Reklama

Sport w piątek Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-03-26 04:09:51).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-03-29 (Piątek)

00:00 - 02:00 ATP 1000 Miami Open - IV ćwierćfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
02:00 - 04:10 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/2F - 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 11:55 Magazyn - Studio (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
11:55 - 13:30 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2019 - 1. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:00 - 17:30 World Pool Masters 2019, odc. 1: Day 1 - Afternoon (pool) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
Reklama
13:00 - 13:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - I sesja treningowa (Motogp) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30 - 14:00 Magazyn - Studio (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:45 - 15:25 F1H2O 2019: F1H2O 2019 Saudi Arabia - kwalifikacje - transmisja wyścigu (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji Motowizja Logo Motowizja
13:55 - 14:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto2 - I sesja treningowa (Motogp) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:50 - 15:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - MotoGP - I sesja treningowa (Motogp) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:30 - 19:00 Turniej na żywo - Corales Puntacana Resort & Club Championship, Punta Cana, Dominikana - runda 2 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
15:30 - 15:55 Magazyn - Studio (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:45 - 17:15 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania - Etap 5 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:55 - 17:30 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2019 - 2. sesja treningowa (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:00 - 17:30 E3 Harelbeke, Belgia (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:15 - 18:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Moto3 - II sesja treningowa (Motogp) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30 - 20:05 LOTTO Ekstraklasa - 27. kolejka: Wisła Płock - Zagłębie Lubin (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30 - 20:00 Fortuna 1. liga - ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko Biała (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 18:00 Magazyn - Studio (Formula 1) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:00 - 21:00 Colosseum Tournament, 29.03.2019 Godziny emisji FightBox Logo FightBox
18:00 - 21:00 ATP 1000 Miami Open - I półfinał (TENIS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:15 - 20:25 PGNIG Superliga: Piotrkowianin - Energa MKS Kalisz (sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:25 - 20:30 Bundesliga 2 - St. Pauli - MSV Duisburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - FC St. Pauli - MSV Duisburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:00 - 00:00 Gala boksu zawodowego w Dzierżoniowie - Łukasz Wierzbicki - Mykola Vovk (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
Reklama
19:00 - 23:30 World Pool Masters 2019, odc. 2: Day 1 - Evening (pool) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:00 - 01:00 Golf European Tour: III dzień WGC-Dell Technologies Matchplay (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:00 - 20:25 Super Piątek (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:00 - 00:00 Gala boksu zawodowego - Łukasz Wierzbicki - Mykola Vovk (Boks) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:05 - 22:30 Ekstraklasa, Polska - 27. kolejka: Lechia Gdańsk (Polska) - Piast Gliwice (Polska) (PIŁKA NOŻNA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:15 - 22:15 Euroliga - Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz - Anadolu Efes Stambuł (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Cracovia (sport) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
20:25 - 22:30 LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Cracovia (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Chievo Verona - Cagliari (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:25 - 22:30 Bundesliga - TSG Hoffenheim - Bayer Leverkusen (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Girona - Athletic Club (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Girona - Athletic Club (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
21:00 - 23:05 Sporty walki - Gala MMA w Wilanowie Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:00 Super Piątek (sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
23:05 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, Golf Channel, Motowizja, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, SportKlub, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info