Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-05 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Dylematy Howiego Mandela Godziny emisji

Howie Mandel chciałby mieć własne akwarium, ale nie może się zdecydować, jak ma ono wyglądać. Czy Wayde'owi i Brettowi uda się dokończyć ten projekt bez jakichkolwiek wskazówek?

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Dr Chris bada kota o imieniu Ziggy, który nagle stracił prawie jedną trzecią wagi. Następnie zostaje wezwany do chorego żółwia.

07:30

Kocim okiem: Kocie zasady Godziny emisji

Niezwykła telenowela dokumentalna, ukazująca sekretne życie domowych kotów. Prywatny świat naszych pupili poznamy z ich perspektywy.

08:00

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą? Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

09:00

Najdziksza Europa: Ziemia spalona słońcem Godziny emisji

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

10:00

Rekin voodoo Godziny emisji

Grupa cajuńskich rybaków wyrusza na misję, której celem jest poznanie prawdy, kryjącej się za legendą o demonicznym rekinie o 6 długości metrów.

11:00

Weterynarz z Alaski: Stan krytyczny Godziny emisji

Dr Dee leczy chihuahuę w ciężkim stanie, arę, która potrzebuje przycięcia dzioba i chorego cielaka. Dee i Ken przyjmują do rodziny siedem kóz cierpiących na chorobę Thomsena.

12:00

Jadowita Australia , odc. 1 Godziny emisji

Czy wiecie, że ugryzienie przez rekina może ujawnić chorobę zwyrodnieniową stawów, a jad ślimaków z rodziny stożków leczy przewlekły ból? Opowie o tym ekspertka Dr Kelly Strzepek.

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Na pomoc manatowi Godziny emisji

Dramatyczna akcja pomocy manatowi, który ma poranioną płetwę. Śledczy Casadevall próbuje schwytać kłusowników, których ataki doprowadziły do śmierci kilku sztuk bydła.

14:00

Dzikie renowacje: Powrót na tory Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin jedzie na farmę w Shucks, w nadziei, iż uda mu się nadać nowe życie wagonowi z końca XIX wieku, przekształcając go w stylowy bar.

15:00

Mieszkanie na pniu: Bungalow pod niedźwiedziem Godziny emisji

Dwie siostry proszą Pete'a, aby w ich ogródku zbudował domek na drzewie do obserwacji niedźwiedzi. Pete tworzy swoją pierwszą dziesięcioboczną wieżyczkę ze szklanymi ścianami.

16:00

Projekt AKWARIUM: Stylowe akwarium dla Sherri Shepherd Godziny emisji

Sherri Shepherd prosi Wayde'a, aby zbudował w jej domu proste i eleganckie akwarium. Panowie jadą także do firmy Rugged Ridge, gdzie ma znaleźć się akwarium o szokującym wyglądzie.

17:00

Na straży przyrody: Cienka zielona linia Godziny emisji

Strażnicy przyrody i ich psy stawią czoło trzem niesfornym niedźwiadkom. Funkcjonariusze jednostki trafią także na trop kłusowników i znajdą narkomana z nietypowym towarem.

18:00

Wszystko o kotach: Komondor, irlandzki spaniel wodny, greyhound Godziny emisji

Która rasa ma najgrubsze futro? Jaki pies był przewodnikiem w czasie pierwszej wyprawy na Biegun Południowy?

19:00

Kot z piekła rodem: Śledząc panią Daisy Godziny emisji

Drobniutki Dexter zaledwie wrócił do domu, a już znęca się nad Daisy. Corey kupił Sarze Givera na urodzony, lecz teraz chętnie by go zwrócił.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

21:00

Dzikie renowacje: Odlotowa stodoła Godziny emisji

Na farmie Whitewater w Lake Toxaway, Jay spróbuje przekształcić starą stodołę w jedyny w swoim rodzaju domek wypoczynkowy z widokiem na majestatyczny wodospad.

22:00

Łowcy jadu: Teraz albo nigdy Godziny emisji

Zapotrzebowanie na wężowy jad do celów badań medycznych jest ogromne. Łowcy jadu podróżują po różnych zakątkach świata w poszukiwaniu najgroźniejszych węży na Ziemi.

23:00

Na straży przyrody: Przewaga liczebna Godziny emisji

Funkcjonariusze jednostki specjalnej wraz z wyszkolonymi psami odciągną kłopotliwego niedźwiedzia od domostwa. Zajmą się także niezrównoważoną kobietą na autostradzie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Lauren Bailey zajmuje się starym, opuszczonym terierem, a Alan poznaje Dave'a - jednego z dziewięciu porzuconych psów, które błąkały się po ulicach Winchester.

01:00

Dzikie renowacje: Odlotowa stodoła Godziny emisji

Na farmie Whitewater w Lake Toxaway, Jay spróbuje przekształcić starą stodołę w jedyny w swoim rodzaju domek wypoczynkowy z widokiem na majestatyczny wodospad.

02:00

Szkoła przetrwania: Syberia, część 2 Godziny emisji

Kolejne spotkanie z Bearem Gryllsem na Syberii. Grylls rozgrzewa się napojem z krwi jaka i buduje schronienie, aby przetrwać noc w temperaturze poniżej -30 stopni Celsjusza.

02:48

Dzikość bez cenzury: Walka o życie Godziny emisji

Matador podejmuje śmiałą walkę z szarżującym bykiem i płaci za to wysoką cenę. Kobieta zostaje przypadkowo ukąszona przez jadowitego grzechotnika.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Superglina Godziny emisji

Debbie przyjmuje wezwanie w sprawie wycieńczonej z głodu klaczy, która przedwcześnie urodziła źrebię. Ponieważ źrebię jest chore, dr Thurston zabiera je do domu i karmi butelką.

04:24

Na ryby bez wędki: Wędkarskie techniki Godziny emisji

Skipper i Jackson czekają na kolejną grupę zapalonych wędkarzy. Tym razem przyjadą dwie tancerki z Las Vegas, dwóch policjantów i kilku przyjaciół z zespołu rockowego.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek w Camo Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info