Reklama

Artur Żmijewski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Artur Żmijewski występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Artur Żmijewski

Artur Żmijewski do zobaczenia przed lub za kamerą w: Amok, Anioł śmierci (film 1995), Atak paniki, Bezmiar sprawiedliwości, Daleko od siebie, Demony wojny wg Goi, Deszczowy żołnierz, Dom pełen życia, Ekstradycja (serial 1995), Enak, Gnoje, Ich czworo, Katyń, Królowa i Szekspir, Ksiądz Marek, Lawa, Lepsza połowa, Miś Kolabo, Mój rower, Najlepszy, Nigdy w życiu!, Ojciec Mateusz, Ostatnia misja, Oszukane, Pierwszy milion, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Przystań, Psy 2. Ostatnia krew, Stan posiadania, Teatr Telewizji, Trzy dni bez wyroku, Tylko mnie kochaj, W pustyni i w puszczy, W rytmie serca, Wyliczanka, Wyrok na Franciszka Kłosa, Złoto dezerterów, Ławeczka, Świadek koronny, Żółwik Sammy 2.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Artur Żmijewski


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Artur Żmijewski z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry