Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-09-23

04:00

Trwa...  Szyfr: Kształty Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Szyfr, który decyduje o pozornie przypadkowych kształtach w przyrodzie. Czy skorzystali z niego też Pollock i twórcy filmów animowanych? Marcus odkrywa tajniki szyfru, który decyduje o, pozornie przypadkowym, kształcie gór, chmur i drzew. Być może ten sam kod pomógł odnieść sukces Jakcsonowi Pollockowi i stał za triumfami filmów animowanych.

05:00

Detektywi skamielin: Londyn Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Poznajcie dzieje największego i najbardziej kompletnego mamuciego szkieletu, jaki kiedykolwiek odkopano! Wschodni rejon Anglii to skarbnica wyjątkowych skamieniałości. Poznajcie dzieje największego i najbardziej kompletnego mamuciego szkieletu, jaki kiedykolwiek odkopano!

05:30

Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej: Nowoczesna medycyna Godziny emisji

program historyczny Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza na serię “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” - tematem odcinka są pionierskie postępy medyczne. W czasie rewolucji przemysłowej, w medycynie mieliśmy już chwile zwątpienia. Choroby były na porządku dziennym, a przeciętna długość życia wynosiła 36 lat. W tym odcinku Da Vinci Learning “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” tematem jest niesamowita historia pionierów, którzy zmienili stary porządek, tak jak np. Anglik James Lind. Odkrył, że pomarańcze i cytryny...

06:00

Kuchmistrzostwo: Biszkopciki Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link ma przepis, dzięki któremu przyrządzi pyszne i lekkie biszkopciki. Sody do pieczenia lepiej nie dodawać za wiele. Link ma przepis i metody, dzięki którym przyrządzi pyszne i lekkie biszkopciki. Sody do pieczenia lepiej nie dodawać za wiele, w przeciwnym razie bułeczki nie urosną, dojdzie zaś do wybuchu w kuchni!

06:15

Kuchmistrzostwo: Placek z kurczakiem Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link szykuje pyszny sos i nadzienie do placka z kurczakiem. Wie też, że na środku spodu trzeba zrobić dziurę. Inaczej placek wybuchnie! Link szykuje pyszny sos i nadzienie do placka z kurczakiem: dowód na to, że nie wszystkie placki są słodkie. Uczy się też pewnego triku: na środku spodu trzeba zrobić dziurę. Inaczej placek wybuchnie!

06:30

Sportowe laboratorium: Snowboard Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Na pomoc Willowi wysyła na stok Coulton, prawdziwego zawodowca.

06:45

Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Bracia Cooper i Cole uwielbiają hokeja na siedząco. Wraz z zawodowcem Jordanem dowiadują się sporo o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona. Bracia Cooper i Cole uwielbiają hokeja na sankach. Wraz z zawodowcem Jordanem opowiadają Nykeemowi, gospodarzowi programu, o tej świetnej dyscyplinie. Przy okazji dowiadują się tego i owego o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona.

07:00

Obłędne zwierzaki: Byk w studio Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy jeden byk mógłby zdemolować całe studio? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy jeden byk mógłby zdemolować całe studio? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

07:20

Mati, Dada i sztuka: Peter Brueghel Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

7, 8, 9, 10 – szukam! Zabawa w chowanego prowadzi Mati i Dadę do pracowni jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach świata. 7, 8, 9, 10 – szukam! Zabawa w chowanego prowadzi Mati i Dadę do pracowni jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach świata.

07:30

Marvi Hammer: Dżungla i caracary Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 24min.

W dzisiejszym odcinku m. in. lasy deszczowe i konieczność ich ochrony, a także niezwykłe „latające diabły”. W dzisiejszym odcinku m. in. lasy deszczowe i konieczność ich ochrony, a także niezwykłe „latające diabły”.

08:00

Nauka na maksa: Most z makaronu Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil próbuje zbudować most z makaronu, po którym dałby radę przejść. Ponadto: zamek z piasku, który wytrzyma ciężar budowniczego! Kto chciał zbudować most z makaronu? Prościzna, a budowla jest bardziej stabilna, niż by się wydawało. A makaronowy most, po którym przeszedłby Phil? Ponadto: zamek z piasku, na którym da się stanąć - i go nie zniszczyć!

08:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Von Bolt poznaje Mikołaja i Życzymy wszystkim udanego lotu Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieciaki z Sekretnego Laboratorium muszą znaleźć działające skafandry kosmiczne, aby polecieć na Księżyc. Potem zaś utkykają na Księżycu. Dzieciaki z Sekretnego Laboratorium muszą skądś wytrzasnąć działające skafandry kosmiczne: czeka je bowiem lot na Księżyc, na ratunek Von Bolta i Boba. Potem zaś utknęły na Księżycu. Na powrót na Ziemię mają ledwie kilka godzin!

09:00

Wymyśl to!: Uzdatniacz odpadków Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Ośmioletni Ryan wynalazł ekologiczną metodę pozbywania się odpadków spożywczych - można zrobić z nich nawóz. Ośmioletni Ryan wynalazł ekologiczną metodę pozbywania się odpadków spożywczych z domu i hal produkcyjnych - można zrobić z nich nawóz. Maszyna segreguje zepsute jedzenie w specjalnym kompostowniku.

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Kolor Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to barwy! Dowiedz się, czy śnieg naprawdę jest biały. Dzisiejszy temat to barwy! Dowiedz się, czy śnieg naprawdę jest biały. Specjalista od zwierząt powie Harrisonowi, jak kameleon zmienia kolor skóry, a widzowie dowiedzą się, czy mają wzrok jak lwy.

10:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Albert Einstein – światło, przestrzeń i czas Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Baron zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. Ale czym jest światło? Wyjaśni to Albert Einstein, który przyleciał na chmurze fotonów. Baron Münchhausen zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. A co jest istotą światła? Albert Einstein przylatuje na chmurze fotonów i opowiada o tym, jak wątpliwości pewnego ucznia doprowadziły do odkrycia jednego z najbardziej niebywałych zjawisk we wszechświecie.

10:30

Gra z głową : Zaburzone widoki Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Każdy bawił się kiedyś w chowanego. Trudno ukryć się, gdy brakuje kryjówek. Od czego są jednak sztuczki z percepcją? Każdy bawił się kiedyś w chowanego. Trudno ukryć się, gdy brakuje kryjówek. Mimo to ludzki wzrok da się oszukać – i trzeba do tego tylko kilku prostych sztuczek.

11:00

SciQ: Czym jest dźwięk? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Przyjrzymy się dziś naturze dźwięku, a jedno z prowadzących spróbuje załapać się do zespołu rockowego. Przyjrzymy się dziś naturze dźwięku, a jedno z prowadzących spróbuje załapać się do zespołu rockowego. Czym jest dźwięk? Jakie odgłosy nie docierają do naszych uszu? Na jakiej zasadzie działa nasz głos?

11:30

Mily Pytalska: To nie moja wina Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Lola pocięła mamie sukienkę, ale nie dostała kary, bo jest za mała. Mily zastanawia się, dlaczego to się zmienia wraz z wiekiem. Lola pocięła mamie sukienkę, jednak nie dostała za to kary. Jest mała, a więc nie jest odpowiedzialna. Mily zastanawia się, dlaczego z wiekiem mamy coraz więcej obowiązków.

11:45

Mily Pytalska: Znajdź błąd Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily i Juliette bawią się latawcami, kiedy latawiec Mily zostaje zniszczony. Mily oskarża przyjaciółkę. Czy za szybko dokonała osądu? Mily i Juliette bawią się latawcami, kiedy latawiec Mily zostaje zniszczony. Mily oskarża przyjaciółkę. Czy za szybko dokonała osądu?

12:00

Wymyśl to!: Gokart-amfibia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletni Krishant konstruuje gokart-amfibię. Każde dziecko będzie mogło z pomocą rodziców zbudować ten pojazd w domu. Dziesięcioletni Krishant konstruje gokart-amfibię. Mały wizjoner marzy o tym, żeby każde dziecko mogło z pomocą rodziców zbudować ten pojazd w domu. Pomysł okazuje się jednak trudny w realizacji.

12:30

Przedziwna nauka: Guma Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Zbadajmy dzieje przemysłu gumowego oraz następny niezwykły przełom w tej branży. Czy wiecie, że musiało minąć kilkadziesiąt lat, zanim opracowano metodę, dzięki której guma nie topi się w wysokich temperaturach i nie sztywnieje w niskich? Zbadajmy dzieje rozwoju przemysłu gumowego oraz następny niezwykły przełom w tej branży.

13:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Genialny Leonardo da Vinci Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki Münchhausena. Właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem? Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki i kosztowności Münchhausena. Żeby zdjąć czar, właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem?

13:30

W zwierciadle nauki: Kratownice Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza zastanawia się, dlaczego tyle budowli, zwłaszcza mostów, składa się z połączonych trójkątów. Hamza zastanawia się, dlaczego tyle budowli, zwłaszcza mostów, składa się z połączonych trójkątów. Pyta o to trolla spod mostu, zleca budowę mostów nad pełnym rekinów akwenem oraz testuje wytrzymałość mostu ze spaghetti.

14:00

SciQ: Jak działa magia kina? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący badają efekty specjalne, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę. Prowadzący badają efekty specjalne i dźwiękowe, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę.

14:30

Mati, Dada i sztuka: Man Ray Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Robienie zdjęć bez aparatu jest niemożliwe, prawda? Mati i Dada dowiedzą się, jak robić je sposobem Man Raya. Robienie zdjęć bez aparatu jest niemożliwe, prawda? Nie w świecie Man Raya. Mati i Dada dowiedzą się wszystkiego na temat jego „rayografii” i pseudosolaryzacji. Uśmiech proszę!

14:45

Mati, Dada i sztuka: Michał Anioł Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada odwiedzili Michała Anioła, legendarnego malarza i rzeźbiarza. Zobaczyli, że jedna z jego rzeźb jest jakby żywa... Mati i Dada odwiedzili Michała Anioła, legendarnego malarza i rzeźbiarza. Zobaczyli, że jedna z jego rzeźb jest jakby żywa...

15:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Owady Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to owady! Dowiecie się, czy nieznośne komary mogą być do czegokolwiek przydatne. Dzisiejszy temat to owady! Dowiecie się, czy nieznośne komary mogą być do czegokolwiek przydatne. Ponadto: entomolog tłumaczy Harrisonowi, w jaki sposób owadożerne owady mogą zastąpić trujące środki, którymi rolnicy chronili dotąd swoje uprawy.

15:30

Nauka na maksa: Samochód odrzutowy Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje auto na balon. Ponadto kołyska Newtona z kul do kręgli, tajemnica nazwy „świnki morskie” oraz trzecie prawo dynamiki Newtona. Phil konstruuje auto na balon. Chce zbudować model, do którego da się wsiąść. Czy ekipa „Nauki na maksa” znajdzie dostatecznie duży balon? Ponadto kołyska Newtona z kul do kręgli, tajemnica nazwy „świnki morskie” oraz trzecie prawo dynamiki Newtona.

16:00

Co wy wiecie o zabawkach?: Puzzle Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

W czym tkwi sekret najpopularniejszej układanki świata? Puzzle tekturowe czy drewniane? Kto je wymyślił? I co mają do tego lekcje geografii? W czym tkwi sekret najpopularniejszej układanki świata? Co lepsze - puzzle tekturowe czy drewniane? Kto je wymyślił? I co mają do tego lekcje geografii? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

16:10

Nauka na maksa: Elastyczność i energia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty. Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Następnie dzięki wiedzy o elastyczności konstruuje machinę, która miota dynie! Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty.

16:40

Mily Pytalska: Zepsuty robot Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily psuje robota należącego do Maceo, więc ten każe jej go naprawić. Mily zastanawia się: jak wykorzystać wyobraźnię na naszą korzyść? Mily psuje robota należącego do Maceo, więc ten każe jej go naprawić. Mily stara się jak może, żeby udobruchać Maceo i zastanawia się: jak wykorzystać wyobraźnię na naszą korzyść?

16:50

Wymyśl to!: Poduszkocykl Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Czternastoletni Matthew wynalazł urządzenie, które łączy technikę lotu poduszkowca z kierownicą trójkołowego rowerka. Czternastoletni Matthew wynalazł urządzenie, które łączy technikę lotu poduszkowca z kierownicą trójkołowego rowerka, wyposażone w silniczek i hamulec. To bez wątpienia zupełnie odjechany pojazd.

17:15

Co wy wiecie o zabawkach?: Kostka Rubika Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Ta łamigłówka to najlepiej sprzedająca się zabawka XX wieku. Jak stała się światową marką? Jak rozwiązać ją w 5 sekund? Ta łamigłówka to najlepiej sprzedająca się zabawka XX wieku. Jak to się stało, że z prostego pomysłu narodziła się światowa marka? Czym jest „boski algorytm”? Jak rozwiązać łamigłówkę w 5 sekund? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

17:30

Nauka na maksa: Łódka ze sreberka Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Philowi w końcu udaje się zbudować łódkę ze sreberka, która zmieści na pokładzie człowieka. Ponadto: wanna pełna głównego składnika-pieluch. Dlaczego łodzie unoszą się na wodzie? Folia aluminiowa tonie, ale zrobiony z niej stateczek już nie. Philowi dopiero za którymś razem udaje się zbudować łódkę ze sreberka, która zmieści na pokładzie człowieka. Ponadto: Phil w wannie pełnej głównego składnika-pieluch.

17:55

Wymyśl to!: Bączek na pilota Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dwunastoletni Jack udoskonalił starą zabawkę – bączka. Dzięki sterowanemu środkowi ciężkości można wybrać, w którą stronę będzie wirował. Dwunastoletni Jack udoskonalił starą zabawkę - bączka. Dzięki sterowanemu środkowi ciężkości można wybrać, w którą stronę będzie wirował. Nigdy nie przestanie się kręcić, dzięki gyro stability, którą zapewniają an electric drill motor oraz akumulatorki.

18:25

Mily Pytalska: Bajki robota Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily nie może zasnąć. Tata zaczyna jej czytać bajki na dobranoc, ale jest tak zmęczony, że sam zasypia. Co teraz? Mily nie może zasnąć. Tata zaczyna jej czytać bajki na dobranoc, ale jest tak zmęczony, że sam zasypia. Mama chce, żeby zastąpił go czytający robot, ale Mily zastanawia się: Czy to będzie to samo?

18:40

Gra z głową : Pamięć Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Mózg umożliwia nam dostęp do przeżyć z przeszłości, czyli wspomnień – nawet tych ze snów. Składają się na nasze niepowtarzalne osobowości. Mózg umożliwia nam dostęp do przeżyć z przeszłości. Wszystkie wspomnienia – nawet te ze snów – składają się na to, kim jesteśmy. Różne połączenia wspomnień budują naszą osobowość. Niektóre bywają podobne, ale każda jest niepowtarzalna.

19:10

SciQ: Jak z pomocą nauki rozwiązuje się zagadki kryminalne? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący przechodzą szybki kurs kryminalistyki – od pobierania odcisków palców po próbki DNA. Kto jest najlepszym detektywem? Prowadzący przechodzą szybki kurs kryminalistyki na miejscu przestępstwa – od pobierania odcisków palców po próbki DNA. Kto jest najlepszym detektywem?

19:40

Mily Pytalska: Duch zespołu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily nie może zagrać z przyjaciółmi w piłkę nożną i zastanawia się, dlaczego dorośli nie rozumieją, jakie to frustrujące. Przez stan boiska Mily nie może zagrać z przyjaciółmi w piłkę. Dorośli nie rozumieją, jakie to dla nich ważne i Mily zastanawia się: dlaczego dzieci nie mają żadnej władzy? Czemu nikt ich nie słucha?

19:50

Mily Pytalska: Właściwa chwila Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily wygrywa w wesołym miasteczku zegarek, mimo że chciała latawiec. Zastanawia się: dlaczego właściwie musimy wiedzieć, która jest godzina? Mily wygrywa w wesołym miasteczku zegarek, ale jest zawiedziona, bo chciała latawiec. Rozgoryczona zastanawia się: dlaczego właściwie musimy wiedzieć, która jest godzina?

20:00

Powrót nosorożca białego: Powrót nosorożca białego Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen Fry i Mark Carwardine szukają nosorożca białego północnego, ale okazuje się, że ten zagrożony gatunek nie występuje już na wolności. Stephen Fry i Mark Carwardine szukają nosorożca białego północnego, ale na granicy zatrzymał ich kryzys związany z napływem uchodźców. Okazuje się, że ten gatunek nosorożca nie występuje już na wolności. Ostatnie osobniki, żyją w zoo w Czechach.

