07:30 Ostatni akord |
short ( Polska 2020 ) Czas: 14min.
Reżyseria: Franciszek Siwko
08:00 Raisa |
short ( Polska 2020 ) Czas: 20min.
Reżyseria: Dorota Migas-Mazur
08:35 Zemsta
film ( Polska 2002 ) Czas: 100min.
Obsada:
Roman Polanski
, Janusz Gajos
, Andrzej Seweryn
, Katarzyna Figura
, Daniel Olbrychski
, Agata Buzek
, Rafał Królikowski
, Lech Dyblik
, Cezary Żak
, Jerzy Nowak
, Tadeusz Wojtych
, Henryk Gołębiewski
, Jerzy Słonka
, Magdalena Smalara
, Grażyna Zielińska
Reżyseria:
Andrzej Wajda
10:30 Premiera Mity i legendy |
dokument ( Wielka Brytania 2022 ) Czas: 44min.
Reżyseria: Lyndy Saville
11:30 Osiołek, kochanek i ja
film ( Francja 2020 ) Czas: 95min.
Obsada:
Laure Calamy
, Benjamin Lavernhe
, Olivia Côte
, Monsieur Fraize
, Jean-Pierre Martins
, Louise Vidal
, Maxence Tual
, Marie Rivière
, François Caron
, Ludivine de Chastenet
, Bertrand Combe
, Pierre Laur
, Denis Mpunga
, Dorothée Tavernier
, Bruno Georis
Reżyseria:
Caroline Vignal
13:20 Kapitan Corelli
film ( Francja, Wielka Brytania, USA 2001 ) Czas: 123min.
Obsada:
Nicolas Cage
, Penélope Cruz
, John Hurt
, Christian Bale
, Irene Papas
, Gerasimos Skiadaressis
, Aspasia Kralli
, Mihalis Giannatos
, Dimitris Kaberidis
, Pietro Sarubbi
, Viki Maragaki
, David Morrissey
, Patrick Malahide
, Salvatore Lazzaro
, Nuccio Siano
Reżyseria:
John Madden
15:40 Larry Crowne - uśmiech losu
film ( USA 2011 ) Czas: 94min.
Obsada:
Tom Hanks
, Julia Roberts
, Bryan Cranston
, Cedric the Entertainer
, Pam Grier
, Taraji P. Henson
, George Takei
, Nia Vardalos
, Sarah Mahoney
, Roxana Ortega
, Rami Malek
, Wilmer Valderrama
, Gugu Mbatha-Raw
, Grace Gummer
, Maria Canals-Barrera
Reżyseria:
Tom Hanks
17:30 Vortex |
film ( Monako, Francja, Belgia, Australia 2021 ) Czas: 142min.
Reżyseria: Gaspar Noe
20:10 Basen |
film ( Wielka Brytania, Francja 2003 ) Czas: 98min.
Obsada:
Charles Dance
, Charlotte Rampling |
Reżyseria:
Francois Ozon
22:05 Kino Mówi: Armia - Nie zawahaj się |
film ( Holandia, Grecja 2021 ) Czas: 90min.
Reżyseria: Shariff Korver
00:05 Ale krótkie: Wenus z Willendorfu |
produkcja ( Polska 2022 ) Czas: 23min.
00:35 Lux Aeterna |
film ( Francja 2019 ) Czas: 49min.
Reżyseria: Gaspar Noe
01:35 Ostatnie małżeństwo |
short ( Szwecja 2021 ) Czas: 15min.
Reżyseria: Johan Tappert , Gustav Egerstedt
02:50 Sukienka |
short ( Polska 2020 ) Czas: 29min.
Reżyseria: Tadeusz Łysiak
03:25 Restart |
short ( Polska 2019 ) Czas: 20min.
Reżyseria: Julian Tałandziewicz
03:50 Uderzenie |
short ( Polska 2020 ) Czas: 20min.
Reżyseria: Robert Kwilman
04:15 Solar voyage |
short ( Polska 2021 ) Czas: 18min.
Reżyseria: Adam Zadlo
04:35 Voodoo tata |
film ( Polska 2018 ) Czas: 82min.
Reżyseria: Piotr Matwiejczyk
Na stronie stacji telewizyjnej Ale kino+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-09-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Ale kino+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-09-24 dla kanału Ale kino+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Ale kino+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Ale kino+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.