Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-08-24 Pokaź dziś

06:35

Kosmiczni wojownicy Godziny emisji

Czas: 115min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

08:30

Kosmiczny Terror Godziny emisji

Czas: 115min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

10:25

Przewodnik ornitologa Godziny emisji

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

12:10

Ptasznik z Alcatraz Godziny emisji

Czas: 185min.

Burt Lancaster wciela się w postać mordercy odsiadującego wyrok w Alcatraz, który odkrywa w sobie pasję do ornitologii i staje się jednym ze światowych autorytetów w tej dziedzinie.

15:15

Amerykańska Rapsodia Godziny emisji

Czas: 120min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

17:15

Fabryka marzeń Godziny emisji

Czas: 115min.

Fantasy. Pewien chłopiec zostaje przeniesiony do surrealistycznego świata, w którym spotyka swego dziadka. Ten pomaga mu poznawać tajemnice życia.

19:10

Łowcy czasu Godziny emisji

Czas: 110min.

Przygodowy film o wyprawach w czasie. Profesor ulega czarowi pewnej zdeterminowanej kobiety z XXVI wieku. We dwójkę tropić będą niegodziwego wspólnika jej ojca-naukowca. Złoczyńca uciekł do wieku XVIII, sprawa nie będzie więc łatwa.

21:00

Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 6 Godziny emisji

Czas: 60min.

Wokół oferty wykupy Mutiny narasta napięcie. Donna spędza weekend sama, zaś Gordon i Cam zaprzyjaźniają się, grając w gry wideo. Joe wchodzi w spór z zarządem.

22:00

Be Cool Godziny emisji

Czas: 135min.

Sequel "Dorwać małego". John Travolta powraca jako Chili Palmer - lichwiarz, który przeobraził się w producenta z Hollywood.

00:15

Gangster Godziny emisji

Czas: 150min.

Nowy Jork, lata 30. XX wieku. Czarna społeczność Harlemu cierpi takie same upokorzenia jak miliony przybywających do Stanów uchodźców. Mieszkańcy Harlemu wiedzą, że jeśli nie uda im się zdobyć wpływów w rządzonym przez białych mieście, będą musieli stworzyć własne podziemie...

02:45

Robocop 3 Godziny emisji

Czas: 120min.

Kolejny sequel hitu z 1987 roku. Robocop opuszcza policję i przyłącza się do rebeliantów, walczących z korporacją OCP. Przedstawiciele potężnej firmy usunęli siłą bezdomnych z miejsca, w którym chcą postawić bogate osiedle.

04:45

Proces w Berlinie Godziny emisji

Czas: 95min.

W roli głównej Martin Sheen. Amerykański sędzia przewodzi procesowi - musi zdecydować, czy uprowadzenie samolotu z Niemiec Wschodnich do Zachodniego Berlina było uzasadnione.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info