Reklama

Sport w piątek Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2020-01-27 08:37:47).

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-01-31 (Piątek)

05:00-06:00 Melbourne, Australia - Finał legend - mężczyźni (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:00-08:15 Melbourne, Australia - Kobiety gra podwójna - finał (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
08:00-08:30 SPORTY ZIMOWE (sporty zimowe) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
08:30-09:45 Puchar Świata, Sapporo (skoki narciarskie) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:15-09:30 Game Schett And Mats (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30-10:50 IBSF World Cup - skeleton mężczyzn (skeleton) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
09:30-12:30 Melbourne, Australia - Półfinały mężczyzn (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:45-10:30 SPORTY ZIMOWE (sporty zimowe) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:30-16:25 ONE Championship: Fire & Fury (mma) Godziny emisji
FightKlub Logo FightKlub
11:20-13:00 IBSF World Cup - skeleton mężczyzn (skeleton) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:30-13:00 Game Schett And Mats (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00-14:50 IBSF World Cup - skeleton kobiet (skeleton) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:45-15:00 Puchar Świata, Seefeld (kombinacja norweska) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:55-17:00 German Masters, Berlin (snooker) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:50-16:00 IBSF World Cup - skeleton kobiet (skeleton) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:50-16:30 Puchar Świata, Seefeld (kombinacja norweska) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30-20:05 Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa: 15.kolejka: Zagłębie Lubin - JKS Eurobud Jarosław ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
17:30-20:30 PlusLiga - Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:45-20:00 Energa Basket Liga - PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:20-20:15 Puchar Świata, Mammoth Mountain, Stany Zjednoczone (narciarstwo dowolne) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:25-20:40 2. Bundesliga - Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:30-20:30 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym - Mammoth Mountain (Narciarstwo dowolne) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-00:10 The Masters: Sesja wieczorna, dzień pierwszy (dart) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
20:00-22:00 Eredivisie - AZ Alkmaar - RKC Waalwijk (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:15-22:00 Karlsruhe (lekkoatletyka) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:15-23:00 German Masters, Berlin (snooker) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
Reklama
20:20-22:30 Bundesliga: Hertha Berlin - Schalke 04 (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30-22:30 PlusLiga - MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40-23:00 Championship - Derby County - Stoke City (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40-22:45 Championship - Derby County FC — Stoke City FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55-23:00 LaLiga Santander: Villarreal - Osasuna (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
20:55-23:00 LaLiga Santander: Villarreal - Osasuna (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:00-22:00 RING TVP SPORT (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
21:00-01:00 Turniej na żywo - Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, Arizona - runda 2 Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
21:30-22:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00-01:00 Puchar Świata w snowboardzie - Mammoth Mountain (Snowboard) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00-22:50 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:50-23:50 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
23:00-00:35 Argentyna - Etap 5 (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
23:50-00:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 4
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo FightKlub
Logo Golf Channel
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo SportKlub
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, FightKlub, Golf Channel, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, SportKlub, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry