Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-05-24

02:30

Trwa...  Detektywi skamielin: Anglia Wschodnia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W trakcie przygody na południowym wybrzeżu dowiecie się, dlaczego w tym rejonie Anglii warto zapolować na dinozaury! W trakcie przygody na południowym wybrzeżu dowiecie się, dlaczego w tym rejonie Anglii warto zapolować na dinozaury!

03:00

Cuda codzienności: W domu Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

Oto chwile, w których za sprawą wypadkowej materiałów, zapotrzebowania oraz innowacji powstawał dom idealny, spełnienie marzeń o wygodzie. Przyglądamy się chwilom, w których za sprawą wypadkowej materiałów, zapotrzebowania oraz innowacji powstawał dom idealny, spełnienie marzeń o wygodzie. Opowiadamy o tym, jak powstały cegły, ale też zawartość domowych szaf, np. elastyczna odzież.

04:00

Cuda codzienności: Poza domem Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym wychodzimy z domu: auto i transport, komputer w pracy, fast foody i rozrywka. Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym opuszczamy dom. Linia montażowa w fabryce aut. Komputer, ekran dotykowy czy biurowy cud techniki – długopis. Fast foody, którym nie umiemy się oprzeć, ale i ekran kinowy, bez którego wieczory nie byłyby takie same.

05:00

W pogoni za szczęściem: Długo i szczęśliwie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 30min.

Adrian odkrywa, jak reaguje na muzykę. Człowiek należy do jedynego gatunku, który się śmieje. Więc czemuż by nie śmiać się trochę więcej? Adrian, podpięty do prawie 6000 elektrod mierzących jego fale mózgowe i puls, odkrywa, jak reaguje na słuchanie muzyki. Człowiek należy do jedynego gatunku, który się śmieje, a czynność ta wywołuje zdrowe zmiany w ciele. Więc czemuż by nie śmiać się nieco więcej?

05:30

e² Design: Recykling budowlany w Holandii Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

Holenderscy planiści zagospodarowali opuszczone doki Amsterdamu, tworząc przeciwwagę dla zagrożeń „urban sprawl”. Holenderscy planiści zagospodarowali opuszczone doki Amsterdamu. Osiedle, stanowiące przeciwwagę dla zagrożeń podmiejskiego „urban sprawl”, to przykład maksymalnego wykorzystania przestrzeni z zachowaniem prywatności oraz pomysłowego użycia szerokich szlaków wodnych.

06:00

Było sobie życie: Układ oddechowy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o funkcjach układu oddechowego. W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o funkcjach układu oddechowego.

06:30

Byli sobie podróżnicy: Jak powstała poczta Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ o pierwszych jak powstała poczta. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

07:00

Była sobie Ziemia: Rabunkowe połowy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W Japonii Strażnicy Planety poznają fatalne skutki połowów rabunkowych. Strażnicy Planety jadą do Japonii, gdzie poznają katastrofalny wpływ połowów wielorybów na zagrożone gatunki.

07:30

Były sobie Ameryki: Czasy konkwistadorów Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W dzisiejszym odcinku: hiszpańscy zdobywcy Ameryki. W dzisiejszym odcinku: hiszpańscy zdobywcy Ameryki.

08:00

Naturalna technika: Magia ruchu Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

Zapraszamy na dokument austriackiej telewizji publicznej ORF na temat wzorców jakie technika znajduje w naturze, np. przy budowie maszyn. Dlaczego liście nigdy się nie brudzą - czy ten fenomen można wykorzystać w utrzymaniu samochodu w czystości? Dlaczego gekony są w stanie chodzić po sufitach i co sprawia, że dorosły osobnik potrafi utrzymać całą wagę swojego ciała jednym palcem? Czy można stworzyć na tej podstawie „cudowny środek klejący”? Na początku trzeciego tysiąclecia stajemy u progu...

08:50

Futuris: Zdrowie na starość Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Ludzie żyją coraz dłużej i walczą z chorobami, dbając jednocześnie o jakość życia. Teraz wystarczy kliknąć, żeby otrzymać pomocną dłoń. Europa się starzeje, a ludzie żyją coraz dłużej i walczą z chorobami, dbając jednocześnie o jakość życia. Dzięki najnowszym technologiom mogą chronić zdrowie bez wychodzenia z domu. Teraz wystarczy kliknąć, żeby otrzymać pomocną dłoń.

09:00

Naturalna technika: Świat materialny Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

Zapraszamy na dokument austriackiej telewizji publicznej ORF na temat wzorców jakie znajdujemy w naturze przy produkcji materiałów. Dlaczego liście nigdy się nie brudzą - czy ten fenomen można wykorzystać w utrzymaniu samochodu w czystości? Dlaczego gekony są w stanie chodzić po sufitach i co sprawia, że dorosły osobnik potrafi utrzymać całą wagę swojego ciała jednym palcem? Czy można stworzyć na tej podstawie „cudowny środek klejący”? Na początku trzeciego tysiąclecia stajemy u progu...

10:00

W pogoni za długowiecznością: Żyj długo i pomyślnie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 30min.

W ciągu ostatnich dwóch dekad oczekiwana długość życia człowieka wzrosła o sześć lat. Czy sekret długowieczności tkwi we właściwych genach? W ciągu ostatnich dwóch dekad oczekiwana długość życia człowieka wzrosła o sześć lat. Jak dokonaliśmy tego jako ludzkość? Czy będziemy żyli dłużej i czy jakość życia na starość będzie rosła? Czy sekret długowieczności tkwi we właściwych genach?

10:30

e² Design: Architektura 2030 Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Ed Mazria chce do 2030 r. stworzyć budownictwo od dwutlenku węgla. Budynki odpowiadają za połowę emisji gazów ciepliarnych w USA. Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Organizacja Eda Mazria promuje rozwiązania, dzięki którym do 2030 r. sektor budowlany zostanie oczyszczony z dwutlenku węgla. Carbon neutral

11:00

Siła sieci - sześć stopni oddalenia: Siła sieci - sześć stopni oddalenia Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 60min.

Oto zdumiewająca hipoteza na temat podstawowego prawa fizyki, które być może rządzi wszelkimi sieciami - od wirusów po ludzi. Oto zdumiewająca hipoteza na temat wszechobecnego prawa fizyki, za pomocą którego przyroda porządkuje samą siebie. Rządzi wszelkimi sieciami - od wirusów po ludzi. Może okazać się równie ważne, co prawo powszechnego ciążenia czy teoria ewolucji Darwina.

11:45

Futuris: Cenne mikroelementy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Stanley jest jednym z setek kenijskich dzieci, biorących udział w projekcie badawczym, który ma na celu zwalczanie niedożywienia w Afryce. Stanley jest jednym z setek kenijskich dzieci, biorących udział w projekcie badawczym, który ma zwalczyć niedożywienie w Afryce. Obiady szkolne w Kibwezi są częścią niezwykłego eksperymentu. Naukowcy badają dwie odmiany manioku – głównego źródła węglowodanów w Afryce.

12:00

Gatunki zagrożone: Aj-aj Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 60min.

Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja. To zwierzę, które podobno zwiastuje śmierć i dlatego jest tępione. Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja, czyli palczaka madagaskarskiego. Prowadzące nocny tryb życia zwierzę jest tak szpetne, że podobno zwiastuje śmierć. Dlatego od lat jest prześladowane. Aj-aj ma jednak większy problem – wycinkę lasów pod uprawy.

13:00

Gatunki zagrożone: Waran z Komodo Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 60min.

Stephen i Mark lecą do Indonezji, aby obejrzeć niebezpieczne warany z Komodo. Dołączają do akcji chwytania i obrączkowania tych zwierząt. Stephen i Mark lecą do Indonezji, aby obejrzeć warany z Komodo. Płyną na wyspę o tej nazwie, by obejrzeć niebezpieczne gady. Poznają strażnika przyrody, którego ugryzły warany, dołączają do akcji chwytania i obrączkowania tych zwierząt.

14:00

Było sobie życie: Kubki smakowe i zęby Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o zębach, języku i kubkach smakowych. W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o zębach, języku i kubkach smakowych.

14:30

Byli sobie podróżnicy: Bougainville i Pacyfik Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ o admirał Louis Antoine de Bougainville i Ocean Spokojny. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

15:00

Była sobie Ziemia: Klimat II: Geneza Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Maestro i jego drużyna śledzą zmiany, jakie przechodził klimat Ziemi przez tysiąclecia. Odcinek otwiera historia zmian ziemskiego klimatu od czasu powstania atmosfery przed milionami lat. Następnie klub odwiedzi mroźne tereny północnej Kanady, gdzie zbada wpływ zmian klimatycznych na tamtejszy krajobraz.

15:30

Były sobie Ameryki: Champlain Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W dzisiejszym odcinku: francuski naukowiec i odkrywca Samuel de Champlain. W dzisiejszym odcinku: francuski naukowiec i odkrywca Samuel de Champlain.

16:00

Wszystko dla małych: Efekt domino i ogrodowa kryjówka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

Madi i kryjówka w ogrodzie, Christian i miasto z tektury, Lindsay i owocowe bloki lodu, Jameson efekt domino. Madi buduje w ogrodzie idealną kryjówkę do obserwacji ptaków, używając liści palmowych i bambusa, Christian wznosi miasto z tekturowych pudeł, Lindsay serwuje znakomite owocowe bloki lodu, a Jameson pokazuje, na czym polega efekt domino.

16:30

Zręczne pomysły: Tkane szaliki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 15min.

Jak wykreować monstrualną przestrzeń, aby uporządkować sypialnię, jak zrobić tkane szaliki i jak upichcić zdrowe miniomlety! Jak wykreować monstrualną przestrzeń, aby uporządkować sypialnię, jak zrobić tkane szaliki i jak upichcić zdrowe miniomlety!

16:45

Magija: Moc umysłu Godziny emisji

program o sztuce Czas: 15min.

Jay nauczy nas sztuki magicznego przepowiadania przyszłości. Jay nauczy nas sztuki magicznego przepowiadania przyszłości.

17:00

Sportowe laboratorium: Piłka nożna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 15min.

Legendarny Dwayne De Rosario pokazuje, jak kopać piłkę. Dr Heather opisuje energię kinetyczną, dzięki której Dwayne kopie tak mocno. Legendarny zawodowiec Dwayne De Rosario pokazuje jak kopać piłkę Sophie, jedenastoletniej miłośniczce futbolu. Dr Heather objaśnia, czym jest energia kinetyczna, dzięki której Dwayne kopie tak mocno.

17:15

Kuchmistrzostwo: Torcik truskawkowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 15min.

Link połączy biszkopciki, zmiksowane truskawki i bitą śmietanę. Efekt: torcik truskawkowy. Potrzebne są schłodzone narzędzia. Link upiekł biszkopciki, do których postanowił dodać warstwy zmiksowanych truskawek i bitej śmietany. Efekt: torcik truskawkowy. Do odpowiedniego ubicia potrzebne są schłodzone narzędzia.

17:30

Artzooka: Żonglerskie piłki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

Jeremie robi piłki do żonglowania, ognistego ptaka oraz nietoperza z ciasta, plastiku i farby. Jeremie robi piłki do żonglowania, ognistego ptaka oraz nietoperza z ciasta, plastiku i farby.

18:00

Naukowe dowody: Parowanie i zamarzanie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Sebastián z Chile zastanawia się, w jaki sposób zmienić wodę w parę. Konstruuje gejzer z coli – czy wystrzeli tak wysoko, jak te prawdziwe? Sebastián z Chile zastanawia się, w jaki sposób zmienić wodę w parę lub śnieg. Konstruuje gejzer z coli – czy wystrzeli tak wysoko, jak te prawdziwe?

18:10

Naukowe dowody: Soczewki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Jefferson z Chile chce oglądać gwiazdy, zamierza zbudować własny teleskop. Czy mu się uda? Jefferson z Chile chce oglądać gwiazdy, zamierza zbudować własny teleskop. Eksperymentuje więc z soczewkami, a ze smartfona robi projektor. Czy mu się uda?

18:30

Marvi Hammer: Rafa i nocny łowca Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o koralowcach, cywecie i słynnych krwiopijcach, czyli W dzisiejszym odcinku m.in. o koralowcach, cywecie i słynnych krwiopijcach, czyli

19:00

Było sobie życie: Trawienie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o roli trawienia w naszym organiźmie. W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o roli trawienia w naszym organiźmie.

19:30

Byli sobie podróżnicy: Bruce i źródła Nilu Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ źródła Nilu i ich odkrywca, James Bruce. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

20:00

Brzydkie piękno: Brzydkie piękno Godziny emisji

program o sztuce Czas: 60min.

Poszukując piękna w sztuce nowoczesnej, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów. Czy ze sztuki nowoczesnej zniknęło piękno? A może zmieniła się jego definicja? Poszukując go, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów: Damienem Hirstem, Jeffem Koonsem, Yoko Ono czy Tatsuo Miyajimą.

21:00

e² Architektura Interwencyjna: e² Architektura Interwencyjna Godziny emisji

program o sztuce Czas: 60min.

Architektura Interwencyjna to robocza nazwa projektów, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Architektura Interwencyjna to program o projektach, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Przyjrzymy się 5 przedsięwzięciom, w tym przystosowaniu terenów podmokłych, rewitalizacji zabytku i założeniu nietypowej szkoły.

22:00

e²: Transport: Portland: Wyczucie miasta Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Portland to miasto, które może pochwalić się jedną z najlepiej rozwiniętych sieci komunikacji zbiorowej. Portland to miasto, które może pochwalić się jedną z najlepiej rozwiniętych sieci komunikacji zbiorowej i pozycją globalnego lidera jeśli chodzi o zrównoważony rozwój. Od przeszło czterdziestu lat inżynierowie projektują miasto z myślą o jego przyszłości.

22:30

Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej: Machina wojenna Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

Da Vinci Learning zaprasza na serię “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” - tematem odcinka są pierwsze nowoczesne instrumenty wojenne. Da Vinci Learning zaprasza na serię “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” - tematem dokumentacji są pierwsze nowoczesne instrumenty wojenne, które wynaleziono w wieku Rewolucji Przemysłowej. Przedstawiamy najważniejsze wynalazki – od najprostszej puszki, silnika parowego aż po loty w kosmos. Poza tym pokażemy pierwsze instrumenty wojenne, takie jak:...

23:00

James May przedstawia: Śmiałe pomysły: Uleć ze mną Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

W dziedzinie transportu nadal polegamy na rozwiązaniach rodem z XIX i XX w. James poszuka lepszych metod przemieszczania się. James próbuje dostać się z punktu A do punktu B. Biada nad tym, że w XXI w dziedzinie transportu nadal polegamy na rozwiązaniach XIX i XX w., postanawia więc poszukać lepszych metod przemieszczania się.

00:00

Naturalna technika: Magia ruchu Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

Zapraszamy na dokument austriackiej telewizji publicznej ORF na temat wzorców jakie technika znajduje w naturze, np. przy budowie maszyn. Dlaczego liście nigdy się nie brudzą - czy ten fenomen można wykorzystać w utrzymaniu samochodu w czystości? Dlaczego gekony są w stanie chodzić po sufitach i co sprawia, że dorosły osobnik potrafi utrzymać całą wagę swojego ciała jednym palcem? Czy można stworzyć na tej podstawie „cudowny środek klejący”? Na początku trzeciego tysiąclecia stajemy u progu...

00:50

Futuris: Zdrowie na starość Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Ludzie żyją coraz dłużej i walczą z chorobami, dbając jednocześnie o jakość życia. Teraz wystarczy kliknąć, żeby otrzymać pomocną dłoń. Europa się starzeje, a ludzie żyją coraz dłużej i walczą z chorobami, dbając jednocześnie o jakość życia. Dzięki najnowszym technologiom mogą chronić zdrowie bez wychodzenia z domu. Teraz wystarczy kliknąć, żeby otrzymać pomocną dłoń.

01:00

Naturalna technika: Świat materialny Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

Zapraszamy na dokument austriackiej telewizji publicznej ORF na temat wzorców jakie znajdujemy w naturze przy produkcji materiałów. Dlaczego liście nigdy się nie brudzą - czy ten fenomen można wykorzystać w utrzymaniu samochodu w czystości? Dlaczego gekony są w stanie chodzić po sufitach i co sprawia, że dorosły osobnik potrafi utrzymać całą wagę swojego ciała jednym palcem? Czy można stworzyć na tej podstawie „cudowny środek klejący”? Na początku trzeciego tysiąclecia stajemy u progu...

02:00

W pogoni za długowiecznością: Żyj długo i pomyślnie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 30min.

W ciągu ostatnich dwóch dekad oczekiwana długość życia człowieka wzrosła o sześć lat. Czy sekret długowieczności tkwi we właściwych genach? W ciągu ostatnich dwóch dekad oczekiwana długość życia człowieka wzrosła o sześć lat. Jak dokonaliśmy tego jako ludzkość? Czy będziemy żyli dłużej i czy jakość życia na starość będzie rosła? Czy sekret długowieczności tkwi we właściwych genach?

02:30

e² Design: Architektura 2030 Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Ed Mazria chce do 2030 r. stworzyć budownictwo od dwutlenku węgla. Budynki odpowiadają za połowę emisji gazów ciepliarnych w USA. Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Organizacja Eda Mazria promuje rozwiązania, dzięki którym do 2030 r. sektor budowlany zostanie oczyszczony z dwutlenku węgla. Carbon neutral

03:00

Oto cywilizacja: Save Our Souls Godziny emisji

program o sztuce Czas: 60min.

Matthew Collings podąża śladem pisarza Johna Ruskina, który wierzył, że sztuka może wyzwolić nowoczesne społeczeństwo przemysłowe. Powstanie nowoczesnego społeczeństwa przemysłowego doprowadziło do kryzysu wiary i zaufania do idei cywilizacji. Matthew Collings podąża śladami Johna Ruskina, wizjonera i pisarza wiktoriańskiego, który wierzył, że sztuka stanowi remedium na problemy jego czasów.

03:45

Futuris: Wody Grenlandii Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Czy grenlandzki lądolód się topi? A jeśli tak, to w jakim tempie? Czy pod 3 kilometrami lodu znajdują się jeziora? Czy istnieje tam życie? Czy grenlandzki lądolód się topi? A jeśli tak, to w jakim tempie? Czy pod 3 kilometrami lodu znajdują się jeziora? Czy w lodowych głębinach istnieje życie? Oto pytania, które zadają sobie naukowcy badający zmniejszanie się pokrywy lodowej na Grenlandii.

04:00

Oto cywilizacja: Niepewność Godziny emisji

program o sztuce Czas: 60min.

W tym odcinku Matthew Collings dowodzi, że sztuka nowoczesna pokazuje, jaki jest człowiek naprawdę: wolny, zdezorientowany i niepewny. W ostatnim odcinku Matthew Collings omawia dzieje sztuki nowoczesnej od jej początków po dziś dzień. Jak twierdzi, nie oferuje nam ona bohaterskiej wizji ludzkości, lecz stara się pokazać prawdę o nas: że jesteśmy wolni, zdezorientowani, a nade wszystko niepewni.

04:45

Futuris: Zagadka cukrzycy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Cukrzyca insulinozależna zbiera na całym świecie coraz większe żniwo. Być może sterylne warunki życia osłabiają nasz układ odpornościowy. Cukrzyca insulinozależna zbiera na całym świecie coraz większe żniwo, ale jej przyczyny pozostają nieznane. Być może kontakt z brudem chroni dzieci przed cukrzycą i innymi chorobami autoimmunologicznymi, a sterylne warunki życia osłabiają nasz układ odpornościowy.

05:00

e²: Transport: Seul: strumień świadomości Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W 2003 r. władze Seulu rozebrały spory odcinek autostrady biegnącej przez centrum miasta, aby odsłonić strumień płynący tam od wieków. W 2003 r. władze Seulu rozebrały spory odcinek autostrady biegnącej przez centrum miasta, aby odsłonić strumień płynący tam od wieków. Materiałów z rozbiórki użyto do umocnienia jego brzegów i rewitalizacji najbliższego otoczenia.

05:30

Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej: Cuda pracy Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

Da Vinci Learning przedstawia serię pt. “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” - tematem są pionierskie osiągnięcia tamtego czasu. Nasze doświadczenia z XXI wiekiem to zatłoczone miasta, fabryki wyposażone w nowoczesne maszyny, zatłoczone biurowce – to wszystko ma swój początek w monumentalnych przemianach z czasów Rewolucji Przemysłowej. Da Vinci Learning przedstawia serię pt. “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” - tematem są pionierskie wynalazki z przeszłości: Humphrey Davy...

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info