Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-07-01 Pokaź dziś

06:40

Inspektor Closeau Godziny emisji

Czas: 115min.

Słynny inspektor Clouseau powraca! Tym razem w rolę gapowatego policjanta wcielił się Alan Arkin.

08:35

Operacja Splitsville Godziny emisji

Czas: 115min.

Komedia z Davidem Berrym w roli głównej. Po rozwodzie rodziców pewien chłopiec tworzy "grupę wsparcia" dla dzieci, które znalazły się w podobnej sytuacji.

10:30

Asteroida Godziny emisji

Czas: 145min.

Na wieść o zbliżającej się do Ziemi asteroidzie rząd USA postanawia ułożyć plan pozbycia się zagrożenia. Niestety, pali on na panewce - teraz świat może tylko czekać na katastrofę.

12:55

Niech Żyje Soul Godziny emisji

Czas: 135min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

15:10

Odkrywcy Godziny emisji

Czas: 125min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

17:15

Przewodnik ornitologa Godziny emisji

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

19:00

Amerykańska Rapsodia Godziny emisji

Czas: 120min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

21:00

Nell Godziny emisji

Czas: 130min.

Wzruszający dramat o wyobcowanej kobiecie, która dopiero po śmierci matki poznaje innych ludzi. Znakomita rola Jodie Foster.

23:10

Czekoladowa wojna Godziny emisji

Czas: 120min.

W Trinity Catholic School wszystko jest częścią tradycji — nawet szkolny gang, który kontroluje pozostałych uczniów, upokarzając ich i grożąc.

01:10

Chattahoochee Godziny emisji

Czas: 115min.

Amerykański bohater wojenny przeżywa próbę samobójczą, w skutek której trafia do upiornego szpitala psychiatrycznego Chattahoochee. Postanawia ujawnić, jak strasznie traktuje się tu pacjentów.

03:05

Wywiad z Zabójcą Godziny emisji

Czas: 105min.

Od zamachu na Johna F. Kennedy'ego minęło niemal 40 lat... Były marine, Walter Ohlinger, ujawnia zdumiewające fakty...

04:50

Niech Żyje Soul Godziny emisji

Czas: 120min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info