21:25

Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata: Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. To jeden z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. W programie zobaczymy, jak te dziwne zwierzęta rozmnażają się i wychowują młode. Dziobak jest jednym z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Drugim jest równie niezwykła kolczatka.

22:30

Czym jest piękno?: Czym jest piękno? Godziny emisji

program o sztuce Czas: 59min.

Jaką wartością jest piękno: względną czy uniwersalną? Matthew Collings szuka w historii sztuki kanonów i podstaw piękna. Jaką wartością jest piękno: względną czy uniwersalną? Matthew Collings zabiera nas w bogatow ilustrowaną podróż poprzez epoki w historii sztuki, szukając kanonów i podstaw piękna.

23:55

Naturalna technika: Energia życiowa Godziny emisji

program technologiczny Czas: 51min.

Zapraszamy na dokument austriackiej telewizji publicznej ORF na temat inspiracji, jakie znajdujemy w naturze przy poszukiwaniu nowych źródeł energii. Dlaczego liście nigdy się nie brudzą - czy ten fenomen można wykorzystać w utrzymaniu samochodu w czystości? Dlaczego gekony są w stanie chodzić po sufitach i co sprawia, że dorosły osobnik potrafi utrzymać całą wagę swojego ciała jednym palcem? Czy można stworzyć na tej podstawie „cudowny środek klejący”? Na początku trzeciego tysiąclecia...

01:00

Potwory z Głębin: Potwory z Głębin Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 51min.

Cieśninę Lembeh zamieszkują tysiące stworzeń. Parze nurków po raz pierwszy w historii udało się sfilmować wiele niezwykłych zwierząt. Cieśninę Lembeh zamieszkują tysiące stworzeń. Para nurków spędziła kilkanaście miesięcy pod wodą filmując, po raz pierwszy w historii, wiele niezwykłych zwierząt. Mikroskopijne krewetki i śmiertelnie niebezpieczne ośmiorniczki debiutują na ekranie.

02:00

Cuda codzienności: Poza domem Godziny emisji

program technologiczny Czas: 58min.

Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym wychodzimy z domu: auto i transport, komputer w pracy, fast foody i rozrywka. Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym opuszczamy dom. Linia montażowa w fabryce aut. Komputer, ekran dotykowy czy biurowy cud techniki – długopis. Fast foody, którym nie umiemy się oprzeć, ale i ekran kinowy, bez którego wieczory nie byłyby takie same.

03:00

W pogoni za długowiecznością: Żyj długo i pomyślnie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 22min.

W ciągu ostatnich dwóch dekad oczekiwana długość życia człowieka wzrosła o sześć lat. Czy sekret długowieczności tkwi we właściwych genach? W ciągu ostatnich dwóch dekad oczekiwana długość życia człowieka wzrosła o sześć lat. Jak dokonaliśmy tego jako ludzkość? Czy będziemy żyli dłużej i czy jakość życia na starość będzie rosła? Czy sekret długowieczności tkwi we właściwych genach?

03:30

e²: Transport: Londyn: jedź i płać Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Zakorkowany Londyn mówi: dość i wypowiada wojnę samochodom. Aby wjechać do miasta trzeba teraz słono zapłacić. Czy ten pomysł się sprawdzi? Zakorkowany Londyn mówi: dość i wypowiada wojnę samochodom. Za wjazd do miasta i miejsce do parkowania trzeba teraz słono zapłacić. Dzięki temu metropolia powoli staje się pionierem efektywnej komunikacji miejskiej i rajem dla pieszych.

04:00

Powrót nosorożca białego: Powrót nosorożca białego Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen Fry i Mark Carwardine szukają nosorożca białego północnego, ale okazuje się, że ten zagrożony gatunek nie występuje już na wolności. Stephen Fry i Mark Carwardine szukają nosorożca białego północnego, ale na granicy zatrzymał ich kryzys związany z napływem uchodźców. Okazuje się, że ten gatunek nosorożca nie występuje już na wolności. Ostatnie osobniki, żyją w zoo w Czechach.

05:00

Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata: Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. To jeden z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. W programie zobaczymy, jak te dziwne zwierzęta rozmnażają się i wychowują młode. Dziobak jest jednym z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Drugim jest równie niezwykła kolczatka.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info