Reklama

Jan Peszek - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jan Peszek występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Jan Peszek

Reklama

Jan Peszek do zobaczenia przed lub za kamerą w: Darmozjad polski, Dzień wielkiej ryby, Gwiazda Kopernika, Juliusz, Kolęda wigilijna, Korczak, Król życia, Królowa i Szekspir, Kultura duchowa narodu, Les Milles, Maszyna zmian, Na kłopoty... Bednarski, Na plebanii w Wyszkowie 1920, Nocne Graffiti, Prywatne śledztwo, Scenariusz dla nie istniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego, Sensacje XX wieku, Solo, Spis cudzołożnic, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Teatr Telewizji, Trójkąt Bermudzki, Ucieczka z kina Wolność, V. I. P, V.I.P. (film 1991), Wiersze na 100 lecie niepodległości, Wiersze na 100 lecie niepodległości - Szczęśliwy naród, który ma poetę..., Ziarno zroszone krwią, Złe uczynki, Złota setka Teatru Telewizji, Łabędzi śpiew, Łagodna, Śmierć jak kromka chleba, Życie za życie. Maksymilian Kolbe.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Jan Peszek


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Jan Peszek z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry