Reklama

Jan Peszek - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jan Peszek występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Jan Peszek do zobaczenia przed lub za kamerą w: Darmozjad polski, Dzień wielkiej ryby, Kolęda wigilijna, Korczak, Król życia, Królowa i Szekspir, Kultura duchowa narodu, Les Milles, Maszyna zmian, Na kłopoty... Bednarski, Na plebanii w Wyszkowie 1920, Nocne graffiti, Polskie Gówno, Prywatne śledztwo, Scenariusz dla nie istniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego, Sensacje XX wieku, Solo, Spis cudzołożnic, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Syberiada polska, Teatr Telewizji, Trójkąt Bermudzki, Ucieczka z kina Wolność, V. I. P, V.I.P. (film 1991), Wiersze na 100 lecie niepodległości, Wiersze na 100 lecie niepodległości - Szczęśliwy naród, który ma poetę..., Złe uczynki, Złota setka Teatru Telewizji, Łabędzi śpiew, Łagodna, Śmierć jak kromka chleba, Życie za życie. Maksymilian Kolbe.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Jan Peszek


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Jan Peszek z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry