Reklama

Sport dziś Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-07-19 04:34:36).

Trwające transmisje sportowe w telewizji

W tej chwili nie ma transmisji sportowych.
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-07-19)

07:30-09:00 The Open - II dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:00-11:00 The Open - II dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:40-14:00 Mistrzostwa Europy U-20, Szwecja (LEKKOATLETYKA) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:00-12:45 Trasa Tour de France, Francja (KOLARSTWO) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00-12:15 Eliminacje do MŚ - Polska - Czechy (Beach soccer) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
11:00-13:00 The Open - II dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
13:00-15:00 The Open - II dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:35-15:50 Skoki do wody - Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa - 3 m kobiet (relacja) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:50-18:00 Tour de France - 13. etap: Pau - Pau (KOLARSTWO) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00-17:30 The Open - II dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:25-20:45 Mistrzostwa Europy U-20, Szwecja (LEKKOATLETYKA) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:00-19:00 The Open - II dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
17:05-19:55 Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - kwalifikacje Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:30-20:00 PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30-20:00 ATP 250 Umag - II ćwiercfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00-20:30 World Grand Prix Fight TNA, 1/4th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 19.07.2019 Godziny emisji
FightBox Logo FightBox
18:00-18:15 Tour de France Extra (KOLARSTWO) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:15-20:20 Mistrzostwa Świata, Budapeszt (SZERMIERKA) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:00-21:30 The Open - II dzień (Golf) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-20:25 Super Piątek (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00-22:30 Mecz towarzyski - Polska - Czechy (Siatkówka kobiet) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00-22:00 ATP 250 Umag - III ćwiercfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25-22:30 PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
21:00-22:00 RING TVP SPORT (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:00-00:00 ATP 250 Umag - IV ćwiercfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:00-22:45 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:30-23:00 Super Piątek (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo CANAL+ SPORT
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo FightBox
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry