Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-07-24 Pokaź dziś

07:00

Operacja Splitsville Godziny emisji

Czas: 115min.

Komedia z Davidem Berrym w roli głównej. Po rozwodzie rodziców pewien chłopiec tworzy "grupę wsparcia" dla dzieci, które znalazły się w podobnej sytuacji.

08:55

Bezprawie Godziny emisji

Czas: 160min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

11:35

Świadek oskarżenia Godziny emisji

Czas: 120min.

Leonard Vole zostaje oskarżony o zamordowanie zamożnej starszej pani. Jego alibi zależy od tego, co zrobi jego żona.

13:35

Coronado Godziny emisji

Czas: 105min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

15:20

Amerykańska Rapsodia Godziny emisji

Czas: 120min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

17:20

I'm Reed Fish Godziny emisji

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

19:10

Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja Godziny emisji

Czas: 110min.

Jeśli major Wright chce uniknąć sądu wojennego, musi wyruszyć na tajną misję. Trzeba oswobodzić sześcioro naukowców, zmuszonych do pracy nad formułą zabójczego gazu bojowego.

21:00

Kraina bezprawia - Seria 1, odc. 3 Godziny emisji

Czas: 60min.

Sunny zaczyna szkolić MK, ale chłopak ma problemy z dyscypliną. Quinn usiłuje się zemścić na Wdowie - będzie musiał ponieść konsekwencje swoich czynów.

22:00

Kraina bezprawia - Seria 1, odc. 4 Godziny emisji

Czas: 60min.

Sunny i MK próbują znaleźć sposób, by zapanować na mocami, którymi dysponuje chłopak. Quinn zawiera niebezpieczny układ z Baronem - być może wspólnie zdołają pokonać Wdowę.

23:00

Robocop 3 Godziny emisji

Czas: 120min.

Kolejny sequel hitu z 1987 roku. Robocop opuszcza policję i przyłącza się do rebeliantów, walczących z korporacją OCP. Przedstawiciele potężnej firmy usunęli siłą bezdomnych z miejsca, w którym chcą postawić bogate osiedle.

01:00

Oblężenie bazy Gloria Godziny emisji

Czas: 115min.

Starszy sierżant Hafner prowadzi oddział zwiadowczy przez terytorium wroga, znajdując ślady działań Wietkongu. Żołnierze docierają w końcu do tytułowej bazy Gloria, gdzie atakują ich wrogie oddziały.

02:55

Mechanik Godziny emisji

Czas: 115min.

To dzięki tej roli Charles Bronson został gwiazdą. Zagrał zabójcę, który przeobraził morderstwo w formę sztuki. W filmie zagrali również Jan-Michael Vincent oraz Jill Ireland.

04:50

Coronado Godziny emisji

Czas: 85min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info