Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-07-30 Pokaź dziś

06:45

Pies Baskerville'ow Godziny emisji

Czas: 105min.

Peter Cushing gra słynnego detektywa, który musi rozwikłać tajemnicę wycia upiornego psa - i śmierci kolejnych członków rodu Baskerville'ów.

08:30

Duże dziecko, wielki kłopot Godziny emisji

Czas: 95min.

W roli głównej Andrew Lawrence. Dziadek-wynalazca tworzy machinę do genetycznych przeróbek i w wyniku nieporozumienia zmienia swego wnuczka w trzydziestolatka.

10:05

Lisa w Krainie Zabawek Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Drew Barrymore. Dzieczyna budzi się w państwie zabawek. Tu, wraz z rodziną i przyjaciółmi, postara się odsunąć od władzy złego Barnaby'ego.

11:55

Człowiek zagadka Godziny emisji

Czas: 110min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

13:45

Jack i magiczna fasola Godziny emisji

Czas: 110min.

Jack (Colin Ford) wspina się po łodydze fasoli, by ocalić małą dziewczynkę, zamienioną w harfę.

15:35

Proces w Berlinie Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Martin Sheen. Amerykański sędzia przewodzi procesowi - musi zdecydować, czy uprowadzenie samolotu z Niemiec Wschodnich do Zachodniego Berlina było uzasadnione.

17:25

Proste Lekarstwo Godziny emisji

Czas: 120min.

Komedio-dramat z Bellamy Young w roli głównej. Pediatra spędza lato na budowaniu poradni w małym miasteczku, w górach Północnej Karoliny.

19:25

Wyrzuć mamę z pociągu Godziny emisji

Czas: 95min.

Student (Danny DeVito) namawia wykładowcę (Billy Crystal) na nietypową „wymianę": on zamorduje byłą żonę wykładowcy, a ten w zamian zabije despotyczną matkę studenta.

21:00

Zemsta gliniarza Godziny emisji

Czas: 125min.

Pewien policjant (Beat Takeshi) zostaje zwolniony ze służby. Gdy jego siostra zostaje uprowadzona, nasz bohater rusza jej na ratunek. Przy okazji zamierza się zemścić na byłym szefie.

23:05

Retrospekcja Godziny emisji

Czas: 110min.

A gdyby tak można było cofnąć się w czasie i uratować komuś życie? Karen Warren dostaje od losu taką szansę — może w ten sposób ocalić ofiarę morderstwa.

00:55

Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 2 Godziny emisji

Czas: 60min.

Cameron i Donna z trudem zdobywają kapitał, a Joe wynajmuje specjalistę, przez którego cała ekipa ponosi straty...

01:55

Kraina bezprawia - Seria 1, odc. 3 Godziny emisji

Czas: 60min.

Sunny zaczyna szkolić MK, ale chłopak ma problemy z dyscypliną. Quinn usiłuje się zemścić na Wdowie - będzie musiał ponieść konsekwencje swoich czynów.

02:55

Kraina bezprawia - Seria 1, odc. 4 Godziny emisji

Czas: 60min.

Sunny i MK próbują znaleźć sposób, by zapanować na mocami, którymi dysponuje chłopak. Quinn zawiera niebezpieczny układ z Baronem - być może wspólnie zdołają pokonać Wdowę.

03:55

Demon opętania Godziny emisji

Czas: 90min.

Obca forma życia infekuje ciało kosmicznego pilota, stopniowo przemieniając go w krwiożercze monstrum.

05:25

Proces w Berlinie Godziny emisji

Czas: 95min.

W roli głównej Martin Sheen. Amerykański sędzia przewodzi procesowi - musi zdecydować, czy uprowadzenie samolotu z Niemiec Wschodnich do Zachodniego Berlina było uzasadnione.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info