Reklama

Sport w środę Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2020-01-27 07:22:03).

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-29 (Środa)

00:55-01:25 Melbourne, Australia - Ćwierćfinały (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04:00-06:45 NBA: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
03:00-05:00 Melbourne, Australia - Ćwierćfinały (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
05:00-07:00 Melbourne, Australia - Ćwierćfinały (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:15-09:30 Game Schett And Mats (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30-11:30 Melbourne, Australia - Ćwierćfinały (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
11:30-12:00 Game Schett And Mats (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:55-15:25 Liga Mistrzów CEV: Kuzbass Kemerowo - ACH Volley Ljubljana (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:55-17:00 German Masters, Berlin (snooker) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:25-17:45 Liga Mistrzów CEV: Halkbank Ankara - Jastrzębski Węgiel (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:30-16:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 18.kolejka: NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:55-19:30 Liga Mistrzów CEV: Zenit Kazań - Greenyard Maaseik (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:30-20:30 Liga Siatkówki kobiet - GROT Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:50-20:00 Challenge Cup - Aluron Zawiercie - Spor Toto Ankara (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:50-18:35 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 18.kolejka: NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:55-20:05 Liga Mistrzów (koszykówka) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:25-20:50 Puchar Francji - Pau - PSG (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:25-20:40 2. Bundesliga - VfB Stuttgart - FC Heidenheim (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25-20:25 2. Bundesliga - VfB Stuttgart — 1. FC Heidenheim (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:30-22:00 Liga Mistrzów CEV: Verva Warszawa - Benfica Lizbona (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:35-18:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 18.kolejka: NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
18:55-20:55 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F - 2 Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:00-22:30 Energa Basket Liga - Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:10-23:00 German Masters, Berlin (snooker) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:25-23:00 Liga Mistrzów CEV: Sir Sicoma Perugia - Tours VB (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:25-23:00 2. Bundesliga - VfL Osnabruck - SV Sandhausen (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
Reklama
20:25-22:30 2. Bundesliga - VfL Osnabrück — SV Sandhausen (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:30-22:30 PlusLiga - Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40-23:00 EFL Cup - Manchester City - Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-22:45 Premier League: West Ham - Liverpool (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:50-23:00 Puchar Francji - Marsylia - Strasbourg (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:55-22:00 Piłka nożna - Puchar Włoch 1/4F (4) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-22:50 Piłka nożna - Puchar Włoch 1/4F (4) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:50-23:05 Piłka nożna - Puchar Włoch ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:00-00:30 Argentyna - Etap 4 (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
23:05-23:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 2
Logo ELEVEN SPORTS 4
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry