Logo 8TV Program TV 8TV - ramówka, emisje

2017-04-27 Pokaź dziś

06:00

Granie na wstawanie Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 95min.

Energetyczne pasmo muzyczne, które każdego wprowadzi w dobry nastrój na cały dzień. Uzależniające jak poranna kawa.

08:00

Muzyczne śniadanie Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 95min.

Znakomite pasmo, w którym każdy usłyszy coś, co lubi najbardziej. Widzowie dostaną z rana same smakowite muzyczne rarytasy.

10:00

Muzyczny rytm dnia Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 75min.

Wyjątkowe zestawienie przebojów, które dzięki swojej energii nadadzą widzom odpowiedni rytm dnia. Ta muzyka jest rytmem ich pulsu.

11:30

Godzina z... Godziny emisji

program muzyczny Czas: 44min.

Nowatorski program skierowany do miłośników muzyki oraz DIY. Klipy przeplatają się tu z krótkimi filmikami zawierającymi porady dotyczące codziennych czynności - od majsterkowania, przez gotowanie po make up. Tematyka porad jest bardzo bogata i różnorodna. Dzięki nim, widzowie dowiedzą się m.in. tego, jak przygotować peeling z cukru lub kawy, jak przyrządzić domowe chipsy czy wykonać żyrandol ze szklanej butelki. Efekt końcowy zaskoczy każdego.

12:30

Godzina z... Godziny emisji

program muzyczny Czas: 44min.

Nowatorski program skierowany do miłośników muzyki oraz DIY. Klipy przeplatają się tu z krótkimi filmikami zawierającymi porady dotyczące codziennych czynności - od majsterkowania, przez gotowanie po make up. Tematyka porad jest bardzo bogata i różnorodna. Dzięki nim, widzowie dowiedzą się m.in. tego, jak przygotować peeling z cukru lub kawy, jak przyrządzić domowe chipsy czy wykonać żyrandol ze szklanej butelki. Efekt końcowy zaskoczy każdego.

13:25

Sekretne smaki Paryża Rachel Khoo, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 29min.

W pierwszym odcinku swojego nowego, porywającego programu Rachel przedstawia własną wariację na temat croque madame, czyli francuskiej zapiekanki. Wyczarowuje też przepyszne magdalenki - ciastka o charakterystycznym, muszelkowatym kształcie. Oprócz tego prowadząca udaje się na zakupy do marokańskiej dzielnicy, gdzie działa jeden z najstarszych w mieście targów spożywczych. Na deser urządza sobie wycieczkę po dachach Paryża, podczas której szuka miodu produkowanego przez mieszkańców...

Reżyseria: Ed St. Giles

13:55

Nowa Ja!: Szukam miłości, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

program poradnikowy ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Beata, od prawie 9 lat jest sama. Jest również bardzo nieśmiała. Marzy jednak o miłości, chciałaby kogoś poznać, mieć kogoś kto będzie ją wspierał, akceptował i kochał. Program pomoże jej uwierzyć w siebie, przełamać nieśmiałość i zrobić pierwszy krok w poszukiwaniu tego jedynego.

Obsada: Katarzyna Cichopek

14:25

Premiera Trinny i Susannah ubierają Danię, sez. 1, odc. 14 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 45min.

Brytyjskie ekspertki stylu Trinny Woodall i Susannah Constantine podróżują po całym świecie, pomagając zaniedbanym kobietom przeobrazić się w ikony stylu. Znawczynie kobiecej mody uczą panie, jak dobrze wyglądać. Ich misją jest wpojenie zasad dobrego stylu i rozsądnego podążania za modą. W tej serii Trinny i Susannah oceniają styl Dunek. W każdym odcinku spotykają się z kobietami o różnych modowych upodobaniach oraz gustach. Doradzają im oraz pomagają dobrać buty, dodatki, stroje odpowiednie...

15:25

Żony za kółkiem, odc. 18 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Ukraina 2016 ) Czas: 45min.

Kobieta za kierownicą stała się bohaterką wielu dowcipów, a w brzydkiej części użytkowników dróg w najlepszym wypadku budzi uśmiech politowania. W programie panie, które niezbyt dobrze radzą sobie z prowadzeniem auta zasiądą na miejscu kierowcy. Pasażerami, a jednocześnie instruktorami będą... ich partnerzy. Każda para będzie miała trzy dni na uzupełnienie braków i dogłębne poznanie techniki jazdy samochodem. Nie zawsze będzie różowo - widzowie będą świadkami wybuchów złości, łez porażki i...

16:25

Jej Szerokość Afrodyta 6, sez. 6, odc. 8 Godziny emisji

serial komediowy ( USA 2014 ) Czas: 40min.

Grayson martwi się, że klient, którego reprezentuje w sądzie, dopuścił się zbrodni, a Jane walczy o prawa studenta do korzystania na uczelni z męskiej ubikacji, mimo że przyszedł on na świat jako dziewczyna.

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Kate Levering , April Bowlby

17:20

Premiera Jasnowidząca Wanga: Egzorcysta, odc. 5 Godziny emisji

serial biograficzny ( Ukraina/Rosja 2013 ) Czas: 51min.

Rok 1996. Alisa spotyka się z Wangą, by wysłuchać kolejnych opowieści. Jest świadkiem przyjazdu do niej po poradę pewnego Amerykanina. Staruszka doznaje wizji na temat ataku na World Trade Center. Wanga snuje też kolejne wspomnienia. Opowiada Alisie, jak w 1931 r. zaczęła zdawać sobie sprawę ze swoich zdolności. Wspomina też, jak pewien ksiądz na oczach mieszkańców wsi oskarżył ją o paktowanie z diabłem.

Reżyseria: Siergiej Borczukow

Obsada: Natalia Nikołajewa , Irina Rachmanowa , Jelena Jakowlewa , Dasza Otroszko

18:30

Moje szalone włoskie wesele 2, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

reality show ( Włochy 2014 ) Czas: 20min.

Seria opowiada o pełnych przepychu, ekstrawaganckich weselach we Włoszech. W każdym odcinku kamera przygląda się przygotowaniom różnych par do ich wielkiego święta. Okazuje się, że niektórzy zakochani wydają majątek, by tego dnia zaimponować rodzinie lub spełnić swoje najbardziej osobliwe zachcianki. Niektóre pomysły wydają się bardzo zaskakujące.

18:50

Prognoza pogody Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

19:00

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Koń Polski, z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf i Kabaretu Chyba, odc. 17 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 60min.

Kabaret Koń Polski w programie przygotowanym specjalnie z myślą o widzach Nowej TV. Pochodząca z Koszalina grupa regularnie pojawia się w telewizji. W swoich skeczach wyśmiewa aktualne wydarzenia polityczne i społeczne. Satyrycy w ciągu swojej kariery stworzyli wiele charakterystycznych postaci, jednak najbardziej rozpoznawalni pozostają Marian i Hela - ulubione małżeństwo fanów kabaretu. Tym razem grupie towarzyszy Kabaret Czesuaf, zespół założony przez trzech poznaniaków, którzy w swoim...

20:00

Premiera Wywiad z zabójcą Godziny emisji

thriller ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 95min.

Płatny zabójca Viktor (Luke Goss) urodził się w Rumunii, gdzie dorastał w ubogiej okolicy. Mężczyzna rozpoczął współpracę z lokalną mafią, by odmienić swoje życie. Został doskonale wyszkolony na profesjonalnego mordercę przez bezwzględnego Siergieja (Danny Midwinter). Pewnego dnia jednak boss Traffikant (Stephen Marcus) wydaje na niego wyrok. Viktor postanawia upozorować własną śmierć i wyjechać z kraju. Udaje się do Londynu, gdzie ponownie trafia do przestępczego półświatka. Jednym z jego...

Reżyseria: Perry Bhandal

Obsada: Luke Goss , Caroline Tillette , Stephen Marcus , Danny Midwinter

22:00

Taka sytuacja: Zwierzę w domu, odc. 10 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Zwierzęta w domu dostarczają wiele radości i są źródłem wielu anegdot. Goście opowiedzą o perypetiach ze swoimi pupilami i zdradzą, jak sobie poradzić z domowymi zwierzętami na co dzień.

22:25

Prognoza pogody Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

22:30

Poczuj się lepiej Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 210min.

02:00

Poczuj się lepiej Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 120min.

04:00

Poczuj się lepiej Godziny emisji

program muzyczny ( 2017 ) Czas: 120min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej 8TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV 8TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału 8TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV 8TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji 8TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 22.05, 21:10 Kochanie, zabijamy dzieciaki: Rodzina Silverwoodów, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji
  • 22.05, 22:10 Profil 2, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji
  • 23.05, 16:00 Trinny i Susannah ubierają Danię 2, sez. 2, odc. 8 Godziny emisji
  • 23.05, 22:10 Profil 2, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji
  • 24.05, 16:00 Trinny i Susannah ubierają Danię 2, sez. 2, odc. 9 Godziny emisji
  • 24.05, 22:10 Nowa Ja!: Jak zażegnać kryzys?, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji
  • 25.05, 22:05 Kochanie, zabijamy dzieciaki: Rodzina Hearlów, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji
  • 29.05, 16:00 Trinny i Susannah ubierają Danię 2, sez. 2, odc. 10 Godziny emisji
  • 29.05, 21:10 Kochanie, zabijamy dzieciaki: Rodzina Babbsów, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji
  • 29.05, 22:10 Profil 2, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info