Reklama

Sport w środę Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-09-16 19:36:22).

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-18 (Środa)

05:20-07:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Rosja - Korea (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
06:00-08:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
06:50-09:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - USA - Holandia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
07:50-10:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Chiny - Dominikana (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
08:00-10:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:30-11:00 Superpuchar (kajakarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
10:00-12:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (3) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
10:50-13:30 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Kenia - Brazylia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:10-15:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Kamerun - Japonia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:55-14:55 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 55kg mężczyzn Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:50-16:00 Młodzieżowa Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Juventus Turyn (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
15:00-17:25 Belgia (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:10-16:40 Giro della Toscana, Włochy (KOLARSTWO) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:25-17:30 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 45kg kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:50-19:00 ME mężczyzn w siatkówce - Ukraina - Estonia (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:50-18:10 Młodzieżowa Liga Mistrzów - PSG - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
17:00-18:45 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
17:20-20:20 ME mężczyzn w siatkówce - Słowenia - Rosja (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:30-20:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.kolejka: Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:40-20:00 PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:10-20:50 Liga Mistrzów - Brugge - Galatasaray (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
18:45-20:50 Liga Mistrzów - Olympacos - Tottenham (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
18:55-20:55 Liga Mistrzów Velux EHF: SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
19:45-22:00 Fortuna 1. liga - Warta Poznań – Odra Opole (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
19:50-22:30 ME mężczyzn w siatkówce - Holandia - Czechy (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00-20:50 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Reklama
20:10-21:00 Liga Mistrzów (studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Manchester City (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 5 PPV Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Dynamo Zagrzeb - Atalanta (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 6 PPV Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
20:15-20:45 Liga Mistrzów - Bayer Leverkusen - Lokomotiv (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 4 PPV Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
20:20-23:00 ME mężczyzn w siatkówce - Francja - Włochy (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:50-21:20 Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Juventus Turyn (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 3 PPV Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
20:50-23:00 Liga Mistrzów - PSG - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 2 Logo Polsat Sport Premium 2
20:50-22:50 Liga Mistrzów - Bayern - Crvena Zvezda (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
20:55-23:10 Liga Mistrzów - 1.kolejka: PSG - Real Madryt Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:50-23:30 Liga Mistrzów - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
23:05-00:40 Liga Mistrzów - Skróty meczów 1.kolejki Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
23:30-00:30 Liga Mistrzów - Magazyn ligi mistrzów (Magazyn) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+ SPORT
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo Polsat Sport Premium 2
Logo Polsat Sport Premium 3 PPV
Logo Polsat Sport Premium 4 PPV
Logo Polsat Sport Premium 5 PPV
Logo Polsat Sport Premium 6 PPV
Logo TVP1 HD
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, Eurosport 1, Eurosport 2, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry