Logo 8TV Program TV 8TV - ramówka, emisje

2017-04-26 Pokaź dziś

06:00

Granie na wstawanie Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 95min.

Energetyczne pasmo muzyczne, które każdego wprowadzi w dobry nastrój na cały dzień. Uzależniające jak poranna kawa.

08:00

Muzyczne śniadanie Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 95min.

Znakomite pasmo, w którym każdy usłyszy coś, co lubi najbardziej. Widzowie dostaną z rana same smakowite muzyczne rarytasy.

10:00

Muzyczny rytm dnia Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 75min.

Wyjątkowe zestawienie przebojów, które dzięki swojej energii nadadzą widzom odpowiedni rytm dnia. Ta muzyka jest rytmem ich pulsu.

11:30

Godzina z... Godziny emisji

program muzyczny Czas: 44min.

Nowatorski program skierowany do miłośników muzyki oraz DIY. Klipy przeplatają się tu z krótkimi filmikami zawierającymi porady dotyczące codziennych czynności - od majsterkowania, przez gotowanie po make up. Tematyka porad jest bardzo bogata i różnorodna. Dzięki nim, widzowie dowiedzą się m.in. tego, jak przygotować peeling z cukru lub kawy, jak przyrządzić domowe chipsy czy wykonać żyrandol ze szklanej butelki. Efekt końcowy zaskoczy każdego.

12:30

Godzina z... Godziny emisji

program muzyczny Czas: 44min.

Nowatorski program skierowany do miłośników muzyki oraz DIY. Klipy przeplatają się tu z krótkimi filmikami zawierającymi porady dotyczące codziennych czynności - od majsterkowania, przez gotowanie po make up. Tematyka porad jest bardzo bogata i różnorodna. Dzięki nim, widzowie dowiedzą się m.in. tego, jak przygotować peeling z cukru lub kawy, jak przyrządzić domowe chipsy czy wykonać żyrandol ze szklanej butelki. Efekt końcowy zaskoczy każdego.

13:25

Włoskie smaki Micheli, odc. 3 Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 26min.

Tym razem Michaela daje popis swoich umiejętności, jeśli chodzi o dania z makaronu, z których słynie włoska kuchnia. Ponadto pokaże niezawodny sposób na przygotowanie domowej pizzy, której nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Na uwagę zasługuje również kolejna z propozycji czyli Linguine Alle Vongole.

13:55

Sala operacyjna: Ocalić wzrok, sez. 3, odc. 6 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

60-letnia pielęgniarka Ewa przed wyjazdem do sanatorium zrobiła rentgen płuc. Na zdjęciu lekarze dostrzegli zmiany, które wskazały na sarkoidozę. Badania wykazały zmianę na siatkówce, którą trzeba usunąć operacyjnie. Pielęgniarka postanawia poddać się zabiegowi. Ewa przybywa do szpitala w towarzystwie córki Luizy. Czeka ją szybki zabieg, który poprzedza szereg dodatkowych badań kontrolnych. Te z kolei wykazują, że oprócz problemów z siatkówką występuje u niej zaćma. Lekarze przeprowadzą dwa...

14:25

Premiera Trinny i Susannah ubierają Danię, sez. 1, odc. 13 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 45min.

Brytyjskie ekspertki stylu Trinny Woodall i Susannah Constantine podróżują po całym świecie, pomagając zaniedbanym kobietom przeobrazić się w ikony stylu. Znawczynie kobiecej mody uczą panie, jak dobrze wyglądać. Ich misją jest wpojenie zasad dobrego stylu i rozsądnego podążania za modą. W tej serii Trinny i Susannah oceniają styl Dunek. W każdym odcinku spotykają się z kobietami o różnych modowych upodobaniach oraz gustach. Doradzają im oraz pomagają dobrać buty, dodatki, stroje odpowiednie...

15:25

Premiera Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Czesuaf & Kabaret Chyba, odc. 11 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W skład kabaretu Czesuaf wchodzą trzej atrakcyjni mężczyźni z Poznania, którzy potrafią rozbawić każdą publiczność. Są znani z błyskotliwych żartów i pomysłowych piosenek. Natomiast kabaret Chyba to być może najzdolniejsza grupa satyryków młodego pokolenia. Mają na swoim koncie wszystkie najważniejsze nagrody na polskich festiwalach kabaretowych. W ich programie zatytułowanym "Chyba sobie żarty robi" można zaleźć zarówno kultowego już "Organistę" oraz dobrze znanego...

16:25

Jej Szerokość Afrodyta 6, sez. 6, odc. 7 Godziny emisji

serial komediowy ( USA 2014 ) Czas: 40min.

Jane i Grayson angażują się w pomoc śmiertelnie choremu nastolatkowi, który pilnie potrzebuje dawcy szpiku. W tym czasie Owen stara się o przeniesienie szkoły, której siedziba doszczętnie spłonęła w pożarze.

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Kate Levering , April Bowlby

17:20

Premiera Jasnowidząca Wanga: Trzęsienie ziemi, odc. 4 Godziny emisji

serial biograficzny ( Ukraina/Rosja 2013 ) Czas: 49min.

W ośrodku zjawia się ojciec Wangi ze smutną wiadomością o śmierci macochy. Dziewczyna musi opuścić Zemun i wrócić na wieś, aby pomagać w gospodarstwie. Bardzo to przeżywa, gdyż wyjazd oznacza rozłąkę z przyjaciółką Olgą oraz ukochanym Dimitrem.

Reżyseria: Siergiej Borczukow

Obsada: Natalia Nikołajewa , Irina Rachmanowa , Jelena Jakowlewa , Dasza Otroszko

18:30

Moje szalone włoskie wesele 2, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

reality show ( Włochy 2014 ) Czas: 20min.

Seria opowiada o pełnych przepychu, ekstrawaganckich weselach we Włoszech. W każdym odcinku kamera przygląda się przygotowaniom różnych par do ich wielkiego święta. Okazuje się, że niektórzy zakochani wydają majątek, by tego dnia zaimponować rodzinie lub spełnić swoje najbardziej osobliwe zachcianki. Niektóre pomysły wydają się bardzo zaskakujące.

18:50

Prognoza pogody Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

19:00

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Łowcy.B, odc. 16 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 60min.

Łowcy.B mają za sobą już ponad trzynaście lat działalności scenicznej. Na samym początku swojego istnienia kabaret zdobywał nagrody i wyróżnienia na niemal wszystkich liczących się festiwalach organizowanych w Polsce. Tym razem program przygotowany przez Łowców.B w dużej mierze składa się z improwizacji, piosenek oraz - co jest rzadkością na rodzimej scenie kabaretowej - wykonywanej na żywo muzyki.

20:00

Premiera Czarny Kwiat Godziny emisji

dramat obyczajowy ( Szwecja/Meksyk/Dania 2007 ) Czas: 91min.

Oparta na faktach opowieść o Haraldzie Edelstamie (Michael Nyqvist), szwedzkim ambasadorze w Chile, który we wrześniu 1973 roku podjął heroiczne działania dla ochrony ludności cywilnej. Również po tych dramatycznych wydarzeniach dyplomata nie zaprzestał walki o prawa człowieka. Jego działania sprawiły, że przez lata borykał się z własnymi demonami. Akcja filmu rozpoczyna się w chwili, gdy wydaje się, że również w życiu osobistym Haralda zapanuje wreszcie spokój. Choć uratował już setki - a...

Reżyseria: Asa Faringer , Ulf Hultberg

Obsada: Michael Nyqvist , Lumi Cavazos , Kate del Castillo , Lisa Werlinder

22:00

Nowa Ja!: Szukam miłości, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

program poradnikowy ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Beata, od prawie 9 lat jest sama. Jest również bardzo nieśmiała. Marzy jednak o miłości, chciałaby kogoś poznać, mieć kogoś kto będzie ją wspierał, akceptował i kochał. Program pomoże jej uwierzyć w siebie, przełamać nieśmiałość i zrobić pierwszy krok w poszukiwaniu tego jedynego.

Obsada: Katarzyna Cichopek

22:25

Prognoza pogody Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

22:30

Poczuj się lepiej Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 90min.

00:00

Poczuj się lepiej Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 120min.

02:00

Poczuj się lepiej Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 120min.

04:00

Poczuj się lepiej Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 120min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej 8TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV 8TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału 8TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV 8TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji 8TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 24.05, 16:00 Trinny i Susannah ubierają Danię 2, sez. 2, odc. 9 Godziny emisji
  • 24.05, 22:10 Nowa Ja!: Jak zażegnać kryzys?, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji
  • 25.05, 22:05 Kochanie, zabijamy dzieciaki: Rodzina Hearlów, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji
  • 29.05, 16:00 Trinny i Susannah ubierają Danię 2, sez. 2, odc. 10 Godziny emisji
  • 29.05, 21:10 Kochanie, zabijamy dzieciaki: Rodzina Babbsów, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji
  • 29.05, 22:10 Profil 2, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji
  • 30.05, 16:00 Trinny i Susannah ubierają Danię 2, sez. 2, odc. 11 Godziny emisji
  • 30.05, 22:20 Profil 2, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji
  • 31.05, 16:00 Trinny i Susannah ubierają Danię 2, sez. 2, odc. 12 Godziny emisji
  • 31.05, 22:00 Nowa Ja!: Jak znaleźć czas dla samej siebie?, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info