Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-04 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Dziewięć żyć Godziny emisji

Do kliniki trafia pies z połamaną nogą i siedem bardzo nerwowych kurczaków. Zaś na placu budowy robotnicy znajdują małe, nieprzytomne kociątko.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Staffordshire bulterier o imieniu Boris urodził się z rozszczepem podniebienia. Chris decyduje się na przeprowadzenie pionierskiej operacji chirurgicznej, aby ratować psu życie.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 15 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

O psach, kotach i innych pupilach: Owczarek szetlandzki, american eskimo, pirenejski pies górski, basenji Godziny emisji

Przedstawiamy filmową encyklopedię ras psów, takich jak: Basenji, Bullmastiff, owczarek szetlandzki, Coton de Tuléar, Wonder Dog oraz amerykański pies eskimoski.

09:00

Kot z piekła rodem: Mamma Mia Godziny emisji

Greg i Dina mają trójkę uroczych dzieci i jednego zajadłego kota o imieniu Mia. Zaś dla Chrisa i Tenille jedyną przeszkodą w zamieszkaniu razem jest jej krnąbrny kot.

10:00

Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a Godziny emisji

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

11:00

Tukan - bohater Kostaryki Godziny emisji

Do schroniska dla zwierząt w Kostaryce trafia okaleczony tukan. Ptak dostaje protezę dzioba wykonaną za pomocą drukarki 3D.

12:00

Inwazja wielkich krokodyli Godziny emisji

Na Kostaryce coraz częściej dochodzi do ataków na ludzi ze strony wielkich krokodyli. Znawca gadów Paul Bedard prowadzi wyprawę, która ma znaleźć rozwiązanie tego problemu.

13:00

Wkręceni w survival: Weź to za bary! Godziny emisji

Terry zostaje porwany i z zawiązanymi oczami pozostawiony w szczerym polu przez ekipę survivalowców. W ciągu 100 godzin musi samodzielnie powrócić do cywilizacji.

14:00

Premiera Zaplątani w survival: Wyspy na Pacyfiku, Panama Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

15:00

Pieskie życie: Siła w grupie Godziny emisji

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

16:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Złamane serce Godziny emisji

Mariah ratuje kocięta oraz suczkę ze szczeniakami z cuchnącego, opuszczonego domu. Gdy Sloth zaczyna podupadać na zdrowiu, przychodzi czas na podjęcie trudnej decyzji.

17:00

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował Godziny emisji

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

18:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca Godziny emisji

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

19:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium Godziny emisji

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

20:00

Dogonić tornado: Koszmar z ulicy Dow Godziny emisji

Kolejna seria spotkań z trzema śmiałkami, którzy wyruszają w pogoń za niebezpiecznymi tornadami. Josh Wurman, Sean Casey i Reed Timmer mają zamiar dostać się w sam środek żywiołu.

21:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 5 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

21:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 6 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

22:00

Największy żarłacz biały Godziny emisji

Znani badacze rekinów Jeff Kurr, Andy Casagrande i Dickie Chivell podróżują na wulkaniczną wyspę na Pacyfiku - Gwadelupę, w poszukiwaniu największych żarłaczy białych świata.

23:00

Na straży przyrody: Życie lub śmierć Godziny emisji

Strażnicy przyrody przeprowadzają tajną akcję mającą na celu odciągnięcie rodzinki niedźwiedzi od restauracji. Tymczasem wypadek na autostradzie kończy się tragicznie.

00:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Wydanie specjalne: Szkolenie Godziny emisji

W tym odcinku przyjrzymy się szkoleniu nowicjuszy, którzy będą walczyć przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt w jednym z najniebezpieczniejszych miast w USA.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną Godziny emisji

Tajemnicza infekcja zjada nogę nastolatka. Dziwne schorzenie dopada małżeństwo i kompletnie niszczy mu życie. Podstępny robal przejmuje kontrolę nad gałką oczną ośmiolatki.

02:00

Szkoła przetrwania: Syberia, część 1 Godziny emisji

Bear Grylls postanawia nas przekonać, że można przetrwać nawet syberyjską zimę. Dzielnie znosi temperatury poniżej minus trzydziestu stopni Celsjusza i pokonuje lodowate rzeki.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zwierzęce utrapienie Godziny emisji

Humbak, zanurzając w wodzie masywny ogon uderza nim w głowę operatora filmowego. Panika na meczu polo, kiedy koń zrzuca z grzbietu niedoświadczonego jeźdźca.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Konie rasy Appaloosa Godziny emisji

Charles Jantzen ratuje konie, które były głodzone przez właścicieli. Jedna z klaczy ma źrebięta, których nie jest w stanie wykarmić.

04:24

Na ryby bez wędki: W stylu z Oklahomy! Godziny emisji

W rzekach Oklahomy dwóch szalonych wędkarzy uczy grupę mieszczuchów, jak można łowić ryby tylko za pomocą swoich rąk i nóg. Choć to trudne zadanie, chętnych nie brakuje!

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info