Gorajska , Magda Wróbel , Katarzyna Ucherska , Marian Dziędziel , Marta Lipińska , Krzysztof Stelmaszyk

  Godziny emisji Dziewczyny ze Lwowa

21:30

Hit na sobotę - Prawdziwe męstwo

western ( USA 2010 ) Czas: 105min.

14 - letnia Mattie Ross zrobi wszystko, aby dopaść mordercę swojego ojca. Zatrudniony przez nią najtwardszy szeryf w USA, Reuben J. "Rooster" Cogburn ma jej w tym pomóc. Nie zważając na jego grzechy i pijaństwo, bezwzględnie wierzy w powodzenie misji.

Reżyseria: Ethan Coen , Joel Coen

Obsada: Jeff Bridges , Matt Damon , Hailee Steinfeld , Josh Brolin

  Godziny emisji Prawdziwe męstwo

23:30

Bestia

film akcji ( Kanada, Hongkong, Wielka Brytania 2003 ) Czas: 87min.

Kino akcji ze wszystkim atrybutami tego gatunku. Atrakcją filmu jest niewątpliwie znawca kendo i karate Steven Seagal. Jako Jake Hopper wypowiada członkom organizacji bezpardonową wojnę, kiedy porywają jego ukochaną jedynaczkę.

Reżyseria: Ching Siu Tung

Obsada: Steven Seagal , Sarah Malakul Lane , Tom Wu

  Godziny emisji Bestia

01:05

Jaka to melodia? - odc. 3909

teleturniej muzyczny ( Polska 2018 ) Czas: 42min.

Wydanie specjalne muzycznego quizu propagującego muzykę rozrywkową. W tym odcinku rywalizują medalistki Mistrzostw Europy Berlin 2018: Justyna Święty - Ersetic, Sofia Ennaoui vs Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart - Witan; Prowadzenie Norbi.

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska

Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

  Godziny emisji Jaka to melodia

01:55

Trishna. Pragnienie miłości

dramat ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 108min.

Adaptacja powieści Thomasa Hardy'ego "Tessa d'Urberville". Piękna Triszna z hinduskiej wsi podczas wieczoru tradycyjnych narodowych tańców poznaje Jaya Singha. Przystojny i bogaty Hindus, wykształcony w Wielkiej Brytanii, spędza ostatni dzień wakacji.

Reżyseria: Michael Winterbottom

Obsada: Freida Pinto , Riz Ahmed , Roshan Seth , Kalki Koechlin , Mita Vasisht

  Godziny emisji Trishna. Pragnienie miłości

03:50
Na żywo

Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Yunier Dorticos - Mateusz Masternak

( Szwajcaria 2018 ) Czas: 62min.

  Godziny emisji Boks

05:00

Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem - /20/

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Andrzej Dobosz, krytyk literacki, publicysta i erudyta. Przyjaźnił się z ludźmi pióra i myślicielami XX wieku w Polsce, m.in. z Antonim Słonimskim. Bibliofil pozostaje na bieżąco z nowościami wydawniczymi. Ma wyjątkowe i osobiste podejście do literatury.

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

  Godziny emisji Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem

05:05

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

 

O programie TV stacji TVP1 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP1 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na sobotę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP1 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na sobotę dla kanału TVP1 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP1 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP1 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP1 HD

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info