Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaż dziś

06:00

The Watsons go to Birmingham

Czas: 105min.

Watsonowie wyruszają na rodzinną wyprawę. To co przeżyją sprawi, że będą mogli odważnie stawić czoła przeciwnościom - staną się też sobie znacznie bliżsi.

Godziny emisji The Watsons go to Birmingham

07:45

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 8

Czas: 10min.

Carey Mulligan nie zdała do szkoły teatralnej, napisała więc list do Juliana Fellowesa, który pomógł jej w zdobywaniu miejsc na przesłuchaniach i zdjęciach próbnych. Już wkrótce Carey zaczęła grać u boku takich gwiazd jak Keira Knightley.

Godziny emisji Portrety gwiazd

07:55

Proste Lekarstwo

Czas: 120min.

Komedio-dramat z Bellamy Young w roli głównej. Pediatra spędza lato na budowaniu poradni w małym miasteczku, w górach Północnej Karoliny.

Godziny emisji Proste Lekarstwo

09:55

Wypraw

Czas: 120min.

Quebec Bill Bonhomme (Kris Kristofferson), farmer i przemytnik alkoholu, wyrusza w niebezpieczną drogą z ładunkiem whiskey. Robi to, by utrzymać rodzinę.

Godziny emisji Wypraw

11:55

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 22

Czas: 10min.

Josh Brolin jest synem znanego aktora i pasierbem słynnej piosenkarki, ale nigdy nie wykorzystywał rodzinnych koneksji. Pracował ciężko przez lata, zanim doczekał się przełomu w karierze.

Godziny emisji Portrety gwiazd

12:05

Jack i magiczna fasola

Czas: 110min.

Jack (Colin Ford) wspina się po łodydze fasoli, by ocalić małą dziewczynkę, zamienioną w harfę.

Godziny emisji Jack i magiczna fasola

13:55

Princess Ka'Iulani

Czas: 115min.

Film oparty na prawdziwej historii: dzieje hawajskiej księżniczki, która usiłuje zachować niezależność swojej wyspy w obliczu kolonizatorskich zapędów Amerykanów.

Godziny emisji Princess Ka'Iulani

15:50

Bezprawie

Czas: 160min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

Godziny emisji Bezprawie

18:30

Chartum

Czas: 150min.

Spektakularna opowieść ze wspaniałym kreacjami aktorskimi Laurence'a Oliviera i Charltona Hestona. 1883 - kryzys brytyjskich rządów w Sudanie i oblężenie Chartumu.

Godziny emisji Chartum

21:00

Syn - Seria 1, odc. 1

Czas: 60min.

Eli McCullogh zdołał przetrwać napaść Komanczów 1849, a w 1915 będzie musiał przeprowadzić rodzinne imperium przez wyjątkowo trudną sytuację...

Godziny emisji Syn

22:00

Sułtani westernu

Czas: 135min.

Billy Crystal, Daniel Stern oraz Bruno Kirby grają trzech przyjaciół, przechodzących kryzys wieku średniego. Czekają na nich przygody w kowbojskim stylu!

Godziny emisji Sułtani westernu

00:15

Retrospekcja

Czas: 110min.

A gdyby tak można było cofnąć się w czasie i uratować komuś życie? Karen Warren dostaje od losu taką szansę — może w ten sposób ocalić ofiarę morderstwa.

Godziny emisji Retrospekcja

02:05

Wewnetrzna sprawa CIA

Czas: 115min.

Sam Boyd, agent służb specjalnych, eskortuje do Berlina radzieckiego szpiega, który ma zostać wymieniony na amerykańskiego agenta.

Godziny emisji Wewnetrzna sprawa CIA

04:00

Duże dziecko, wielki kłopot

Czas: 95min.

W roli głównej Andrew Lawrence. Dziadek-wynalazca tworzy machinę do genetycznych przeróbek i w wyniku nieporozumienia zmienia swego wnuczka w trzydziestolatka.

Godziny emisji Duże dziecko, wielki kłopot

05:35

Princess Ka'Iulani

Czas: 95min.

Film oparty na prawdziwej historii: dzieje hawajskiej księżniczki, która usiłuje zachować niezależność swojej wyspy w obliczu kolonizatorskich zapędów Amerykanów.

Godziny emisji Princess Ka'Iulani

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info